Pinčesobchod
BTM: Ondřej Květon, Helena Sommerová, Karel Jedlička a Veronika Poláková
Kategorie: Česko / 22 Říjena 2018

V kategorii staršího žactva se stejně jako v Praze z vítězství radoval Ondřej KVĚTON a Helena SOMMEROVÁ. Také vlašimská Veronika POLÁKOVÁ navázala na své vítězství z Prahy ve dvouhře nejmladších žákyň. Mladá vlašimská naděje zvítězila i ve čtyřhře po boku Anežky TRUNEČKOVÉ. Svůj první titul tak o víkendu získal ve dvouhře nejmladších žáků pouze Karel JEDLIČKA z Ústí nad Labem.

 

Dvouhra starších žáků

1. semifinále: Ondřej KVĚTON (KS Jiskra Domažlice) – Filip KAREL (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:1 (8,9,-14,9)

2. semifinále: Martin SKOTNICA (TTC Ostrava 2016) – Vít KADLEC (TJ Ostrava KST) 3:2 (-14,7,7,-8,13)

Finále: Ondřej KVĚTON – Martin SKOTNICA 3:0 (12,9,7)

Čtyřhra starších žáků, finále: Filip KAREL (HB Ostrov Havlíčkův Brod), Jan PISÁR (KST Rakovník) – Ondřej KVĚTOŇ (KS Jiskra Domažlice), Martin SKOTNICA (TTC Ostrava 2016) 3:2 (9,8,-6,-3,5)

 

Dvouhra starších žákyň

1. semifinále: Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) – Tereza BÁRTOVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:2 (0,-7,-7,2,2)

2. semifinále: Nela HANÁKOVÁ (SKST Baník Havířov) – Patricie SEGETOVÁ (TJ Sokol Děhylov) 3:2 (-8,-9,3,4,10)

Finále: Helena SOMMEROVÁ – Nela HANÁKOVÁ 3:1 (6,7,-9,3).

Čtyřhra starších žákyň, finále: Barbora BŘEZINOVÁ (TJ Ostrava KST), Nela HANÁKOVÁ (SKST Baník Havířov) – Eva POKORNÁ (SK DDM Kotlářka Praha), Patricie SEGETOVÁ (TJ Sokol Děhylov) 3:1 (11,8,-7,9)

 

Dvouhra nejmladších žáků

1. semifinále: Petr HODINA (TTC Libín Prachatice) – Ondřej HERMAN (TJ Ostrava KST) 3:2 (-4,-5,9,6,9)

2. semifinále: Karel JEDLIČKA (ST Apollo Ústí nad Labem) – Jan ŠKALDA (SK Dobré) 3:1 (3,8,-10,11)

Finále: Karel JEDLIČKA – Petr HODINA 3:2 (-7,5,-7,5,7)

Čtyřhra nejmladších žáků, finále: Petr HODINA (TTC Libín Prachatice), Martin SLANÝ (SKST Baník Havířov) – Jan ŠKALDA (SK Dobré), Tadeáš VRŠOVSKÝ (ST Apollo Ústí nad Labem) 3:1 (9,-9,12,2)

 

Dvouhra nejmladších žákyň

1. semifinále: Veronika POLÁKOVÁ (SKST Vlašim) – Veronika JANŮ (TJ Jiskra Humpolec) 3:0 (7,6,0)

2. semifinále: Anežka TRUNEČKOVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) – Elena KUCHAŘOVÁ (SK Dobré) 3:1 (5,9,-6,9)

Finále: Veronika POLÁKOVÁ – Anežka TRUNEČKOVÁ 3:2 (-11,-5,9,1,1)

Čtyřhra nejmladších žákyň, finále: Veronika POLÁKOVÁ SKST Vlašim), Anežka TRUNEČKOVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) – Anna HOLEJŠOVSKÁ, Anna JÍROVÁ (SKST Vlašim) 3:1 (6,-10,6,2)



Komentáře: 0

Zanechat komentář