Pinčesobchod
Korejský Incheon hostí Grand Finals
Kategorie: Ostatní / 10 Prosince 2018

Absolutní vrchol roku letos hostí Korea. Turnaj pro elitních šestnáct mužů a šestnáct žen, nejlepších osm deblových párů z každé kategorie a také osm nejúspěšnějších smíšených párů světa je z velké části asijskou záležitostí, přesto na turnaji nechybí Lubomír PIŠTEJ s Barborou BALÁŽOVOU, kteří se představí v konkurenci těch nejlepších smíšených párů světa.

2.12.-9.12. Mistrovství světa juniorů, Austrálie

Juniorský světový šampionát se letos odehraje bez české účasti. Dle žebříčku se na prestižní podnik roku nominovala nejlepší česká juniorka Zdena BLAŠKOVÁ, ale z osobních a studijních důvodů se rozhodla do Austrálie neodcestovat. Nicméně slovenská výprava odletěla k ,,protinožcům“ v relativně hojném počtu. Tatianu KUKULKOVOU doplňuje Ema LABOŠOVÁ, Natália GRIGELOVÁ, Štefan PEKO a Jakub ZELINKA.

Více zde.


Neděle 9.12. Finále Českého Poháru, Havlíčkův Brod

Finálový turnaj pro nejúspěšnější české týmy bude hostit Havlíčkův Brod. Ve družstvech mužů titul obhajují hráči pražského El Niňa, ve družstvech žen jsou největšími favoritkami hráčky Břeclavi.

 

MUŽI

SF SKK El Niňo Praha (PROKOPCOV Dmitrij, KLEPRLÍK Jakub, KUČERA Stanislav, KAUCKÝ Petr)

DTJ Hradec Králové (OLEJNÍK Martin, KOBLÍŽEK Martin, PALKOVSKÝ David, ŠLAPÁK Miloš)

TJ Ostrava KST (MARTINKO Jiří, BINDAČ Miroslav, SADÍLEK Tomáš, GRELA Pawel)

TTC Františkovy Lázně (ŽÁK Jan, ŽALOUDÍK Jan, ČERNOTA Filip, POLÁK Michal)


ŽENY

MSK Gumotex Břeclav (ČECHOVÁ Dana, ELLÖ Vivien, ADÁMKOVÁ Karin, SOMMEROVÁ Helena)

CDU SPORT ST Ostrava (KUBÁTOVÁ Hana, TOMANOVÁ Tamara, ŠLEHOBROVÁ Simona, SÁGLOVÁ Miroslava)

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov (YOSHIDA Mitsuki, MIKULCOVÁ Kristýna, CHERNYAVSKAYA Ekterina, KAPOUNOVÁ Barbora)

SK Dobré (KUČEROVÁ Aneta, BLAŠKOVÁ Zdena, BLAŠKOVÁ Dagmar, ROZÍNKOVÁ Daniela)

 

13.12.-16.12. ITTF World Tour Grand Finals, Korea, Incheon

Absolutní vrchol roku letos hostí Korea. Turnaj pro elitních šestnáct mužů a šestnáct žen, nejlepších osm deblových párů z každé kategorie a také osm nejúspěšnějších smíšených párů světa je z velké části asijskou záležitostí. Z evropských jmen se na turnaji představí Němci Timo BOLL a Patrick FRANZISKA ve dvouhře, a poté v mixu slovenský pár Lubomír PIŠTEJ a Barbora BALÁŽOVÁ. Slovenská reprezentantka tvoří společně s Hanou MATELOVOU ještě náhradní pár pro čtyřhru.

 

V rámci Grand Finals budou jako již každoročně oceněni i nejúspěšnější stolní tenisté roku 2018.

Více zde.


Sobota 15. prosince, Exhibice Milana Orlowského a Jindřicha Panského v Čeladné 

V sobotu 15. prosince se příznivci stolního tenisu mohou těšit na repete úspěšné vánoční exhibice Milana ORLOWSKÉHO a Jindřicha PANSKÉHO v Čeladné. Vystoupí zde nejen nestárnoucí legendy českého sportu, ale také úspěšná reprezentantka a olympionička Iveta VACENOVSKÁ či Martin OLEJNÍK se synem Oliverem. A nebude chybět ani tombola! Lístky můžete zakoupit v kamenném obchodě Desaka na Varenské ulici v areálu ostravské TJ.

 


15.12.-16.12. Žebříčkový turnaj dorostu a mladšího žactva, Havířov

Začátkem prosince uspořádal Havlíčkův Brod Žebříčkový turnaj mladšího žactva. Výběrové turnaje pro mladší žactvo a dorost proběhnou v polovině měsíce. Nejvýše nasazenými hráči jsou v kategorii dorostu Tomáš MARTINKO a Zdena BLAŠKOVÁ, ve dvouhře mladšího žactva potom Martin ŠÍP a Kateřina PISÁROVÁ.


15.12.-16.12. Mistrovství Evropy v Modrém Ping Pongu, Maďarsko, Budapešť

Stejně jako v minulém roce i letos pořádá maďarská metropole evropský šampionát pro hráče a fandy Modrého Ping Pongu. První čtyři hráči se přitom mohou ještě kvalifikovat na lednové Mistrovství světa do Anglie.

Podrobnosti zde.


19.12.-20.12. Kontrolní turnaj mužů a žen SR, Bratislava

Ve dnech 19.-20. prosince se v Bratislavě uskuteční Kontrolní turnaj mužů a žen. V nominaci reprezentačních trenérů, Jaromíra TRUKSY a Petera ŠEREDY je šestnáct hráčů a deset hráček.

Více zde


Čtvrtek 27. prosince, Jubilejní 50. ročník Vánočního turnaje v Brušperku

Před, v průběhu a zejména po vánočních svátcích je na pořadu celá řada oblíbených vánočních turnajů. Jedním z takových je i turnaj v Brušperku, který se letos bude konat po padesáté. A právě z toho důvodu se hráči mohou těšit na hodnotné ceny.  

 Komentáře: 0

Zanechat komentář