Pinčesobchod
Konečné žebříčky mládeže pro sezónu 2017/2018
Kategorie: Česko / 27 Června 2018

Vyšly konečné žebříčky mládeže za uplynulou sezónu. 

Deset nejlepších juniorů:

1. BAKO Radim (Baník Havířov) - 2001

2. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2002

3. PRŮŠA David (Elizza Praha) - 2000

4. PLACHTA Jakub (TJ Ostrava KST) - 2000

5. SKÁLA Radek (MS Brno) - 2002

6. STACH Matěj (SK DDM Kotlářka Praha) - 2003

7. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

8. KOLDAS Tomáš (TTC Ostrava 2016) - 2000

9. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - 2003

10. ONDERKA František  (TJ Ostrava KST) - 2002

Havířovský Radim Bako

 

Deset nejlepších juniorek

1. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré) - 2001

2. ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (Baník Havířov) - 2001

3. MATĚJOVSKÁ Anna (SKST Vlašim) - 2000

4. ILČÍKOVÁ Anežka (SKST Hodonín) - 2000

5. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

6. SAZIMOVÁ Terezie (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2000

7. ŠEVČÍKOVÁ Klára (SKST Hodonín) - 2000

8. PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - 2001

9. JIRÁSKOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2001

10. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

Gabriela Štěpánová

Osm nejlepších kadetů

1. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

2. STACH Matěj (SK DDM Kotlářka Praha) - 2003

3. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - 2003

4. KVĚTON Ondřej (SK Jiskra Domažlice) - 2004

5. SLAPNIČKA Jakub (TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV) - 2003

6. MORÁVEK Radim (Jiskra Strážnice) - 2003

7. PISÁR Jan (KST Rakovník) - 2004

8. DUFEK Jan (KST Zlín) - 2003

Adam Štalzer

 

Osm nejlepších kadetek

1. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

2. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

3. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - 2003

4. KLEMPEREROVÁ Anna (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2003

5. HNOJSKÁ Andrea (KST Klatovy) - 2003

6. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

7. HANÁKOVÁ Nela (Baník Havířov) - 2004

8. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhylov) - 2004

Anna Klempererová

Šest nejlepších mladších žáků

1. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

2. KADLEC Vít (TJ Ostrava KST) - 2005

3. KOŠŤÁL Daniel (Baník Havířov) - 2005

4. LEBEDA Matyáš (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

5. ŠÍP Martin (SK DDM Kotlářka Praha) - 2006

6. ČERNÝ Martin (STC Slaný) - 2005

Štěpán Brhel pokračuje mezi mladšími žáky i příští rok

Šest nejlepších mladších žákyň

1. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

2. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

3. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

4. DOSEDĚLOVÁ Michaela (KST Jirkov) - 2005

5. BÁRTOVÁ Tereza (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

6. SAZIMOVÁ Adéla (SK Dobré) - 2006

Monika Pařízková

Kvarteto nejlepších nejmladších žáků

1. MORÁVEK Jindřich (Jiskra Strážnice) - 2007

2. SOCHOR David (AC Sparta Praha) - 2007

3. HOLUB Štěpán (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2007

4. KRČEK Adam (STC Slaný) - 2007

David Sochor

Kvarteto nejlepších nejmladších žákyň

1. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - 2007

2. ŠČIBRANIOVÁ Magdaléna (Baník Havířov) - 2007

3. JAROŇOVÁ Karolína (TTC Brandýs nad Labem) - 2007

4. ANTOŠOVÁ Bára (TJ Tatran Hostinné) - 2007

Karolína Jaroňová

Foto: Jan Brychta/František Zálewský



Komentáře: 0

Zanechat komentář