Pinčesobchod
V Extralize žen není stále o ničem rozhodnuto!
Kategorie: Česko / 12 Února 2018
Zobrazení: 502
Komentáře: 0

Do konce základní částí ženské extraligy zbývá poslední ligové dvojkolo, ve kterém se konečně rozhodne o zbývajících dvou účastnících play-off. V nejlepší výchozí pozici jsou hráčky Kyjova a Havířova, které by rády doplnily kvarteto Hodonín, Břeclav, Moravský Krumlov a Ostrava. Mezi Ostravou a Moravským Krumlovem přitom stále není rozhodnuto o tom, který tým nakonec obsadí 3. místo. Rozhodnuto není ani o sestupujícím. Nusle a Hluk se o to spolu utkají.

SKST Mart Hodonín – Stavoimpex – CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava 6:3

Renáta ŠTRBÍKOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 3:1 (8,-11,6,8)

Kateřina PĚNKAVOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 3:0 (7,4,8)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Miroslava SÁGLOVÁ 3:0 (7,9,9)

Kateřina PĚNKAVOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 0:3 (-11,-9,-10)

Renáta ŠTRBÍKOVÁ – Miroslava SÁGLOVÁ 3:1 (3,-5,0,8)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 0:3 (-4,-6,-7)

Kateřina PĚNKAVOVÁ – Miroslava SÁGLOVÁ 3:1 (-6,9,5,3)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 1:3 (3,-6,-6,-4)

Renáta ŠTRBÍKOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 3:0 (6,5,3)

 

SVS Hradec Králové – MSK Gumotex Břeclav 4:6

Olesja STACHOVÁ – Dana ČECHOVÁ 3:1 (-11,7,6,9)

Anna KLEMPEREROVÁ – Aneta KUČEROVÁ 0:3 (-3,-5,-7)

Karolína MYNÁŘOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 3:1 (7,-5,7,10)

Anna KLEMPEREROVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-2,-3,-4)

Olesja STACHOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-7,-6,-6)

Karolína MYNÁŘOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 2:3 (7,-8,13,-13,-10)

Anna KLEMPEREROVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-4,-8,-5)

Karolína MYNÁŘOVÁ – Dana ČECHOVÁ 3:1 (9,-10,5,9)

Olesja STACHOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 3:1 (-4,12,2,9)

Olesja STACHOVÁ, Karolína MYNÁŘOVÁ – Aneta KUČEROVÁ, Karin ADÁMKOVÁ 2:3 (-10,-6,7,8,-7)

 

TJ Sokol Kyjov – Eurolamp – SKST Baník Havířov 4:6

Anežka ILČÍKOVÁ – Nikita PETROVOVÁ 0:3 (-7,-11,-5)

Solomiya BRATEYKO – Natália GRIGELOVÁ 3:0 (8,7,6)

Veronika KMEŤOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 0:3 (-7,-9,-7)

Solomiya BRATEYKO – Nikita PETROVOVÁ 3:1 (4,-8,5,6)

Anežka ILČÍKOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 0:3 (-6,-9,-8)

Veronika KMEŤOVÁ – Natália GRIGELOVÁ 2:3 (8,-7,-9,8,-17)

Solomiya BRATEYKO – Kristýna ŠTEFCOVÁ 3:1 (4,-2,5,3)

Veronika KMEŤOVÁ – Nikita PETROVOVÁ 0:3 -10,-8,-4)

Anežka ILČÍKOVÁ – Natália GRIGELOVÁ 3:2 (9,-5,-8,6,6)

Solomiya BRATEYKO, Veronika KMEŤOVÁ – Nikita PETROVOVÁ, Kristýna ŠTEFCOVÁ 2:3 (-10,9,9,-6,-5)

 

SK Dobré – TJ Sokol Nusle Praha 6:1

Daniela ROZÍNKOVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 3:0 (6,4,6)

Zdena BLAŠKOVÁ – Jaroslava VESELÁ 3:0 (13,6,6)

Dagmar BLAŠKOVÁ – Lenka RADNICOVÁ 3:0 (8,6,6)

Zdena BLAŠKOVÁ – Anna MATĚJOVSKÁ 3:0 (8,5,6)

Daniela ROZÍNKOVÁ – Lenka RADNICOVÁ 0:3 (-8,-8,-4)

Dagmar BLAŠKOVÁ – Jaroslava VESELÁ 3:2 (-7,-5,8,5,9)

Zdena BLAŠKOVÁ – Lenka RADNICOVÁ 3:2 (-9,8,-5,8,8)

 

SK Dobré – MSK Gumotex Břeclav 0:6

Dagmar BLAŠKOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-6,-3,-5)

Zdena BLAŠKOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 2:3 (-8,7,-13,7,-6)

Daniela ROZÍNKOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 1:3 (-7,5,-7,-7)

Zdena BLAŠKOVÁ – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-5,-12,-10)

Dagmar BLAŠKOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 1:3 (-6,12,-6,-7)

Daniela ROZÍNKOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 2:3 (9,-10,-6,6,-10)

 

MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov – KST Hluk 6:0

Barbora KAPOUNOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:0 (8,9,5)

Kristýna MIKULCOVÁ – Tereza PYTLÍKOVÁ 3:1 (10,4,-5,10)

Mitsuki YOSHIDA – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:0 (6,10,9)

Kristýna MIKULCOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:2 (5,-9,-6,5,6)

Barbora KAPOUNOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:1 (12,-6,4,3)

Mitsuki YOSHIDA – Tereza PYTLÍKOVÁ 3:1 (5,-8,4,7)

 

SKST Mart Hodonín – Stavoimpex – SKST Baník Havířov 6:1

Renata ŠTRBÍKOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 3:1 (8,-9,9,9)

Kateřina PĚNKAVOVÁ – Natália GRIGELOVÁ 3:0 (5,6,6)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Nikita PETROVOVÁ 3:1 (-3,4,3,3)

Kateřina PĚNKAVOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 3:1 (-10,8,6,7)

Renata ŠTRBÍKOVÁ – Gabriela ŠTÉPÁNOVÁ 3:0 (9,8,4)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Natália GRIGELOVÁ 1:3 (8,-6,-8,-4)

Kateřina PĚNKAVOVÁ – Gabriela ŠTÉPÁNOVÁ 3:0 (5,6,2)

 

TJ Sokol Kyjov – Eurolamp – CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava 6:4

Anežka ILČÍKOVÁ – Miroslava SÁGLOVÁ 3:2 (10,11,-9,-6,10)

Solomiya BRATEYKO – Tamara TOMANOVÁ 3:0 (9,10,4)

Veronika KMEŤOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 1:3 (-1,-9,6,-9)

Solomiya BRATEYKO – Miroslava SÁGLOVÁ 3:1 (3,-8,7,5)

Anežka ILČÍKOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 0:3 (-10,-5,-7)

Veronika KMEŤOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 3:1 (10,8,-9,9)

Solomiya BRATEYKO – Hana KUBÁTOVÁ 2:3 (8,-7,-3,7,-3)

Veronika KMEŤOVÁ – Miroslava SÁGLOVÁ 0:3 (-5,-3,-8)

Anežka ILČÍKOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 3:1 (-7,5,10,11)

Veronika KMEŤOVÁ, Solomiya BRATEYKO – Hana KUBÁTOVÁ, Tamara TOMANOVÁ 3:1 (10,6,-8,6)

 

SVS Hradec Králové - TJ Sokol Nusle Praha 3:6

SAZIMOVÁ Terezie - MATĚJOVSKÁ Anna 0:3

STACHOVÁ Olesja - VESELÁ Jaroslava 3:1

MYNÁŘOVÁ Karolína - RADNICOVÁ Lenka 2:3

STACHOVÁ Olesja - MATĚJOVSKÁ Anna 3:0

SAZIMOVÁ Terezie - RADNICOVÁ Lenka 0:3

MYNÁŘOVÁ Karolína - VESELÁ Jaroslava 3:2

STACHOVÁ Olesja -  RADNICOVÁ Lenka 0:3

MYNÁŘOVÁ Karolína - MATĚJOVSKÁ Anna 2:3

SAZIMOVÁ Terezie - VESELÁ Jaroslava 2:3



Komentáře: 0

Zanechat komentář