Pinčesobchod
Ve Valticích a v Hluku skončil seriál bodovacích turnajů mládeže
Kategorie: Česko / 19 Března 2018

Mladší žákyně Monika PAŘÍZKOVÁ zaskočila v kadetské kategorii hned dvě favoritky, což jí vyneslo bronz. Ve ,,vlastní" kategorii ale nezvítězila, neboť ve finále nestačila na Michaelu DOSEDĚLOVOU z Jirkova.

Dvouhra dorostenců, semifinále: 

Radim Bako (SKST Baník Havířov) – Matěj Stach (SK DDM Kotlářka Praha) 3:1 (8,-9,8,10)

František Onderka – Jakub Plachta (oba TJ Ostrava KST) 3:1 (-7,6,10,5)

Dvouhra dorostenců, finále: Radim Bako – František Onderka 3:2 (-10,-3,-9,11,3)

 

Dvouhra dorostenek, semifinále: 

Anna Matějovská (SKST Vlašim) – Eliška Šedová (TTC Ústí nad Orlicí) 3:1 (8,2,-10,9)

Anežka Ilčíková (SKST Hodonín) – Terezie Sazimová (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:1 (10,-9,8,7)

Dvouhra dorostenek, finále: Anna Matějovská – Anežka Ilčíková 3:0 (9,3,4)

 

Dvouhra mladších žáků, semifinále: 

Martin Černý (STC Slaný) – Martin Šíp (SK DDM Kotlářka Praha) 3:2 (-8,10,-3,9,7)

Václav Podrazil (AC Sparta Praha) – Jaroslav Bača (SKST Baník Havířov) 3:1 (-9,5,4,4)

Dvouhra mladších žáků, finále: Martin Černý – Václav Podrazil 3:0 (5,8,12)

 

Dvouhra mladších žákyň, semifinále: 

Monika Pařízková (SKST Liberec) – Adéla Sazimová (SK Dobré) 3:0 (3,6,4)

Michaela Dosedělová (KST Jirkov) – Kateřina Pisárová (KST Rakovník) 3:0 (2,8,7)

Dvouhra mladších žákyň, finále: Michaela Dosedělová – Monika Pařízková 3:1 (8,-7,6,6)

 

Dvouhra nejmladších žáků:

1. SOCHOR David (AC Sparta Praha)

2. KRČEK Adam (STC Slaný)

3.-4. HODINA Petr (Libín Prachatice), SIVÁK Jakub (Tatran Hostinné)


Dvouhra nejmladších žákyň:

1. ŠČIBRÁNIOVÁ Magdaléna (TJ Nový Jičín)

2. NAJMANOVÁ Markéta (TJ Lanškroun)

3.-4. JARAMILLO Věra (Sokol Plzeň V.), ANTOŠOVÁ Bára (Tatran Hostinné)

 

Dvouhra kadetů:

1. STACH Matěj (Kotlářka Praha)

2. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST)

3.-4. KVĚTON Ondřej (Jiskra Domažlice), SLAPNIČKA Jakub (TJ ČZ Strakonice)


Dvouhra kadetek:

1. SOMMEROVÁ Helena (Kotlářka Praha)

2. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST)

3.-4. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec), POKORNÁ Eva (Kotlářka Praha)

 



Komentáře: 0

Zanechat komentář