Pinčesobchod
BTM: Double pro juniorku Lindu Záděrovou a mladšího žáka Jindřicha Morávka
Kategorie: Česko / 18 Listopadu 2018

V Hustopečích se konal v pořadí již třetí bodovací turnaj mládeže dorostu, tentokrát favorité zaváhali a z vítězství se nakonec překvapivě radoval Filip ČERNOTA, který ve finále zdolal neméně překvapivého finalistu Filipa VYBÍRALA. Ve dvouhře juniorek, stejně jako ve čtyřhře, zvítězila Linda ZÁDĚROVÁ. Totéž se podařilo i Jindřichovi MORÁVKOVI ze Strážnice ve dvouhře mladších žáků v Blansku, a tak pozici nasazené jedničky obhájila jen Kateřina PISÁROVÁ ve dvouhře mladších žákyň.

Dvouhra dorostenců

Semifinále: 

Filip VYBÍRAL (TJ Ostrava KST) – Vojtěch MYNÁŘ (SKST Baník Havířov) 3:0 (9,9,7)

Filip ČERNOTA (TJ Lokomotiva Vršovice) – Jan MOKREJŠ (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:0 (9,10,6)

Finále: Filip ČERNOTA – Filip VYBÍRAL 3:2 (-3,7,4,-11,6)

Čtyřhra dorostenců, finále: František ONDERKA (TJ Ostrava KST), Radek SKÁLA (TTC MS Brno) – Michal BLINKA (SKST Liberec), Filip VYBÍRAL (TJ Ostrava KST) 3:0 (10,5,5)

 

Dvouhra dorostenek

Semifinále: 

Tereza JIRÁSKOVÁ (TJ Sokol Hradec Králové 2) – Jana VAŠENDOVÁ (TJ Ostrava KST) 3:1 (5,-9,10,9)

Linda ZÁDĚROVÁ (TTC MS Brno) – Anna KLEMPEREROVÁ (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:1 (3,7,-8,4)

Finále: Linda ZÁDĚROVÁ – Tereza JIRÁSKOVÁ 3:1 (-5,8,4,6)

Čtyřhra dorostenek, finále: Anna STRÁNSKÁ (SKST Liberec), Linda ZÁDĚROVÁ (TTC MS Brno) – Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov), Jana VAŠENDOVÁ (TJ Ostrava KST) 3:0 (7,7,5)

 

Dvouhra mladších žáků

Semifinále: 

Tomáš KMENT (SKST Baník Havířov) – Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha) 3:2 (-6,4,-14,8,7)

Jindřich MORÁVEK (TJ Jiskra Strážnice) – Lukáš SVOBODA (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:0 (5,5,7)

Finále: Jindřich MORÁVEK – Tomáš KMENT 3:1 (6,10,-9,9)

Čtyřhra mladších žáků, finále: Jindřich MORÁVEK (TJ Jiskra Strážnice), Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha) – Lukáš SVOBODA, Jakub HITZGER (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:0 (4,8,10)

 

Dvouhra mladších žákyň

Semifinále: 

Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník) – Vendula ŠICHANOVÁ (SK Dobré) 3:0 (9,11,7)

Adéla SAZIMOVÁ (SK Dobré) – Kateřina ĎULÁKOVÁ (KST Zlín) 3:0 (8,7,9)

Finále: Kateřina PISÁROVÁ – Adéla SAZIMOVÁ 3:0 (4,9,10).

Čtyřhra mladších žákyň, finále: Adéla SAZIMOVÁ, Vendula ŠICHANOVÁ (SK Dobré) – Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník), Kateřina PETŘÍKOVÁ (AC Sparta Praha) 3:2 (8,-8,-6,5,10)



Komentáře: 0

Zanechat komentář