Pinčesobchod
Havlíčkův Brod pořádá v sobotu Žebříčkový turnaj staršího žactva
Kategorie: Česko / 30 Listopadu 2018
Zobrazení: 233
Komentáře: 0

Helena SOMMEROVÁ bude ve dvouhře starších žákyň největší favoritkou. Ve dvouhře kadetů bude při neúčastni Šimona BĚLÍKA největším adeptem na vítězstvím Ondřej KVĚTON. Vedle Bělíka vynechá Žebříčkový turnaj také domácí Filip KAREL. 

Nominace starších žáků:

1. KVĚTON Ondřej (SK Jiskra Domažlice)

2. LEBEDA Matyáš (Sokol PP Hradec Králové 2)

3. SKOTNICA Martin (TTC Ostrava 2016)

4. PISÁR Jan (KST Rakovník)

5. KADLEC Vít (TJ Ostrava KST)

6. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín)

7. KOŠŤÁL Daniel (Baník Havířov)

8. ŠÍP Martin (Kotlářka Praha)

9. DOBIÁŠ Ladislav (Soběslav)

10. PODRAZIL Václav (Sparta Praha)

11. VONDRÁČEK Filip (Baník Most)

12. OTÁHAL Bořek (Přerov)

13. SLANÝ Vojtěch (Baník Havířov)

14. BAROŠ Antonín (Baník Havířov)

15. TRUNĚČEK Martin (Sokol HK)

16. ČERNÝ Martin (STC Slaný)

17. ČERNOHORSKÝ Tomáš (KST Vsetín)

18. FENCL Jakub (TTC Litvínov)

19. VÍTŮ Václav (Krupka)

20. WALDHAUSER Štěpán (SKST Liberec)

21. LISZTWAN Jan (TJ Ostrava KST)

22. BAČA Jaroslav (Baník Havířov)

23. SLAVÍK Lukáš (TJ Ostrava KST)

24. GAJDA Jonáš (Kotlářka Praha)

 

Nominace starších žákyň:

1. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

2. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

3. HANÁKOVÁ Nela (Baník Havířov) - 2004

4. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhylov) - 2004

5. BÁRTOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

6. BŘEZINOVÁ Barbora (TJ Ostrava KST) - 2004

7. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

8. POKORNÁ Eva (SK DDM Kotlářka Praha) - 2004

9. MEŠKÁNOVÁ Andrea (Vyšší Brod)

10. BOTKOVÁ Michaela (Aš Mladá Boleslav)

11. JUNGWIRTHOVÁ Andrea (Sparta Praha)

12. BAČINOVÁ Lucie (SK Dobré)

13. GRIMMEROVÁ Diana (SK Dobré)

14. SAZIMOVÁ Adéla (SK Dobré)

15. HANDLOVÁ Natálie (Sparta Praha)

16. VYDROVÁ Lucie (Elizza Praha)

17. ĎULÁKOVÁ Kateřina (KST Zlín)

18. HOLUBOVÁ Klaudie (Sokol Plzeň V)

19. MAZALOVÁ Veronika (Olympia Bruntál)

20. DUCHÁČOVÁ Kateřina (SK Dobré)

21. LÁTALOVÁ Lucie (SKST Hodonín)

22. ŠČIBRANIOVÁ Magdaléna (Baník Havířov)

23. KAŠUBIAKOVÁ Viktorie (Jiskra Nový Bor)

24. VAVŘINOVÁ Petra (TJ Ostrava KST)



Komentáře: 0

Zanechat komentář