...
Pinčesobchod

Aktuální nasazovací žebříčky mládeže

Kategorie: Jiný novinky - Ostatní / 08 Února 2018

Po bodovacích turnajích mládeže v Jaroměři a v Hostinném vyšly nové nasazovací žebříčky zohledňující i umístění na světovém rankingu. 

Nasazovací žebříčky mládeže ke dni 8.2. 2018

Nejlepších deset juniorů:

1. VALENTA Jan (TSM Kladno) - 2001

2. BAKO Radim (Baník Havířov) - 2001

3. PLACHTA Jakub (TJ Ostrava KST) - 2000

4. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2002

5. PRŮŠA David (Elizza Praha) - 2000

6. SKÁLA Radek (MS Brno) - 2002

7. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

8. STACH Matěj (Kotlářka Praha) - 2003

9. RŮŽIČKA Filip (TJ Agrotec Hustopeče) - 2000

10. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - 2003

Radim Bako v Jaroměři zvítězil a v žebříčku se tak opět posunul před ostravskou dvojici Plachta-Martinko.

Nejlepších deset juniorek:

1. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré) - 2001

2. MATĚJOVSKÁ Anna (SKST Vlašim) - 2000

3. ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (Baník Havířov) - 2001

4. ILČÍKOVÁ Anežka (SKST Hodonín) - 2000

5. PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - 2001

6. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

7. SAZIMOVÁ Terezie (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) - 2000

8. ŠEVČÍKOVÁ Klára (SKST Hodonín) - 2000

9. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

10. PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim) - 2002

Terezii Sazimové vítězství v Jaroměři také přineslo body navíc

Nejlepších osm kadetů:

1. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

2. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - 2003

3. STACH Matěj (Kotlářka Praha) - 2003

4. KVĚTON Ondřej (SK Jiskra Domažlice) - 2004

5. MORÁVEK Radim (TJ Jiskra Strážnice) - 2003

6. DUFEK Jan (KST Zlín) - 2003

7. SLAPNIČKA Jakub (TJ ČZ Strakonice) - 2003

8. PISÁR Jan (KST Rakovník) - 2004

Matěj Stach také v Jaroměři zvítězil, ale před Bělíka ani Štalzera se v žebříčku neposunul. 

Nejlepších osm kadetek:

1. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

2. SOMMEROVÁ Helena (Kotlářka Praha) - 2005

3. KLEMPEREROVÁ Anna (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) - 2003

4. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - 2003

5. HNOJSKÁ Andrea (KST Klatovy) - 2003

6. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhylov) - 2004

7. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

8. KACÁLKOVÁ Kristýna (SKST Děčín) – 2003

Jana Vašendová se po stříbrné medaili z Jaroměře vrátila do elitního kvarteta.

Nejlepších šest mladších žáků:

1. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

2. KADLEC Vít (TJ Ostrava KST) - 2005

3. KOŠŤÁL Daniel (SKST Baník Havířov) - 2005

4. LEBEDA Matyáš (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) – 2005

5. ŠÍP Martin (Kotlářka Praha) - 2006

6. BAROŠ Antonín (TJ Sokol Horní Bečva) - 2005

Martin Šíp v Hostinném zaskočil Daniela Košťála a přineslo mu to první velké vítězství.

Nejlepších šest mladších žákyň:

1. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

2. DOSEDĚLOVÁ Michaela (KST Jirkov) - 2005

3. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

4. BÁRTOVÁ Tereza (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

5. STRAKOVÁ Bára (Sokol Děhylov) – 2005

6. BOTKOVÁ Michaela (TJ Aš Mladá Boleslav) - 2005

Levoruká Monika Pařízková je stále suverénní.

Nejlepší kvarteto nejmladších žáků:

1. MORÁVEK Jindřich (TJ Jiskra Strážnice) - 2007

2. SOCHOR David (AC Sparta Praha) - 2007

3. HOLUB Štěpán (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2007

4. KRČEK Adam (STC Slaný) - 2007

Jindřich Morávek v letošním roce ve své kategorii ještě nepoznal porážku.

Nejlepší kvarteto nejmladších žákyň:

1. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - 2007

2. ŠČIBRÁNIOVÁ Magdaléna (TJ Nový Jičín) - 2007

3. JAROŇOVÁ Karolína (TTC Brandýs nad Labem) - 2007

4. ANTOŠOVÁ Bára (TJ Tatran Hostinné) - 2007

Vendula Šichanová si také úspěšně drží své postavení hráčky číslo jedna.


Komentáře: 0

Zanechat komentář