Pinčesobchod
Slovenské žebříčky mládeže k 1.7. 2018
Kategorie: Slovensko / 08 Červenca 2018

Slovenským žebříčkům mládeže kraluje ve dvouhře juniorů do 21 let Tibor ŠPÁNIK a juniorkám do 21 let Tatiana KUKULKOVÁ. Slovenská reprezentantka drží první pozici i mezi juniorkami. Dorostencům vévodí Jakub ZELINKA. Ve starším žactvu dominují Adam KLAJBER a Danijela KARKUŠOVÁ. V soutěži mladšího žactva nasbírali nejvíce bodů Jakub GOLDÍR a Ema ČINČUROVÁ. Nejlepší nejmladší žačkou je poté Michaela BITÓOVÁ a nejlepší nejmladším žákem Samuel ARPÁŠ. 

 JUNIOŘI do 21 let (dvanáct nejlepších)

1. ŠPÁNIK Tibor (ŠKST Baník Havířov/ŠK ŠOG Nitra) - 1999

2. BRAT Adam (MSK Malacky) - 1998

3. KALUŽNÝ Samuel (Elizza Praha/MSK Malacky) - 1997

4. PEKO Štefan (SK Vydrany/KST Viktória Trnava) - 2000

5. ORÁČ Daniel (MŠK VSTK Vranov nad Toplou) - 2000

6. ZELINKA Jakub (STK Lokomotíva Košice) - 2000

7. TAKÁČ Jakub (STK Devínská Nová Ves) - 1998

8. REHO René (STK Lokomotíva Košice) - 2000

9. DIKO Dalibor (MSTK Tvrdošín) - 2002

10. TRUSKA Martin (ŠKST Ružomberok) - 1999

11. KYSEL Martin (MSTK Tvrdošín) - 2001

12. FEČO Samuel (MŠK VSTK Vranov nad Toplou) - 2001

 

JUNIORKY do 21 let (dvanáct nejlepších)

1. KUKULKOVÁ Tatiana (KST Viktória Trnava) - 2000

2. LABOŠOVÁ Ema (STO Valaliky) - 2001

3. PUCHOVANOVÁ Nikoleta (ŠKST Ružomberok) - 2000

4. GRIGELOVÁ Natália (ŠKST Baník Havířov/ŠG ŠOG Nitra) - 2000

5. URÍKOVÁ Monika (TTC Považská Bystrica) - 1999

6. DIVINSKÁ Natália (ŠKST Ružomberok) - 2002

7. HORVÁTHOVÁ Simona (TSG Kaiserlautern/STO Valaliky) - 1998

8. BELOPOTOČÁNOVÁ Katarína (SG Marssel Bremen/MSTK Tvrdošín) - 2000

9. KLUČÁROVÁ Agáta (STO Valaliky) - 2000

10. MAROUSKOVÁ Monika (Keraming - Kubran Trenčín) - 2000

11. PEKOVÁ Zuzana (KST Viktória Trnava) - 2002

12. ŠINKAROVÁ Dáša (ŠKST Michalovce/STK Lokomotíva Košice) - 2001

 

JUNIOŘI (deset nejlepších)

1. ZELINKA Jakub (STK Lokomotíva Košice) - 2000

2. PEKO Štefan (SK Vydrany/KST Viktória Trnava) - 2000

3. ORÁČ Daniel (MŠK VSTK Vranov nad Toplou) - 2000

4. KLAJBER Adam (STO Mokrance/STO Lokomotíva Košice) - 2003

5. REHO René (STK Lokomotíva Košice) - 2000

6. DELINČÁK Filip (ŠK ŠOG Nitra/ŠK Prievidza) - 2003

7. DIKO Dalibor (MSTK Tvrdošín) - 2002

8. KYSEL Martin (MSTK Tvrdošín) - 2001

9. CYPRICH Samuel (MSK Čadca) - 2001

10. FEČO Samuel (MŠK VSTK Vranov nad Toplou) - 2001

JUNIORKY (deset nejlepších)

1. KUKULKOVÁ Tatiana (KST Viktória Trnava) - 2000

2. LABOŠOVÁ Ema (STO Valaliky) - 2001

3. PUCHOVANOVÁ Nikoleta (ŠKST Ružomberok) - 2000

4. GRIGELOVÁ Natália (ŠKST Baník Havířov/ŠG ŠOG Nitra) - 2000

5. PEKOVÁ Zuzana (KST Viktória Trnava) - 2002

6. MAROUSKOVÁ Monika (Keraming - Kubran Trenčín) - 2000

7. ŠINKAROVÁ Dáša (ŠKST Michalovce/STK Lokomotíva Košice) - 2001

8. DIVINSKÁ Natália (ŠKST Ružomberok) - 2002

9. TEREZKOVÁ Jana (ŠKST Michalovce) - 2002

10. LACENOVÁ Renáta (ŠKST Topolčany) - 2003

 

KADETI (osm nejlepších)

1. KLAJBER Adam (STO Mokrance/STO Lokomotíva Košice) - 2003

2. DELINČÁK Filip (ŠK ŠOG Nitra/ŠK Prievidza) - 2003

3. PACH Kamil (STO Valaliky) - 2003

4. GOLDÍR Jakub (ŠK Prievidza/ŠK ŠOG Nitra) - 2005

5. IVANČO Felix (ŠK ŠOG Nitra/ŠK Prievidza) - 2004

6. VETERNÍK Jakub (ŠKST Ružomberok) - 2003

7. REMEŇ Matúš (ŠKST Topolčany) - 2003

8. KUBALA Nicolas (OŠK Zavar/KST Viktória Trnava) - 2005

 

KADETKY (osm nejlepších)

1. KARKUŠOVÁ Danijela (ŠK ŠOG Nitra) - 2003

2. ILLÁŠOVÁ Adriana (ŠK ŠOG Nitra/SK Prievidza) - 2004

3. LACENOVÁ Renáta (ŠKST Topolčany) - 2003

4. ČINČUROVÁ Ema (ŠKST Topolčany) - 2005

5. KOVÁČOVÁ Alžběta (ŠKST Ružomberok) - 2003

6. ŠINKAROVÁ Monika (ŠKST Michalovce/STK Lokomotíva Košice) - 2005

7. ŠTULLEROVÁ Eliška (STK Nová Baňa/Podlužany) - 2005

8. VINCZEOVÁ Laura (MKST Nová Dubnica) - 2005

 

MLADŠÍ ŽÁCI (šest nejlepších)

1. GOLDÍR Jakub (ŠK Prievidza/ŠK ŠOG Nitra) - 2005

2. FRANCE Roman (TTC Interspead Nové Zámky) - 2005

3. KUBALA Nicolas (OŠK Zavar/KST Viktória Trnava) - 2005

4. ŠUTIAK Samuel (ŠKST Topolčany) - 2005

5. KULICH Ivan (STK Lučenec - Kalinovo) - 2005

6. UHERÍK Kristán (ŠKST Topolčany) - 2006

 

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ (šest nejlepších)

1. ČINČUROVÁ Ema (ŠKST Topolčany) - 2005

2. VINCZEOVÁ Laura (MKST Nová Dubnica) - 2005

3. BILKOVIČOVÁ Sára (MSK Malacky) - 2005

4. WILTSCHKOVÁ Dominika (Gasto Metalfin Galanta/ŠKST Topolčany) - 2006

5. WALLENFELSOVÁ Aneta (TTC Považská Bystrica) - 2006

6. ŠTULLEROVÁ Eliška (STK Nová Baňa/Podlužany) - 2005

 

NEJMLADŠÍ ŽÁCI (čtyři nejlepší)

1. ARPÁŠ Samuel (ŠK ŠOG Nitra/SK Prievidza) - 2007

2. MADARAS Adam (KST Raksit) - 2007

3. SEPEŠI Luca (STO Valaliky) - 2007

4. MITRÍK Jozef (ŠK Orion Belá nad Cirochou) - 2007

 

NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ (čtyři nejlepší)

1. BITÓOVÁ Michaela (ŠKST Michalovce/ŠSTK Junior Čaňa) - 2007

2. DAROVCOVÁ Nina (ŠKST Karlova Ves) - 2007

3. NÉMETHOVÁ Nina (STO Valaliky) - 2007

4. KORF Carolina (ŠKST Topolčany) - 2008



Komentáře: 0

Zanechat komentář