Pinčesobchod
Extraliga žen: Břeclav porazila Hodonín a je v čele tabulky
Kategorie: Česko / 02 Prosince 2018

Hodonínské ,,áčko" padlo na domácí půdě s Břeclaví. Hostující celek získal tři body přes Ukrajinku Brateyko, poté si Maďarka Vivien ELLÖ poradila s Polkou Partykou a uštědřila jí tak první porážku v soutěži. První prohře se pak nevyhnula ani Iveta VACENOVSKÁ, která nestačila v pěti setech na Danu ČECHOVOU. A právě posledně jmenovaná přidala vítězný bod ještě ve čtyřhře po boku Karin ADÁMKOVÉ. 

SKST Mart Hodonín A – Stavoimpex – MSK Gumotex Břeclav 4:6

Solomiya BRATEYKO – Dana ČECHOVÁ 2:3 (-7,11,4,-6,-3)

Natalia PARTYKA – Vivien ELLÖ 0:3 (-8,-9,-9)

Iveta VACENOVSKÁ – Karin ADÁMKOVÁ 3:0 (9,6,7)

Natalia PARTYKA – Dana ČECHOVÁ 3:0 (5,12,11)

Solomiya BRATEYKO – Karin ADÁMKOVÁ 1:3 (-6,5,-6,-7)

Iveta VACENOVSKÁ – Vivien ELLÖ 3:0 (5,7,5)

Natalia PARTYKA – Karin ADÁMKOVÁ 3:0 (9,2,11)

Iveta VACENOVSKÁ – Dana ČECHOVÁ 2:3 (-10,-9,8,9,-6)

Solomiya BRATEYKO – Vivien ELLÖ 2:3 (-8,11,9,-9,-6)

Iveta VACENOVSKÁ, Natalia PARTYKA – Dana ČECHOVÁ, Karin ADÁMKOVÁ 2:3 (7,9,-9,-7,-2)

 

CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava – SKST Vlašim 6:1

Miroslava SÁGLOVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ 3:1 (-11,7,8,8)

Tamara TOMANOVÁ – Kristýna PĚNKAVOVÁ 3:0 (6,10,2)

Hana KUBÁTOVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 3:2 (9,7,-9,-13,5)

Tamara TOMANOVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ 3:0 (9,8,8)

Miroslava SÁGLOVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 0:3 (-7,-12,-7)

Hana KUBÁTOVÁ – Kristýna PĚNKAVOVÁ 3:0 (3,7,4)

Tamara TOMANOVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 3:0 (10,6,7)

 

SKST Mart Hodonín B – KST Hluk JP Boka Trade 4:6

Anežka ILČÍKOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 0:3 (-8,-9,-4)

Veronika KMEŤOVÁ – Monika URÍKOVÁ 3:1 (-4,7,9,9)

Klára ŠEVČÍKOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 0:3 (-6,-11,-3)

Veronika KMEŤOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 2:3 (-8,1,9,-7,-8)

Anežka ILČÍKOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:0 (9,10,7)

Klára ŠEVČÍKOVÁ – Monika URÍKOVÁ 0:3 (-4,-5,-9)

Veronika KMEŤOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 2:3 (8,-5,-8,11,-11)

Klára ŠEVČÍKOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:2 (-3,-7,3,4,7)

Anežka ILČÍKOVÁ – Monika URÍKOVÁ 3:2 (-4,-3,9,11,6)

Anežka ILČÍKOVÁ, Klára ŠEVČÍKOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ, Linda ZÁDĚROVÁ 0:3 (-7,-7,-8)

 

SKST Baník Havířov – MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov 4:6

Klára HRABICOVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 0:3 (-3,-8,-10)

Nikita PETROVOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 0:3 (-10,-6,-7)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 3:2 (5,8,-4,-9,12)

Nikita PETROVOVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 3:2 (-6,-8,12,5,6)

Klára HRABICOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 2:3 (-8,9,-13,10,-10)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:0 (8,4,6)

Nikita PETROVOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 3:0 (7,10,8)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 0:3 (-5,-7,-8)

Klára HRABICOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 0:3 (-8,-3,-7)

Nikita PETROVOVÁ, Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Mitsuki YOSHIDA, Kristýna MIKULCOVÁ 2:3 (-4,8,-9,9,-4)



Komentáře: 0

Zanechat komentář