Pinčesobchod
Extraliga: Jakub Crha dirigoval vítězství Sokola nad DTJ
Kategorie: Česko / 02 Listopadu 2018

V královéhradeckém derby byl úspěšnější Sokol, a to především zásluhou Jakuba CRHY, který v utkání dvakrát bodoval. V dalších utkáních mužské Extraligy zvítězilo pražské KT nad Havířovem a ostravské KST nad Hodonínem. Neuspělo ani hodonínské ,,béčko" v Extralize žen. 

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz – DTJ Hradec Králové 4:1

Jakub CRHA – Martin OLEJNÍK 3:1 (-3,3,9,5)

Vlastimil BUBEN – David PALKOVSKÝ 3:1 (4,-8,8,7)

Marek KLÁSEK – Martin KOBLÍŽEK 3:1 (6,-12,12,8)

Vlastimil BUBEN – Martin OLEJNÍK 1:3 (-10,9,-2,-2)

Jakub CRHA – Martin KOBLÍŽEK 3:0 (5,8,8)

 

SKST Hodonín – STAVOIMPEX – TJ Ostrava KST 1:4

Michal KADLČEK – Tomáš MARTINKO 3:0 (10,8,4)

Oleksandr TYMOFJEJEV – Miroslav BINDAČ 2:3 (-10,7,-9,5,-8)

Vsevolod BROJAKOVSKIJ – Jiří MARTINKO 0:3 (-10,-10,-6)

Oleksandr TYMOFJEJEV – František ONDERKA 2:3 (12,-8,9,-11,-11)

Michal KADLČEK – Jiří MARTINKO 0:3 (-4,-7,-4)

 

KT Praha – SKST Charvát Baník Havířov 4:2

Bohumil VOŽICKÝ – Petr DAVID 2:3 (-8,6,5,-5,-8)

Tomáš PAVELKA – Ivan KARABEC 3:0 (6,3,4)

Tomáš HAVLÍK – Marek ČIHÁK 2:3 (-9,6,11,-8,-7)

Tomáš PAVELKA – Petr DAVID 3:1 (-4,10,8,10)

Bohumil VOŽICKÝ – Marek ČIHÁK 3:2 (9,-7,-7,9,4)

Tomáš HAVLÍK – Ivan KARABEC 3:1 (7,-7,6,8).

 

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov – MSK Gumotex Břeclav 1:6

Kristýna MIKULCOVÁ – Vivien ELLÖ 1:3 (-8,-7,7,-8)

Ekaterina CHERNYAVSKAYA – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-5,-9,-9)

Mitsuki YOSHIDA – Dana ČECHOVÁ 2:3 (8,8,-5,-8,-4)

Ekaterina CHERNYAVSKAYA – Vivien ELLÖ 3:2 (11,-9,8,-5,7)

Kristýna MIKULCOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-6,-8,-6)

Mitsuki YOSHIDA – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-8,-6,-7)

Ekaterina CHERNYAVSKAYA – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-5,-6,-6)

 

SKST Vlašim – KST Hluk JP Boka Trade 4:6

Tereza PYTLÍKOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:0 (6,8,8)

Anna MATĚJOVSKÁ – Monika URIKOVÁ 3:0 (8,8,6)

Michaela KEROUŠOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 0:3 (-6,-2,-9)

Anna MATĚJOVSKÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 2:3 (-9,-7,11,9,-8)

Tereza PYTLÍKOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 0:3 (-6,-8,-10)

Kristýna PĚNKAVOVÁ – Monika URIKOVÁ 3:1 (6,6,-7,7)

Anna MATĚJOVSKÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:0 (4,7,8)

Kristýna PĚNKAVOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 0:3 (-11,-4,-8)

Tereza PYTLÍKOVÁ – Monika URIKOVÁ 1:3 (-7,8,-3,-7)

Anna MATĚJOVSKÁ, Tereza PYTLÍKOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ, Linda ZÁDĚROVÁ 2:3 (5,-8,-8,9,-5)

 

SK Dobré – SKST Mart Hodonín B 6:0

Daniela ROZÍNKOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 3:2 (-8,9,-4,3,2)

Aneta KUČEROVÁ – Klára ŠEVČÍKOVÁ 3:0 (3,6,6)

Zdena BLAŠKOVÁ – Nikoleta PUCHOVANOVÁ 3:1 (-10,9,10,9)

Aneta KUČEROVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 3:1 (-9,6,4,14)

Daniela ROZÍNKOVÁ – Nikoleta PUCHOVANOVÁ 3:2 (2,4,-10,-8,5)

Zdena BLAŠKOVÁ – Klára ŠEVČÍKOVÁ 3:1 (-5,2,2,5)



Komentáře: 0

Zanechat komentář