Pinčesobchod
Extraliga žen: Hodonín i Břeclav ztratily, Ostrava přehrála Havířov
Kategorie: Česko / 03 Listopadu 2018

Hodonínské ,,áčko" klopýtlo s SK Dobré, když se o všechny body postarala dvojice Aneta KUČEROVÁ a Zdena BLAŠKOVÁ. Zaváhala ovšem také Břeclav, když ve dvou remizovala s Vlašimí.  V dalších utkáních nejvyšší ženské soutěže u nás uspěla Ostrava v severomoravském derby proti Havířovu, kde hned pět zápasů rozhodovala pátá sada. Dvojice Kubátová-Tomanová však dovedla utkání do vítězného konce. Dnes se radoval také Moravský Krumlov i Hradec Králové. 

SKST Baník Havířov – CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava 2:6

Nikita PETROVOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 2:3 (7,5,-6,-6,-7)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 3:2 (7,-7,5,-6,9)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 2:3 (8,8,-9,-5,-10)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 1:3 (9,-9,-7,-7)

Nikita PETROVOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 2:3 (5,-6,-15,9,-9)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 3:1 (-7,4,10,8)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 2:3 (10,9,-3,-5,-11)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 0:3 (-9,-9,-6)

 

SKST Vlašim – MSK Gumotex Břeclav 5:5

Tereza PYTLÍKOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (3,9,6)

Anna MATĚJOVSKÁ – Klára KOBEROVÁ 3:0 w.o.

Kristýna PĚNKAVOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (6,7,7)

Anna MATĚJOVSKÁ – Karin ADÁMKOVÁ 3:2 (-7,10,7,-4,10)

Tereza PYTLÍKOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 -3,-2,-5)

Kristýna PĚNKAVOVÁ – Klára KOBEROVÁ 3:0 w.o.

Anna MATĚJOVSKÁ – Dana ČECHOVÁ 1:3 (-6,9,-8,-8)

Kristýna PĚNKAVOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 1:3 (-6,11,-7,-8)

Tereza PYTLÍKOVÁ – Klára KOBEROVÁ 3:0 w.o.

Anna MATĚJOVSKÁ, Tereza PYTLÍKOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ, Dana ČECHOVÁ 3:2 (12,-10,11,-12,10)

 

SVS Hradec Králové – SKST Mart Hodonín B 6:3

Stanislava SLEZÁKOVÁ – Nikoleta PUCHOVANOVÁ 1:3 (9,-9,-9,-13)

Olesja STACHOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:0 (9,4,6)

Lucia TRUKSOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 3:0 (5,5,3)

Olesja STACHOVÁ – Nikoleta PUCHOVANOVÁ 3:0 (11,6,12)

Stanislava SLEZÁKOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 1:3 (-2,-8,9,-8)

Lucia TRUKSOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:1 (-8,2,4,3)

Olesja STACHOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 1:3 (6,-5,-9,-8)

Lucia TRUKSOVÁ – Nikoleta PUCHOVANOVÁ 3:2 (7,-8,11,-6,8)

Stanislava SLEZÁKOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:1 (10,9,-6,5)

 

SK Dobré – SKST Mart Hodonín A – Stavoimpex 6:4

Aneta KUČEROVÁ – Solomiya BRATEYKO 3:0 (9,7,8)

Zdena BLAŠKOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 3:0 (6,10,12)

Dagmar BLAŠKOVÁ – Kateřina PĚNKAVOVÁ 2:3 (10,7,-5,-7,-5)

Zdena BLAŠKOVÁ – Solomiya BRATEYKO 3:2 (5,-10,-9,9,10)

Aneta KUČEROVÁ – Kateřina PĚNKAVOVÁ 3:2 (-6,2,-10,6,4)

Dagmar BLAŠKOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 1:3 (-5,-2,7,-7)

Zdena BLAŠKOVÁ – Kateřina PĚNKAVOVÁ 0:3 (-7,-9,-7)

Dagmar BLAŠKOVÁ – Solomiya BRATEYKO 1:3 (5,-8,-7,-3)

Aneta KUČEROVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 3:1 (-8,10,4,8)

Zdena BLAŠKOVÁ, Aneta KUČEROVÁ – Solomiya BRATEYKO, Markéta ŠEVČÍKOVÁ 3:1 (5,8,-9,3)

 

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov – KST Hluk JP Boka Trade 6:1

Mitsuki YOSHIDA – Monika URIKOVÁ 3:1 (-8,1,6,7)

Barbora KAPOUNOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 2:3 (11,9,-5,-9,-11)

Ekaterina CHERNYAVSKAYA – Linda ZÁDĚROVÁ 3:0 (7,8,7)

Barbora KAPOUNOVÁ – Monika URIKOVÁ 3:1 (9,-10,6,4)

Mitsuki YOSHIDA – Linda ZÁDĚROVÁ 3:0 (1,6,8)

Ekaterina CHERNYAVSKAYA – Monika VYBÍRALOVÁ 3:0 (9,7,5)

Barbora KAPOUNOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:0 (9,6,7)



Komentáře: 0

Zanechat komentář