Pinčesobchod
Novým reprezentačním trenérem kadetů je Tomáš Demek
Kategorie: Česko / 06 Srpna 2018
Josef Šimončík / foto František Zálewský
Zobrazení: 2841
Komentáře: 1

VV ČAST potvrdil, že novým reprezentačním trenérem českých kadetů bude Tomáš DEMEK. Bývalý reprezentační trenér mužů dostal v konkurzu přednost před dosavadním trenérem reprezentace kadetů Markem KLÁSKEM. 

 

Marek KLÁSEK působil u české mládežnické reprezentace od roku 2013 a stál za největšími úspěchy českých reprezentantů v posledních letech. V pozici asistenta reprezentačního trenéra kadetů byl v Ostravě na Mistrovství Evropy juniorů a kadetů u toho, když v té době kadet Tomáš POLANSKÝ získal zlato ze singlu, z deblu a stříbro z mixu a rovněž měl podíl na zlaté medaili kadetského družstva z téhož roku. Od roku 2015 poté působil přímo jako reprezentační trenér juniorů, které opět dovedl k medaili na MEj, byť stříbrné. Polanský opět za jeho přispění získal ještě další dvě medaile, tentokrát už juniorské a vyhrál kadetský i juniorský turnaj TOP 10 nejlepších Evropanů.

 

 

V uplynulé sezóně působil nejprve jako reprezentační trenér juniorů, ale po půl roce na požádání převzal reprezentaci kadetů. Na letošním MEj v rumunské Kluži získal pod jeho vedením Šimon BĚLÍK bronz ve dvouhře a Adam ŠTALZER bronz v mixu. 

Nezbývá se než ptát, co udělal Marek Klásek špatně? Komentáře: 1

Fanoušek napsal:
08 Srpna 2018
IP: 109.81.210.*
Škoda, že to nevyhrál Bělík, ten je nejchytřejší.
Ty jeho komentáře. To je skoro na hrad.

Zanechat komentář