Pinčesobchod
ŽT staršího žactva: Helena Sommerová a Ondřej Květon
Kategorie: Česko / 01 Prosince 2018

Helena SOMMEROVÁ i Ondřej KVĚTON splnili úlohu favoritů a zvítězili na kontrolním turnaji staršího žactva v Havlíčkově Brodě, i když Květon nebyl ve finále s Vítkem KADLECEM daleko od porážky. Bronz bral ve dvouhře kadetů Jan PISÁR. Překvapivě ani mezi nejlepších osm se neprobojoval druhý nasazený Matyáš Lebeda ani třetí nasazený Martin SKOTNICA. Ve dvouhře kadetek překvapila finálovou účastí Tereza BÁRTOVÁ. Bronz brala Nela HANÁKOVÁ. 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Pořadí:

1. SOMMEROVÁ Helena (Kotlářka Praha)

2. BÁRTOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové)

3. HANÁKOVÁ Nela (Baník Havířov)

4. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec)

5. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhylov)

6. BŘEZINOVÁ Barbora (TJ Ostrava KST)

7. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník)

8. POKORNÁ Eva (Kotlářka Praha)

9. GRIMMEROVÁ Diana (SK Dobré)

10. SAZIMOVÁ Adéla (SK Dobré)

11. BOTKOVÁ Michaela (Aš Mladá Boleslav)

12. ŠČIBRANIOVÁ Magdaléna (Baník Havířov)

13. HANDLOVÁ Natálie (Sparta Praha)

14. DUCHÁČOVÁ Kateřina (SK Dobré)

15. BAČINOVÁ Lucie (SK Dobré)

16.  VYDROVÁ Lucie (Elizza Praha)

17. MEŠKÁNOVÁ Andrea (Vyšší Brod)

18. JUNGWIRTHOVÁ Andrea (Sparta Praha)

19. ĎULÁKOVÁ Kateřina (KST Zlín)

20. HOLUBOVÁ Klaudie (Sokol Plzeň V)

21. LÁTALOVÁ Lucie (SKST Hodonín)

22. MAZALOVÁ Veronika (Olympia Bruntál)

23. KAŠUBIAKOVÁ Viktorie (Jiskra Nový Bor)

24. VAVŘINOVÁ Petra (TJ Ostrava KST)

 

STARŠÍ ŽÁCI

Pořadí

1KVĚTON Ondřej (SK Jiskra Domažlice)

2. KADLEC Vít (TJ Ostrava KST)

3. PISÁR Jan (KST Rakovník)

4. ŠÍP Martin (Kotlářka Praha

5. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín)

6. OTÁHAL Bořek (Přerov)

7. VONDRÁČEK Filip (Baník Most)

8. KOŠŤÁL Daniel (Baník Havířov)

9. ČERNOHORSKÝ Tomáš (KST Vsetín)

10. DOBIÁŠ Ladislav (Soběslav)

11. TRUNĚČEK Martin (Sokol HK)

12. SKOTNICA Martin (TTC Ostrava 2016)

13. PODRAZIL Václav (Sparta Praha)

14. FENCL Jakub (TTC Litvínov)

15. BAROŠ Antonín (Baník Havířov)

16. GAJDA Jonáš (Kotlářka Praha)

17. ČERNÝ Martin (STC Slaný)

18. LEBEDA Matyáš (Sokol PP Hradec Králové 2)

19. VÍTŮ Václav (Krupka)

20. LISZTWAN Jan (TJ Ostrava KST)

21. SLANÝ Vojtěch (Baník Havířov)

22. BAČA Jaroslav (Baník Havířov)

23. WALDHAUSER Štěpán (SKST Liberec)

24. SLAVÍK Lukáš (TJ Ostrava KST)



Komentáře: 0

Zanechat komentář