Pinčesobchod
MEJ: Poslední šance na záchranu pro české juniory
Kategorie: Zahraničí / 18 Červenca 2018

Kadeti, juniorky a posléze také české kadetky si v průběhu dnešního dne na MEj v Rumunsku zajistili záchranu v elitní divizi. Po čtvrtém hracím dni je tak jisté, že nejlépe se z českých reprezentačních kolektivů umístí kadeti, byť nejvýše mohou dosáhnout na 9. příčku. Perné chvilky ale ještě čekají na juniory, kteří budou muset o záchranu v elitní divizi bojovat zítra. 

Kadeti

Skupina o 9. – 16. místo

ČESKÁ REPUBLIKA – Nizozemsko 3:2

Šimon BĚLÍK – Gabrelius Camara 3:1 (-6,1,8,9)

Matěj STACH – Barry Berben 2:3 (10,9,-8,-5,-3)

Šimon BĚLÍK, Adam ŠTALZER – Gabrelius Camara, Barry Berben 2:3 (-5,1,8,-7,-9)

Šimon BĚLÍK – Barry Berben 3:1 (13,4,-4,2)

Matěj STACH – Gabrelius Camara 3:2 (-8,-8,9,11,4)

Skupina o 9. – 12. místo

ČESKÁ REPUBLIKA – Maďarsko 3:2

Ondřej KVĚTON – Erik Huzsvar 1:3 (3,-7,-7,-7)

Adam ŠTALZER – Mate Ocsai 3:2 (6,-4,-9,8,8)

Ondřej KVĚTON, Adam ŠTALZER – Daniel Hogye, Mate Ocsai 1:3 (-4,9,-7,-10)

Ondřej KVĚTON – Mate Ocsai 3:0 (11,4,8)

Adam ŠTALZER – Erik Huzsvar 3:0 (5,5,2)

 

Juniorky:

Skupina o 9. – 16. místo

ČESKÁ REPUBLIKA – Itálie 3:1

Anežka ILČÍKOVÁ – Jamila Laurenti 1:3 (-7,6,-10,-6)

Zdena BLAŠKOVÁ – Arianna Barani 3:1 (8,9,-5,4)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Gaia Monfardini 3:0 (8,9,4)

Zdena BLAŠKOVÁ – Jamila Laurenti 3:2 (8,-10,-3,7,9)

Skupina o 9. – 12. místo

Španělsko – ČESKÁ REPUBLIKA 3:1

Alba Fernandez – Anežka ILČÍKOVÁ 3:2 (3,-6,-8,13,18)

Ana Garcia – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:0 (2,9,9)

Ana Maria Veritz – Anna MATĚJOVSKÁ 1:3 (-9,-7,4,-7)

Ana Garcia – Anežka ILČÍKOVÁ 3:2 (6,2,-5,-5,7)

 

Kadetky

Skupina o 9. – 16. místo

Belgie – ČESKÁ REPUBLIKA 3:1

Estelle Duvivier – Helena SOMMEROVÁ 3:1 (11,-10,8,10)

Julie van Hauwaert – Linda ZÁDĚROVÁ 1:3 (-8,6,-4,-8)

Estelle Duvivier, Marion Renuart – Helena SOMMEROVÁ, Linda ZÁDĚROVÁ 3:0 (9,4,3)

Estelle Duvivier – Linda ZÁDĚROVÁ 3:1 (10,-2,11,6)

Skupina o 13. – 16. místo:

ČESKÁ REPUBLIKA – Maďarsko 3:0

Linda ZÁDĚROVÁ – Csenge Adamik 3:1 (5,-9,10,11)

Helena SOMMEROVÁ – Dorottya Tolgyes 3:0 (10,9,9)

Helena SOMMEROVÁ, Linda ZÁDĚROVÁ – Csenge Adamik, Dorottya Tolgyes 3:1 (9,10,-10,9)

 

Junioři

Skupina o 9. – 16. místo

Polsko – ČESKÁ REPUBLIKA 3:0

Artur Grela – Radek SKÁLA 3:1 (14,9,-9,12)

Samuel KULCZYCKI – František ONDERKA 3:1 (2,5,-9,5)

Jan Zandecki – Radim BAKO 3:1 (-8,3,9,9)

Skupina o 13. – 16. místo:

Slovensko – ČESKÁ REPUBLIKA 3:0

Daniel Oráč – František ONDERKA 3:0 (9,7,4)

Štefan Peko – Radek SKÁLA 3:2 (-8,6,-9,9,9)

Jakub Zelinka – Radim BAKO 3:1 (-3,4,11,4)

 

Více zde



Komentáře: 1

says napsal:
18 Červenca 2018
IP: 88.101.58.*
Tady vidíte vaše slavné HBO ;-)

Zanechat komentář