...
Pinčesobchod

BTM: Královéhradecké juniorky v Jaroměři bodovaly

Kategorie: Turnaje v ČR - turnaje ČR / 05 Února 2018

Terezie SAZIMOVÁ porazila ve finále dvouhry juniorek oddílovou kolegyni Terezu JIRÁSKOVOU. Ty nejcennější kovy tak v této kategorii posbíraly hráčky Sokola Hradce Králové. Ve dvouhře juniorů se letos podruhé radoval z vítězství havířovský Radim BAKO. 

Dvouhra dorostenců

semifinále: 

Radim Bako (SKST Baník Havířov) – Radek Skála (TTC MS Brno) 3:2 (-8,10,-9,7,3)

David Průša (TTC Elizza Praha) Tomáš Martinko (TJ Ostrava KST) 3:0 (10,5,2)

finále: Radim Bako – David Průša 3:2 (-12,9,-11,4,10)

Dvouhra dorostenek

semifinále: 

Tereza Jirásková (TJ Sokol Hradec Králové 2) – Helena Sommerová (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (7,9,8)

Terezie Sazimová (TJ Sokol Hradec Králové 2) – Klára Hrabicová (SKST Baník Havířov) 3:0 (8,9,11)

finále: Terezie Sazimová – Tereza Jirásková 3:0 (7,9,11)

 

Dvouhra mladších žáků

semifinále: 

Martin Šíp (SK DDM Kotlářka Praha) – Daniel Košťál (SKST Baník Havířov) 3:2 (-4,7,-7,7,5)

Antonín Bartoš (TJ Sokol Horní Bečva) – Martin Černý (STC Slaný) 3:1 (-9,9,11,9)

finále: Martin Šíp – Antonín Baroš 3:1 (-7,5,4)

 

Dvouhra mladších žákyň

semifinále: 

Monika Pařízková (SKST Liberec) – Tereza Bártová (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:0 (10,2,4)

Michaela Dosedělová (KST Jirkov) – Kateřina Pisárová (KST Rakovník) 3:1 (-9,9,9,6)

finále: Monika Pařízková – Michaela Dosedělová 3:2 (8,-3,-9,10,10)

 

Dvouhra starších žáků

semifinále: 

Adam Štalzer (TJ Ostrava KST) – Jan Pisár (KST Rakovník) 3:1 (4,10,-10,8)

Matěj Stach (SK DDM Kotlářka Praha) – Daniel Košťál (SKST Baník Havířov) 3:2 (9,8,-8,-8,7)

Finále: Matěj Stach – Adam Štalzer 3:2 (5,-6,-9,9,5)

 

Dvouhra starších žákyň

semifinále: 

Helena Sommerová (SK DDM Kotlářka Praha) – Tereza Bártová (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:0 (3,8,8)

Jana Vašendová (TJ Ostrava KST) – Anna Klempererová (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:1 (6,5,-9,9)

Finále: Helena Sommerová – Jana Vašendová 3:2 (9,-5,-11,12,8)

 

Dvouhra nejmladších žáků

semifinále: 

Jindřich Morávek (TJ Jiskra Strážnice) – Jakub Sivák (TJ Tatran Hostinné) 3:0 (6,11,5)

David Sochor (AC Sparta Praha) – Štěpán Holub (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:0 (8,5,3)

Finále: Jindřich Morávek – David Sochor 3:0 (9,6,4)

 

Dvouhra nejmladších žákyň

semifinále: 

Vendula Šichanová (SK Dobré) – Karolína Jaroňová (TTC Brandýs nad Labem) 3:1 (11,-11,7,4)

Magdalena Ščibraniová (TJ Nový Jičín) – Markéta Najmanová (TJ Lanškroun) 3:0 (8,3,5)

Finále: Vendula Šichanová – Magdalena Ščibraniová 3:2 (8,13,-9,-6,3)


Komentáře: 0

Zanechat komentář