Pinčesobchod
BTM: Tomáš Martinko a Gabriela Štěpánová ovládli turnaj dorostu i v Ostravě
Kategorie: Česko / 21 Říjena 2018

Domácí Tomáš MARTINKO a havířovská Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ zvítězili stejně jako na BTM v Praze i v Ostravě. Vítězství z Prahy se podařilo zopakovat i mladšímu žákovi Martinovi ŠÍPOVI a mladší žačce Kateřině PISÁROVÉ. Martinko, Pisárová i Šíp poté zvítězili společně se svými parťáky také ve čtyřhře. V deblu dorostenek se radovala dvojice Záděrová-Stránská.

Dvouhra dorostenců

1. semifinále: Šimon BĚLÍK (TTC Ostrava 2016) – Michal BLINKA (SKST Liberec) 3:1 (6,3,-9,12)

2. semifinále: Tomáš MARTINKO (TJ Ostrava KST) – Vojtěch MYNÁŘ (SKST Baník Havířov) 3:2 (6,-8,9,-3,8)

Finále: Tomáš MARTINKO – Šimon BĚLÍK 3:1 (2,-6,5,8)

Čtyřhra dorostenců, finále: Tomáš MARTINKO, Adam ŠTALZER (TJ Ostrava KST) – František ONDERKA (TJ Ostrava KST), Radek SKÁLA (TTC MS Brno) 3:1 (-9,11,9,9)

 

Dvouhra dorostenek

1. semifinále: Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ (SKST Baník Havířov) – Aneta BOŠINOVÁ (SKST Vlašim) 3:1 (5,-9,6,5)

2. semifinále: Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov) – Kristýna PĚNKAVOVÁ (SKST Vlašim) 3:2 (7,-9,5,-2,6)

Finále: Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Klára HRABICOVÁ 3:1 (8,-10,2,7)

Čtyřhra dorostenek, finále: Anna STRÁNSKÁ (SKST Liberec), Linda ZÁDĚROVÁ (TTC MS Brno) – Kristýna PĚNKAVOVÁ (SKST Vlašim), Niamh ŠTRICOVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) 3:2 (5,-10,12,-4,6)

 

Dvouhra mladších žáků

1. semifinále: Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha) – David SOCHOR (AC Sparta Praha) 3:1 (9,-7,12,2)

2. semifinále: Tomáš KMENT (SKST Baník Havířov) – Dan VOLHEJN (TJ Jiskra Heřmanův Městec) 3:0 (6,8,6)

Finále: Martin ŠÍP – Tomáš KMENT 3:1 (5,9,-11,3)

Čtyřhra mladších žáků, finále: Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha), David VRŠECKÝ (STC Slaný) – Štěpán HOLUB, Matyáš JINEK (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:0 (11,10,10)

 

Dvouhra mladších žákyň

1. semifinále: Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník) – Veronika MAZALOVÁ (TJ Olympia Bruntál z.s.) 3:0 (4,8,8)

2. semifinále: Adéla SAZIMOVÁ – Vendula ŠICHANOVÁ (obě SK Dobré) 3:0 (9,8,5)

Finále: Kateřina PISÁROVÁ – Adéla SAZIMOVÁ 3:1 (5,-6,7,3).

Čtyřhra mladších žákyň, finále: Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník), Kateřina PETŘÍKOVÁ (AC Sparta Praha) – Tereza ČÍŽOVÁ (TJ Sokol Uhlířské Janovice, Veronika POLÁKOVÁ (SKST Vlašim) 3:0 (9,5,4)

 

Fotografie z pátečního extraligového utkání mezi ostravským KST a královéhradeckým Sokolem a pár fotografií z BTM dorostu v Ostravě naleznete na Facebooku



Komentáře: 0

Zanechat komentář