Pinčesobchod
Nasazovací žebříčky mládeže k 20.11. 2018
Kategorie: Česko / 21 Listopadu 2018

Před žebříčkovými turnaji mládeže, které se odehrají v průběhu prosince, se pořadí v některých kategoriích mírně obměnilo. O průběžné vedení však nepřišel ani jeden z lídrů, s výjimkou kategorie nejmladších žáků, kde se do čela vyšvihl Petr HODINA z Prachatic. 

Deset nejlepších juniorů:

1. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2002

2. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

3. MYNÁŘ Vojtěch (SKST Baník Havířov) - 2001

4. BAKO Radim (Baník Havířov) - 2001

5. ONDERKA František  (TJ Ostrava KST) - 2002

6. VYBÍRAL Filip (TJ Ostrava KST) - 2002

7. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - 2003

8. BLINKA Michal (SKST Liberec) - 2001

9. MOKREJŠ Jan (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2002

10. SKÁLA Radek (MS Brno) - 2002


Vojtěch Mynář

Deset nejlepších juniorek

1. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré) - 2001

2. ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (Baník Havířov) - 2001

3. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

4. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

5. JIRÁSKOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2001

6. PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - 2001

7. ŠTRICOVÁ Niamh (SK DDM Kotlářka Praha) - 2002

8. PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim) - 2002

9. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - 2003

10. KLEMPEREROVÁ Anna (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2003

Linda Záděrová

Osm nejlepších kadetů

1. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

2. KVĚTON Ondřej (SK Jiskra Domažlice) - 2004

3. LEBEDA Matyáš (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

4. SKOTNICA Martin (TTC Ostrava 2016) - 2004

5. PISÁR Jan (KST Rakovník) - 2004

6. KADLEC Vít (TJ Ostrava KST) - 2005

7. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

8. KAREL Filip (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2004


Matyáš Lebeda

Osm nejlepších kadetek

1. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

2. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

3. HANÁKOVÁ Nela (Baník Havířov) - 2004

4. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhylov) - 2004

5. BÁRTOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

6. BŘEZINOVÁ Barbora (TJ Ostrava KST) - 2004

7. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

8. POKORNÁ Eva (SK DDM Kotlářka Praha) - 2004


Kateřina Pisárová

Šest nejlepších mladších žáků

1. ŠÍP Martin (SK DDM Kotlářka Praha) - 2006

2. MORÁVEK Jindřich (Jiskra Strážnice) - 2007

3. KMENT Tomáš (Baník Havířov) - 2006

4. REMUNDA Matheos (Elizza Praha) - 2006

5. SOCHOR David (AC Sparta Praha) - 2007

6. DZIDA Lukáš (KST Slezan Opava) - 2006


Jindřich Morávek

Šest nejlepších mladších žákyň

1. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

2. SAZIMOVÁ Adéla (SK Dobré) - 2006

3. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - 2007

3. MAZALOVÁ Veronika (Olympia Bruntál) - 2006

5. ĎULÁKOVÁ Kateřina (KST Zlín) - 2006

6. ZOUBKOVÁ Adéla (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2006


Vendula Šichanová

Kvarteto nejlepších nejmladších žáků:

1. HODINA Petr (Libín Prachatice) - 2008

2. ŠKALDA Jan (SK Dobré) - 2009

3. SLANÝ Martin (Baník Havířov) - 2008

4. JEDLIČKA Karel (Apollo Ústí nad Labem) - 2008


Petr Hodina

Kvarteto nejlepších nejmladších žákyň

1. POLÁKOVÁ Veronika (SKST Vlašim) - 2008

2. TRUNĚČKOVÁ Anežka (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2008

3. HOLEJŠOVSKÁ Anna (SKST Vlašim) - 2008

4. JANŮ Veronika (TJ Jiskra Humpolec) - 2008


Anežka Truněčková

Foto: František Zálewský



Komentáře: 0

Zanechat komentář