Pinčesobchod
Extraliga žen: Do play-off Havířov a Kyjov, sestupují Nusle, MK Řeznovice třetí
Kategorie: Česko / 25 Února 2018

Celkem tři tajenky bylo třeba rozluštit v posledním ligovém dvojkole nejvyšší české ženské soutěže. Do play-off se vedle elitního kvarteta Hodonín, Břeclav, MK Řeznovice a Ostrava podívají ještě hráčky Havířova a Kyjova. Řeznovice si nakonec zajistily výhrou nad Břeclaví třetí místo v tabulce, což jim v případném semifinále zaručuje, že se opět utkají s Břeclaví. Se soutěží se loučí pražské Nusle. 

MSK Gumotex Břeclav – KST Hluk 6:0

Karin ADÁMKOVÁ – Klára MALÍKOVÁ 3:0 (1,2,4)

Aneta KUČEROVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:0 (7,5,7)

ČECHOVÁ Dana – w.o.

Dana ČECHOVÁ – Klára MALÍKOVÁ 3:0 (3,3,6)

Karin ADÁMKOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:2 (4,-8,-9,4,6)

KUČEROVÁ Aneta – w.o.

 

SKST Baník Havířov – SVS Hradec Králové 6:3

Natália GRIGELOVÁ – Karolína MYNÁŘOVÁ 2:3 (10,-9,7,-10,-5)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Tereza JIRÁSKOVÁ 3:0 (7,3,10)

Nikita PETROVOVÁ – Olesja STACHOVÁ 2:3 (-10,6,-5,7,-9)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Karolína MYNÁŘOVÁ 3:2 (9,-7,2,-6,8)

Natália GRIGELOVÁ – Olesja STACHOVÁ 0:3 (-7,-8,-11)

Nikita PETROVOVÁ – Tereza JIRÁSKOVÁ 3:0 (8,7,2)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Olesja STACHOVÁ 3:1 (9,-12,5,5)

Nikita PETROVOVÁ – Karolína MYNÁŘOVÁ 3:1 (9,10,-4,7)

Natália GRIGELOVÁ – Tereza JIRÁSKOVÁ 3:2 (-4,8,4,-7,5)

 

CDU SPORT – STOLNÍ TENIS OSTRAVA – SK Dobré 5:5

Miroslava SÁGLOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 2:3 (6,-5,9,-9,-6)

Hana KUBÁTOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 3:1 (7,5,-8,11)

Tamara TOMANOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 2:3 (7,-8,-8,8,-6)

Hana KUBÁTOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 3:1 (-10,9,12,3)

Miroslava SÁGLOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 0:3 (-4,-3,-9)

Tamara TOMANOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 3:0 (5,11,4)

Hana KUBÁTOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 3:0 (4,8,9)

Tamara TOMANOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 3:0 (6,9,7)

Miroslava SÁGLOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 0:3 (-6,-7,-6)

Hana KUBÁTOVÁ, Tamara TOMANOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ, Zdena BLAŠKOVÁ 0:3 (-8,-8,-3)

 

MSK Gumotex Břeclav – MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 3:6

Aneta KUČEROVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 2:3 (-9,5,6,-8,-9)

Dana ČECHOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 1:3 (-9,-10,8,-9)

Vivien ÉLLÖ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:0 (1,7,3)

Dana ČECHOVÁ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 3:0 (7,10,9)

Karin ADÁMKOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 0:3 (-3,-8,-9)

Vivien ÉLLÖ – Mitsuki YOSHIDA 0:3 (-5,-6,-9)

Dana ČECHOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 1:3 (11,-9,-8,-8)

Vivien ÉLLÖ – Ekaterina CHERNYAVSKAYA 3:0 (5,5,5)

Karin ADÁMKOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 0:3 (-8,-6,-5)

 

Sokol Nusle Praha – KST Hluk 5:5

Markéta VONDRÁKOVÁ – Libuše HORÁKOVÁ 3:2 (-9,-8,7,5,10)

Lenka RADNICOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 2:3 (9,9,-7,-7,-7)

Jaroslava VESELÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 0:3 (-6,-8,-7)

Lenka RADNICOVÁ – Libuše HORÁKOVÁ 3:0 (8,6,5)

Markéta VONDRÁKOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 1:3 (13,-7,-9,-7)

Jaroslava VESELÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:2 (-6,-6,6,7,8)

Lenka RADNICOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 2:3 (2,-9,9,-7,-6)

Jaroslava VESELÁ – Libuše HORÁKOVÁ 3:2 (-8,10,-4,6,6)

Markéta VONDRÁKOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:2 (5,11,-6,-5,6)

Lenka RADNICOVÁ, Jaroslava VESELÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ, Linda ZÁDĚROVÁ 2:3 (7,-4,7,-4,-9).

 

SKST Baník Havířov – SK Dobré 6:2

Natália GRIGELOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 3:2 (-10,4,5,-4,11)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 3:0 (9,4,7)

Nikita PETROVOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 3:2 (-5,-11,8,8,9)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 3:0 (6,5,10)

Natália GRIGELOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 2:3 (-7,10,-5,5,-3)

Nikita PETROVOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 2:3 (4,-7,4,-11,-5)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 3:2 (-6,-7,5,9,4)

Nikita PETROVOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 3:0 (4,6,8)

 

Sokol Nusle Praha – MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 1:6

RADNICOVÁ Lenka - CHERNYAVSKAY Ekaterina 0:3

TENGLOVÁ Vendula - MIKULCOVÁ Kristýna 1:3

VESELÁ Jaroslava - KAPOUNOVÁ Barbora 1:3

TENGLOVÁ Vendula - CHERNYAVSKAY Ekaterina 0:3

RADNICOVÁ Lenka - KAPOUNOVÁ Barbora 3:0

VESELÁ Jaroslava - MIKULCOVÁ Kristýna 0:3

TENGLOVÁ Vendula - KAPOUNOVÁ Barbora 0:3

 

CDU SPORT – STOLNÍ TENIS OSTRAVA – SVS Hradec Králové 6:2

TOMANOVÁ Tamara – MYNÁŘOVÁ Karolína 3:1

SÁGLOVÁ Miroslava – JIRÁSKOVÁ Tereza 3:0

KUBÁTOVÁ Hana – STACHOVÁ Olesja 3:0

SÁGLOVÁ Miroslava - MYNÁŘOVÁ Karolína 0:3

TOMANOVÁ Tamara – STACHOVÁ Olesja 3:1

KUBÁTOVÁ Hana - JIRÁSKOVÁ Tereza 3:0

SÁGLOVÁ Miroslava – STACHOVÁ Olesja 1:3

KUBÁTOVÁ Hana – MYNÁŘOVÁ Karolína 3:1



Komentáře: 0

Zanechat komentář