Pinčesobchod
Nasazovací žebříčky mládeže po prvním bodovacím turnaji
Kategorie: Česko / 18 Září 2018

Nová mládežnická sezóna začala začátkem září v Praze. 

Deset nejlepších juniorů:

1. BAKO Radim (Baník Havířov) - 2001

2. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2002

3. SKÁLA Radek (MS Brno) - 2002

4. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

5. ONDERKA František  (TJ Ostrava KST) - 2002

6. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - 2003

7. STACH Matěj (SK DDM Kotlářka Praha) - 2003

8. MOKREJŠ Jan (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2002

9. BLINKA Michal (SKST Liberec) - 2001

10. KVĚTON Ondřej (Jiskra Domažlice) - 2004

Tomáš Martinko vyhrál úvodní bodovací turnaj v Praze a potvrdil roli favorita.

Deset nejlepších juniorek

1. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré) - 2001

2. ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (Baník Havířov) - 2001

3. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

4. PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - 2001

5. JIRÁSKOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2001

6. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

7. PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim) - 2002

8. ŠTRICOVÁ Niamh (SK DDM Kotlářka Praha) - 2002

9. ŠEDOVÁ Eliška (TTC Ústí nad Orlicí) - 2001

10. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

Vstup do sezóny vyšel také Lindě Záděrové, která skončila v Praze stříbrná.

Osm nejlepších kadetů

1. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

2. KVĚTON Ondřej (SK Jiskra Domažlice) - 2004

3. PISÁR Jan (KST Rakovník) - 2004

4. SKOTNICA Martin (TTC Ostrava 2016) - 2004

5. KAREL Filip (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2004

6. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

7. LEBEDA Matyáš (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

8. KOŠŤÁL Daniel (Baník Havířov) - 2005

Skvělý rozjezd měl také Ondra Květon. 

Osm nejlepších kadetek

1. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

2. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhylov) - 2004

3. HANÁKOVÁ Nela (Baník Havířov) - 2004

4. BŘEZINOVÁ Barbora (TJ Ostrava KST) - 2004

5. DOSEDĚLOVÁ Michaela (KST Jirkov) - 2005

6. BÁRTOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

7. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

8. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

Patricie Segetová se vyšvihla na druhou příčku.

Šest nejlepších mladších žáků

1. ŠÍP Martin (SK DDM Kotlářka Praha) - 2006

2. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

3. DZIDA Lukáš (KST Slezan Opava) - 2006

4. MORÁVEK Jindřich (Jiskra Strážnice) - 2007

5. SOCHOR David (AC Sparta Praha) - 2007

6. REMUNDA Matheos (Elizza Praha) - 2006

Martin Šíp při neúčasti Štěpána Brhela ovládl první bodovací turnaj mladších žáků v nové sezóně.

Šest nejlepších mladších žákyň

1. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

2. SAZIMOVÁ Adéla (SK Dobré) - 2006

3. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - 2007

4. MAZALOVÁ Veronika (Olympia Bruntál) - 2006

5. ĎULÁKOVÁ Kateřina (KST Zlín) - 2006

6. ŠČIBRANIOVÁ Magdaléna (Baník Havířov) - 2007

Kateřina Pisárová vévodí mladším žákyním.

Kvarteto nejlepších nejmladších žáků:

1. SLANÝ Martin (Baník Havířov) - 2008

2. ŠKALDA Jan (SK Dobré) - 2009

3. JEDLIČKA Karel (Apollo Ústí nad Labem) - 2008

4. HODINA Petr (Libín Prachatice) - 2008

Martin Slaný z Havířova

Kvarteto nejlepších nejmladších žákyň

1. POLÁKOVÁ Veronika (SKST Vlašim) - 2008

2. KOVAŘÍČKOVÁ Tereza (SK Dobré) - 2009

3. HOLEJŠOVSKÁ Anna (SKST Vlašim) - 2008

4. GLÜCKOVÁ Romana (Granitol Moravský Beroun) - 2008

Veronika Poláková z Vlašimi

Foto: BRYCHTA Jan, ZÁLEWSKÝ František

 



Komentáře: 0

Zanechat komentář