Pinčesobchod
Co nás čeká v srpnu? Vrcholem je Czech Open v Olomouci!
Kategorie: Ostatní / 01 Srpna 2018
Zobrazení: 1079
Komentáře: 0

Začátkem srpna změří seniorská reprezentace síly na kontrolním turnaji v Olomouci, aby pak o dva týdny později stejné město přivítalo turnaj světového okruhu mužů a žen. 

sobota 4. srpna, TT Cup 2018

V sobotu 4. srpna se uskuteční další ročník oblíbeného fotbalového turnaje pro všechny stolní tenisty, jehož součástí bude i neméně populární turnaj v pétanque. Vítězem loňského klání se stali hráči Slatiny Brno, kteří si putovní pohár odvezli již potřetí z pěti ročníků. Ve finále zdolali loňské vítěze z UNITED Hradce Králové. Bronz brala brněnská Morenda. Nejlepším hráčem turnaje se stal Radek ČERNÝ. Turnaj v pétanque byl záležitostí Brňaček. Nejlepší mezi nimi byla Michaela HAVLÍČKOVÁ.

Kompletní propozice zde.

6.-7. srpna, Kontrolní turnaj mužů a žen

Začátkem měsíce se v Olomouci uskuteční kontrolní turnaj seniorské reprezentace. Do turnaje zasáhne devět mužů a osm žen. Zatímco ve startovním poli mužů neschází s výjimkou zraněného Tomáše POLANSKÉKO, ti nejlepší, tak v turnaji žen chybí ta největší česká jména - Hana Matelová, Renáta Štrbíková a Dana Čechová. 

Muži: Pavel Širuček, Ondřej Bajger, Jiří Martinko, Tomáš Tregler, Tomáš Konečný, Antonín Gavlas, David Reitšpies, Stanislav Kučera, Lubomír Jančařík

Ženy: Karin Adámková, Kateřina Tomanovská, Kristýna Štefcová, Nikita Petrovová, Linda Záděrová, Aneta Kučerová, Kristýna Mikulcová, Markéta Ševčíková

 

od 12.8. do 19.8. Satellite International Tournament, Ružomberok, Havířov, Hluk

Tradiční mezinárodní série tří turnajů zvaná Satellite Tour letos započne pro změnu netradičně v neděli 12. srpna v Ružomberku, poté se přemístí do Havířova a následně se uzavře v Hluku. Na programu budou opět soutěže tříčlenných družstev a poté soutěže jednotlivců v kategoriích mladšího žactva, staršího žactva a dorostu.

Ružomberok, 12. – 13. srpna

Havířov, 15. – 16. srpna

Hluk, 18. – 19. srpna

 

od 14.8. do 19.8. Bulgaria Open

Na turnaji světového okruhu v Bulharsku se představí osm českých reprezentantů. Jiří MARTINKO zde zasáhne i do bojů ve dvouhře juniorů do 21 let. Do Bulharska se opět vypraví také Tomáš KONEČNÝ, který zde v roce 2016 celý turnaj vyhrál.

ŽENY: Hana MATELOVÁ, Dana ČECHOVÁ

MUŽI: KONEČNÝ Tomáš, JANČAŘÍK Lubomír, REITŠPIES David, ŠIRUČEK Pavel, TREGLER Tomáš, MARTINKO Jiří

Více k turnaji zde.

 

od 21.8. do 26.8. Czech Open, Olomouc

Seriál světového okruhu bude hned po Bulgaria Open pokračovat také u nás. V Olomouci se představí hráči světové elity i nejlepší české ženy a muži.

ŽENY: Hana MATELOVÁ, Dana ČECHOVÁ, Karin ADÁMKOVÁ, Aneta KUČEROVÁ, Kristýna MIKULCOVÁ, Karolína MYNÁŘOVÁ, Nikita PETROVOVÁ, Markéta ŠEVČÍKOVÁ, Kristýna ŠTEFCOVÁ, Renáta ŠTRBÍKOVÁ, Kateřina TOMANOVSKÁ, Linda ZÁDĚROVÁ

JUNIORKY DO 21 LET: ILČÍKOVÁ Anežka, Linda ZÁDĚROVÁ, Markéta ŠEVČÍKOVÁ, Nikita PETROVOVÁ

MUŽI: KONEČNÝ Tomáš, JANČAŘÍK Lubomír, REITŠPIES David, ŠIRUČEK Pavel, TREGLER Tomáš, MARTINKO Jiří, BAJGER Ondřej, GAVLAS Antonín, KLEPRLÍK Jakub, KUČERA Stanislav, OBEŠLO Michal, PROKOPCOV Dmitrij

JUNIOŘI DO 21 LET: KLOS Patrik, KUČERA Stanislav, MARTINKO Jiří

Více k turnaji zde.
 

25.-26.8. Memoriál Milana Hrachového

Poslední srpnový víkend hostí Frýdlant nad Ostravicí 5. ročník turnaje na počest Milana Hrachového. I zde je na programu dvouhra mužů a žen, ale také dvouhra dorostu a poté i dvouhra juniorů a juniorek do 21 let. Nově jsou zařazeny kategorie registrovaných a neregistrovaných veteránů. Součástí turnaje je tombola. Přihlašovat se můžete do 21. srpna.

V pátek 31. srpna už také postupně odstartuje Extraliga mužů a žen.

 Komentáře: 0

Zanechat komentář