Pinčesobchod
Přehled vítězů ligových soutěží po základní části
Kategorie: Česko / 27 Března 2018

Veronika POLÁKOVÁ během sezóny ani jednou neprohrála a výrazně tak pomohla Vlašimi k vítězství v 1.lize (skupina A). Poláková vyhrála 52 dvouher, přičemž nejblíže byla porážce s Niamh Štricovou a s Radkou Kaba. 

 

Vítěz základní části 1. ligy mužů: SKST Mart Hodonín (KADLČEK Michal, TYMOFIEIEV Oleksandr, BROIAKOVSKYI Vsevolod, LAPČÍK Ondřej, HASIL Tomáš, GRÁF Jiří)

Nejlepší hráč soutěže: KLOS Patrik (TJ Ostrava KST) – 84,72%

Patrik Klos

 

 

Vítěz základní části 2. ligy mužů skupina A: SKST Cheb (HOBL Lukáš, GAVLAS Petr, ŽALOUDÍK Jan, ŽÁK Jan, POLÁK Michal, BŘEZOVSKÝ Petr, LEVORA Vojtěch)

Nejlepší hráč soutěže: PINKA Jan (TTC Litoměřice) – 92,86%

Petr Gavlas

 

Vítěz základní části 2. ligy mužů skupina B: TJ Nový Jičín (PAVLÍK Tibor, KOWAL René, KRATOCHVÍL Michal, JANČA Miroslav, KRATOCHVÍL Tomáš)

Nejlepší hráč soutěže: BAKO Radim (SKST Baník Havířov) – 92,45%

Tibor Pavlík

 

Vítěz základní části 3. ligy mužů skupina A: TJ Šanov (ŠTEPKA Miroslav, VACULÍK Petr, HEJDA Václav, CAFOUREK Tomáš, KODĚRA Filip, VOLÁK Martin, CAFOUREK Jan)

Nejlepší hráč soutěže: VACULÍK Petr (TJ Šanov) – 95,35%

 

Vítěz základní části 3. ligy mužů skupina B: TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum (VILÍMEK Miroslav, SEDLÁČEK Jan, ČEŘOVSKÝ Petr st., ŠŤASTNÝ Vladislav, ČEŘOVSKÝ Petr ml., PÁCHA Robin, BOTKA Jan)

Nejlepší hráč soutěže: VILÍMEK Miroslav (TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum) – 92%

 

Vítěz základní části 3. ligy mužů skupina C: AC Sparta Praha B (HÁJEK Michal, HÜTTL Michal, LÁNSKÝ Jakub, KREDER Benjamin, ŠENK Jakub, STANO Peter, PANSKÝ Lukáš)

Nejlepší hráč soutěže: MERTA Jakub (TJ Tesla Pardubice) 94,87%

 

Vítěz základní části 3. ligy mužů skupina D: HB Ostrov Havlíčkův Brod (KANTA František, BÁRTA Daniel, JADRNÝ Šimon, JONÁŠ Martin, KAREL Filip, HEJKAL Filip, HITZGER Pavel, NOVÁK Aleš)

Nejlepší hráč soutěže: BÁRTA Daniel (HB Ostrov Havlíčkův Brod) – 95,45%

 

Vítěz základní části 3. ligy mužů skupina E: KST Slezan Opava (KNYBEL Kamil, DZIDA Jan, KUDELA Petr, WALLIK Lukáš, VÍCHA Radomír, VITÁSEK Adam)

Nejlepší hráč soutěže: DZIDA Jan (KST Slezan Opava) 96,55%

 

Vítěz základní části 1. ligy žen skupina A: SKST Vlašim (POLÁKOVÁ Veronika, MATĚJOVSKÁ Anna, BERANOVÁ Sára, KEROUŠOVÁ Michaela)

Nejlepší hráčka soutěže: POLÁKOVÁ Veronika (SKST Vlašim) – 100%

Veronika Poláková

 

Vítěz základní části 1. ligy žen skupina B: KST GMC Blansko (CHAJDA Marie, PAVLICOVÁ Renáta, ŠEVČÍKOVÁ Veronika, TRÁVNÍČKOVÁ Karla)

Nejlepší hráčka soutěže: CHAJDA Marie (KST GMC Blansko) – 84,44%

Marie Chajda

 

Vítěz základní části 2. ligy žen skupina A: Klub stolního tenisu Klatovy z.s. (HNOJSKÁ Andrea, MAREŠOVÁ Zdeňka, JEHLÍKOVÁ Petra, MAREŠOVÁ Zdeňka ml., ŽIŽKOVSKÁ Rebeka)

Nejlepší hráčka soutěže: HOŠKOVÁ Denisa (T.J. Sokol Králův Dvůr Queens) - 85,29%

 

Vítěz základní části 2. ligy žen skupina B: SKP Sever Ústí nad Labem (NOVÁKOVÁ Martina, MUNKOVÁ Irena, SMÍŠKOVÁ Martina, HAUZNEROVÁ Michaela, VYSOCKÁ Karolína)

Nejlepší hráčka soutěže: HUDEČKOVÁ Hana (TTC Brandýs nad Labem) – 91,43%

 

Vítěz základní části 2. ligy žen skupina C: TTC Ústí nad Orlicí (ŠEDOVÁ Eliška, SVOJANOVSKÁ Jana, BEZDÍČKOVÁ Lenka, REBEJOVÁ Karla, KRUPOVÁ Soňa)

Nejlepší hráčka soutěže: MORKUSOVÁ Michaela (Sportovní klub Jihlava) – 88,89%



Komentáře: 1

ozák napsal:
27 Března 2018
IP: 109.202.64.*
I. liga mužů byla naprosto nereglérní soutěží. Uvidíme, co s tím svaz udělá...

Zanechat komentář