Pinčesobchod
Extraliga: Moravský Krumlov ztratil body v Hradci Králové
Kategorie: Česko / 06 Říjena 2018

Plný bodový zisk zaznamenaly o víkendu hráčky Hradce Králové, které nejprve přehrály Vlašim a poté si stejným poměrem překvapivě poradily také s Moravským Krumlovem. Pod úspěšným extraligovým dvojkolem se podepsala především královéhradecká dvojice Olesja STACHOVÁ a Lucia TRUKSOVÁ.

CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava – KST Hluk JP Boka Trade 6:2

Hana KUBÁTOVÁ – Monika URIKOVÁ 3:1 (5,10,-4,9)

Tamara TOMANOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:1 (8,3,-9,9)

Simona ŠLEHOBROVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 1:3 (-10,-6,8,-7)

Tamara TOMANOVÁ – Monika URIKOVÁ 3:0 (5,7,10)

Hana KUBÁTOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:0 (9,8,3)

Simona ŠLEHOBROVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 0:3 (-3,-6,-12)

Tamara TOMANOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:1 (-10,10,6,8)

Simona ŠLEHOBROVÁ – Monika URIKOVÁ 3:0 (8,11,10)

 

SKST Baník Havířov – MSK Gumotex Břeclav 0:6

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 1:3 (7,-11,-7,-8)

Nikita PETROVOVÁ – Vivien ELLÖ 0:3 (-6,-7,-5)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-6,-6,-9)

Nikita PETROVOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-6,-8,-4)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-9,-4,w.o.)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Helena SOMMEROVÁ 1:3 (-7,-8,9,-11)

 

SVS Hradec Králové – MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov 6:3

Stanislava SLEZÁKOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 3:2 (-8,-8,8,9,9)

Olesja STACHOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 3:2 (-5,8,-5,7,8)

Anna KLEMPEREROVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 0:3 (-5,-4,-3)

Olesja STACHOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 3:2 (7,-6,6,-11,3)

Lucia TRUKSOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:0 (12,10,10)

Anna KLEMPEREROVÁ – Mitsuki YOSHIDA 0:3 (-3,-2,-6)

Olesja STACHOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 2:3 (-3,-2,8,10,-3)

Anna KLEMPEREROVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 3:2 (5,-6,5,-5,8)

Lucia TRUKSOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 3:2 (-8,-9,7,10,13)

 

SKST Baník Havířov – KST Hluk JP Boka Trade 6:1

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:0 (7,2,11)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Monika URIKOVÁ 3:0 (6,9,7)

Nikita PETROVOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:0 (10,8,11)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:1 (8,4,-12,12)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 2:3 (-11,-4,6,6,5)

Nikita PETROVOVÁ – Monika URIKOVÁ 3:1 (-6,3,6,8)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:0 (11,7,4)

 

SVS Hradec Králové – SKST Vlašim 6:3

Stanislava SLEZÁKOVÁ – Michaela KEROUŠOVÁ 1:3 (-8,7,-7,-6)

Olesja STACHOVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ 3:0 (6,6,5)

Lucia TRUKSOVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 2:3 (3,-12,-4,7,-6)

Olesja STACHOVÁ – Michaela KEROUŠOVÁ 3:1 (9,-9,2,5)

Stanislava SLEZÁKOVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 1:3 (-8,-8,6,-7)

Lucia TRUKSOVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ 3:2 (2,8,-4,-7,4)

Olesja STACHOVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 3:2 (-8,7,-10,2,12)

Lucia TRUKSOVÁ – Michaela KEROUŠOVÁ 3:0 (4,7,6)

Stanislava SLEZÁKOVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ 3:2 (7,8,-10,-5,8)

 

CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava – MSK Gumotex Břeclav 1:6

Simona ŠLEHOBROVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-4,-5,-10)

Tamara TOMANOVÁ – Vivien ELLÖOVÁ 1:3 (7,-9,-11,-12)

Hana KUBÁTOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-11,-4,-4)

Tamara TOMANOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-7,-5,-7)

Simona ŠLEHOBROVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 2:3 (9,-10,-6,9,-5)

Miroslava SÁGLOVÁ – Vivien ELLÖ 3:2 (-3,-10,7,9,8)

Tamara TOMANOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-2,-8,-10)



Komentáře: 0

Zanechat komentář