Pinčesobchod
MČR v Modrém Ping Pongu: Na MS do Londýna se kvalifikovali Josef Medek a Adam Vitásek
Kategorie: Ostatní / 30 Června 2018
Zobrazení: 3604
Komentáře: 0

Na MS do Londýna se vedle Tomáše SADÍLKA kvalifikovali ještě Josef MEDEK z Liberce a Adam VITÁSEK z Opavy. Medek v dramatickém semifinálovém souboji přehrál Jana DZIDU a ve finále pak zdolal Vitáska díky čemuž se tak stal novým Mistrem ČR.  Kvarteto nejúspěšnějších hráčů letošního mistrovství pak uzavřel ,,bramborový" Petr MALÝ. 

Josef MEDEK se vůbec poprvé v kariéře stal Mistrem ČR v Modrém Ping Pongu. Sympatický liberecký hráč si pro titul došel po vyrovnaném průběhu několika zápasů. ,,Už od čtvrtfinále jsem měl velké štěstí v koncovce. Porazil jsem oddílového parťáka Honzu Kaněru, ačkoliv jsem většinu zápasu spíše prohrával. V semifinále s Honzou Dzidou rozhodoval poslední míček a také ve finále jsem spíše ztrácel," říká skromně čerstvý šampión, který neopomíjí zdůraznit i notný význam libereckého kolektivu: ,,Máme v Liberci dobrou partu. Společně takto tvoříme skupinku asi šesti vyrovnaných hráčů, vzájemně se hecujeme a tím se dokážeme připravit. Před MČR jsme v této sestavě trénovali přibližně 3 týdny, a to 2-3krát do týdne," přibližuje liberecký tréninkový plán.

Do své londýnské premiéry vkládá Medek následující naděje: ,,Byl jsem trošku zklamaný, že se do finále neprobojoval třeba Petr Šilhán, protože jsme se takto mohli připravovat společně a bylo by to tak mnohem snadnější. Ale když už tam pojedu, tak bych chtěl vyhrát alespoň jeden zápas," uzavírá.  Vedle Medka se však na MS do Londýna podívá také Adam VITÁSEK z Opavy a pochopitelně také přímo nominovaný Tomáš SADÍLEK, který bude na MS obhajovat čtvrtfinálovou účast.

 Komentáře: 0

Zanechat komentář