Pinčesobchod
Žebříčky mládeže po skončení seriálu bodovacích turnajů
Kategorie: Česko / 22 Března 2018

Seriál bodovacích turnajů mládeže uzavřely turnaje ve Valticích a v Hluku. Nyní se ti nejlepší hráči mohou připravovat na republikové šampionáty. Ten první, juniorský, se uskuteční ke konci dubna v Havířově.

Nasazovací žebříčky ke dni 21.3.2018

Nejlepších deset juniorů:

1. VALENTA Jan (TSM Kladno) - 2001

2. BAKO Radim (Baník Havířov) - 2001

3. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2002

4. PLACHTA Jakub (TJ Ostrava KST) - 2000

5. PRŮŠA David (Elizza Praha) - 2000

6. SKÁLA Radek (MS Brno) - 2002

7. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

8. STACH Matěj (Kotlářka Praha) - 2003

9. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - 2003

10. ONDERKA František (TJ Ostrava KST) - 2002

František Onderka se po zranění vrátil za stůl ve skvělé formě. 

Nejlepších deset juniorek:

1. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré) - 2001

2. ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (Baník Havířov) - 2001

3. MATĚJOVSKÁ Anna (SKST Vlašim) - 2000

4. ILČÍKOVÁ Anežka (SKST Hodonín) - 2000

5. PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - 2001

6. SAZIMOVÁ Terezie (Sokol PP Hradec Králové 2) - 2000

7. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

8. ŠEVČÍKOVÁ Klára (SKST Hodonín) - 2000

9. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

10. PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim) - 2002

Anně Matějovské se v březnu dařilo. 

Osm nejlepších kadetů:

1. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

2. STACH Matěj (Kotlářka Praha) - 2003

3. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - 2003

4. KVĚTON Ondřej (Jiskra Domažlice) - 2004

5. MORÁVEK Radim (Jiskra Strážnice) - 2003

6. DUFEK Jan (KST Zlín) - 2003

7. SLAPNIČKA Jakub (TJ ČZ Strakonice) - 2003

8. PISÁR Jan (KST Rakovník) - 2004

Šimon Bělík vyhrál s velkým přehledem kontrolní turnaj kadetů.

Osm nejlepších kadetek:

1. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

2. SOMMEROVÁ Helena (Kotlářka Praha) - 2005

3. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - 2003

4. KLEMPEREROVÁ Anna (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) - 2003

5. HNOJSKÁ Andrea (KST Klatovy) - 2003

6. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhylov) - 2004

7. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

8. KACÁLKOVÁ Kristýna (SKST Děčín) - 2003

Anna Klempererová a Patricie Segetová si spolu zahrály čtyřhru na Czech Open v Hodoníně

Šest nejlepších mladších žáků:

1. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

2. KADLEC Vít (TJ Ostrava KST) - 2005

3. KOŠŤÁL Daniel (Baník Havířov) - 2005

4. LEBEDA Matyáš (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

5. ŠÍP Martin (Kotlářka Praha) - 2006

6. ČERNÝ Martin (STC Slaný) - 2005

Martin Černý vyhrál poslední ,,bodovák" ve Valticích

Šest nejlepších mladších žákyň:

1. SOMMEROVÁ Helena (Kotlářka Praha) - 2005

2. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

3. DOSEDĚLOVÁ Michaela (KST Jirkov) - 2005

4. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

5. BÁRTOVÁ Tereza (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

6. STRAKOVÁ Bára (Sokol Děhylov) - 2005

Michaela Dosedělová z Jirkova se ve Valticích také radovala z vítězství

Čtyři nejlepší nejmladší žáci:

1. MORÁVEK Jindřich (Jiskra Strážnice) - 2007

2. SOCHOR David (AC Sparta Praha) - 2007

3. HOLUB Štěpán (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2007

4. KRČEK Adam (STC Slaný) - 2007

David Sochor

Čtyři nejlepší nejmladší žákyně:

1. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - 2007

2. ŠČIBRANIOVÁ Magdaléna (TJ Nový Jičín) - 2007

3. JAROŇOVÁ Karolína (TTC Brandýs nad Labem) - 2007

4. ANTOŠOVÁ Bára (Tatran Hostinné) - 2007

Magdalena Ščibraniová

Foto: Jan Brychta, František Zálewský

 



Komentáře: 0

Zanechat komentář