Pinčesobchod
Přehled účastníků nadcházejícího ročníku Ligy Mistrů a Ligy Mistryň
Kategorie: Zahraničí / 28 Června 2018

V Lize Mistrů i v Lize Mistryň nebudou v nadcházejícím ročníku scházet oba elitní české týmy. TTC Ostrava 2016 a SKST Stavoimpex Hodonín si tuto prestižní soutěž zahrají stejně jako v právě uplynulé sezóně. Ovšem i další čeští hráči se v lize představí. Přehled týmů a jejich složení najdete v článku.

 Liga Mistrů (pořadí dle nasazení)

1. Borussia Düsseldorf (Timo Boll, Omar Assar, Kristian Karlsson, Achanta Sharath Kamal, Anton Källberg)

2. Fakel-Gazprom Orenburg (Dmitrij Ovtcharov, Marcos Freitas, Vladimir Samsonov, Alexey Liventson, An Yan, Denis Ivonin)

3. TTSC UMMC (Jonathan Groth, Fang Bo, Andrej Gacina, Aleksander Shibaev, Artur Abusev)

4. 1. FC Saarbrücken TT (Patrick Franziska, Cheng-Ting Liao, Darko Jorgič, Tomáš POLANSKÝ, Cristian Pletea, Patryk Zatowka)

5. KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (Masaki Yoshida, Panagiotis Gionis, Pavel ŠIRUČEK, Marek Badowski, Kaii Yoshida)

6. AS Pontoise Cergy TT (Mattias Karlsson, Can Akkuzu, Tristan Flore, Patrick Baum)

7. GV Hennebont TT (Liam Pitchford, Cedric Nuytinck, ShengPeng Fan, Quentin Robinot)

8. K.S. Dekorglass Dzialdowo (Chun Ting Wong, Yang Wang, Jiří VRÁBLÍK, Pawel Fertikowski, Wenliang Xu, Takakiwa Taku)

9. Sporting Clube de Portugal (Aruna Quadri, Joao Monteiro, Diogo Carvalho, Bode Abiodun)

10. Post SV Mühlhausen 1951 e.V. (Daniel Habesohn, Ovidiu Ionescu, Lubomír JANČAŘÍK, Steffen Mengel, Jakub Figel)

11. VS Angers TT (Jon Persson, Joao Geraldo, Andréa Landrieu, Jens Lundqvist)

12. Stella Sport la Romagne (Tianyuan Chen, Adrian Crisan, Brice Ollivier, Daniel Gorak)

13. TTC Ostrava 2016 (TREGLER Tomáš, Felipe Olivares, KORBEL Petr, BAJGER Ondřej)

14. Roskilde Bordtennis BTK 61 (Yujia Zhai, Tamas Lakatos, Allan Bentsen, Michael Maze)

15. SPG Walter Wels (Deni Kozul, Adam Szudi, Ganghyeon Park, Dominique Plattner)

16. Eslövs AI BTK (Hui Xu, Robert Svensson, Ioannis Sgouropoulos, Truls Moregardh, Zhang Fuzhou)

 

Liga Mistryň (pořadí dle nasazení)

1. Dr. Časl (Doo Hoi Kem, Li Jie, Yu Fu, Ni Xia Lian, Hu Melek, Dorina Srebrnjak, Mirela Durak, Gaoyang Liu)

2. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg (Elizabeta Samara, Ying Han, Qian Li, Viktoryia Pavlovich, Gu Ruochen, Kinga Stefanska)

3. TTC Berlin eastside (Gu Yuting, Matilda Ekholm, Georgina Pota, Shan Xiaona, Nina Mittelham)

4. Linz AG-Froschberg (Sofia Polcanova, Wai Yam Minnie Soo, Linda Bergström, Mariia Tailakova, Karoline Mischek, Yui Hamamoto)

5. TT Saint-Quentinois (Zhang Mo, Polina Mikhailova, Audrey Zarif, Aurore Le Mansec, Frete Lou)

6. Etival Clairefontaine ASRTT (MATELOVÁ Hana, Shao Jieni, Maria Dolgikh, Camelia Iacob)

7. Metz TT (Ding Yaping, Adina Diaconu, Daniela Ortega, Pauline Chasselin, Wu Jiaduo, Yunli Schreiner, Carole Grundisch)

8. SKST Stavoimpex Hodonín (Partyka Natalia, VACENOVSKÁ Iveta, PĚNKAVOVÁ Kateřina, Brateyko Solomiya, ŠEVČÍKOVÁ Markéta, Nikoleta Puchovanová, Guo Ruichen)

9. LZ Linz Froschberg (Wu Yue, Ho Tin Tin, Marharyta Baltushite, Ines Diendorfer)

10. UCAM Cartagena T.M (Maria Xiao, Liu Xin, Victoria Lebedeva, Silvia Erdelyi de Souza)

11. Budaörsi 21 SC (Szandra Pergel, Maria Fazekas, Mercedesz Nagyvaradi, Petra Lovas)

12. Sporting Clube de Portugal SCP (Daniela Dodean Monteiro, Li Fen, Zhengi Barthel Apolonia, Patricia Santos)



Komentáře: 0

Zanechat komentář