Pinčesobchod
Míček dělil Ostravu od nečekaného vítězství nad Břeclaví!
Kategorie: Česko / 15 Ledna 2018
Zobrazení: 674
Komentáře: 0

Nejatraktivnější souboj extraligového víkendu nabídlo utkání třetí Ostravy s druhou Břeclaví. Domácí Ostravanky ale favorizovanou Břeclav dokonale zaskočily a vedly 5:0 po parádních výkonech nejen Tamary TOMANOVÉ a Hany KUBÁTOVÉ, ale zejména také ,,trojky" Miroslavy SÁGLOVÉ, která přehrála Adámkovou. Tomanová poté měla i mečbol na celkové vítězství, ale Maďarka Vivien ÉLLÖ obdivuhodně odvrátila.

 


CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava – MSK Gumotex Břeclav 5:5

Tamara TOMANOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 3:1 (8,-11,8,11)

Hana KUBÁTOVÁ – Vivien ELLÖ 3:1 (-10,9,5,9)

Miroslava SÁGLOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 3:2 (-9,-7,10,8,8)

Hana KUBÁTOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 3:1 (9,-10,2,13)

Tamara TOMANOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 3:2 (4,-6,9,-7,11)

Miroslava SÁGLOVÁ – Vivien ELLÖ 1:3 (-1,7,-6,-6)

Hana KUBÁTOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 2:3 (4,-5,-5,9,-2)

Miroslava SÁGLOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 0:3 (-8,-5,-4)

Tamara TOMANOVÁ – Vivien ELLÖ 2:3 (-9,7,11,-10,-8)

Tamara TOMANOVÁ, Hana KUBÁTOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ, Aneta KUČEROVÁ 0:3 (-7,-4,-7)


SKST Baník Havířov – TJ Sokol Nusle Praha 6:0

Nikita PETROVOVÁ – Vendula TENGLOVÁ 3:0 (11,6,4)

Kristýna ŠTEFCOVÁ w.o.

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Lenka RADNICOVÁ 3:2 (9,-10,-9,9,8)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Vendula TENGLOVÁ 3:0 (5,4,4)

Nikita PETROVOVÁ – Lenka RADNICOVÁ 3:1 (9,7,-12,5)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ w.o.


SKST Mart Hodonín – Stavoimpex – MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 6:0

Renata ŠTRBÍKOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 3:1 (-7,8,6,12)

Natalia PARTYKA – Barbora KAPOUNOVÁ 3:2 (6,6,-7,-2,8)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:1 (4,-9,8,8)

Natalia PARTYKA – Mitsuki YOSHIDA 3:0 (3,9,8)

Renata ŠTRBÍKOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:1 (7,7,-9,6)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 3:0 (5,7,10)


TJ Sokol Kyjov – Eurolamp – KST Hluk 6:3

Anežka ILČÍKOVÁ – Libuše HORÁKOVÁ 3:1 (5,7,-8,8)

Solomiya BRATEYKO – Monika VYBÍRALOVÁ 3:0 (5,3,9)

Veronika KMEŤOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 2:3 (-8,5,6,-5,-7)

Solomiya BRATEYKO – Libuše HORÁKOVÁ 3:0 (7,5,10)

Anežka ILČÍKOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:2 (-5,-7,10,8,9)

Veronika KMEŤOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 2:3 (-9,5,4,-7,-8)

Solomiya BRATEYKO – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:0 (1,10,4)

Veronika KMEŤOVÁ – Libuše HORÁKOVÁ 2:3 (-10,8,-6,8,-5)

Anežka ILČÍKOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:1 (8,6,-6,7)


TJ Sokol Kyjov – Eurolamp – MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 1:6

Anežka ILČÍKOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 1:3 (-7,-5,8,-7)

Solomiya BRATEYKO – Mitsuki YOSHIDA 2:3 (7,-6,-3,10,-10)

Veronika KMEŤOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 0:3 (-5,-8,-8)

Solomiya BRATEYKO – Barbora KAPOUNOVÁ 3:0 (3,5,5)

Anežka ILČÍKOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 0:3 (-9,-8,-10)

Veronika KMEŤOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 0:3 (-9,-10,-4)

Solomiya BRATEYKO – Kristýna MIKULCOVÁ 2:3 (-5,-7,6,6,-7)


SKST Mart Hodonín – Stavoimpex – KST Hluk 6:0

Renata ŠTRBÍKOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:0 (4,6,6)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Linda ZÁDĚROVÁ 3:2 (-8,7,-9,7,6)

Natalia PARTYKA – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:0 (5,4,9)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:0 (4,6,w.o.)

Renata ŠTRBÍKOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:1 (5,-7,8,6)

Natalia PARTYKA – Linda ZÁDĚROVÁ 3:0 (5,4,3)


SK Dobré – SVS Hradec Králové 5:5

Daniela ROZÍNKOVÁ – Olesja STACHOVÁ 2:3 (9,4,-9,-10,-5)

Dagmar BLAŠKOVÁ – Tereza JIRÁSKOVÁ 3:1 (9,-4,3,4)

Eliška KOĎOUSKOVÁ – Karolína MYNÁŘOVÁ 0:3 (-2,-5,-5)

Dagmar BLAŠKOVÁ – Olesja STACHOVÁ 3:1 (-4,1,8,3)

Daniela ROZÍNKOVÁ – Karolína MYNÁŘOVÁ 2:3 (-7,6,-8,8,-6)

Eliška KOĎOUSKOVÁ – Tereza JIRÁSKOVÁ 0:3 (-3,-7,-9)

Dagmar BLAŠKOVÁ – Karolína MYNÁŘOVÁ 3:0 (8,4,4)

Eliška KOĎOUSKOVÁ – Olesja STACHOVÁ 1:3 (8,-9,-5,-3)

Daniela ROZÍNKOVÁ – Tereza JIRÁSKOVÁ 3:2 (-7,-5,9,10,5)

Dagmar BLAŠKOVÁ, Daniela ROZÍNKOVÁ – Olesja STACHOVÁ, Karolína MYNÁŘOVÁ 3:2 (4,4,-8,-9,7)


CDU SPORT ST-Ostrava - TJ Sokol Nusle Praha 6:0

SÁGLOVÁ Miroslava - TENGLOVÁ Vendula 3:0

TOMANOVÁ Tamara - w.o.

KUBÁTOVÁ Hana - RADNICOVÁ Lenka 3:1

TOMANOVÁ Tamara - TENGLOVÁ Vendula 3:0

SÁGLOVÁ Miroslava - RADNICOVÁ Lenka 3:0

KUBÁTOVÁ Hana - w.o.


SKST Baník Havířov - MSK Gumotex Břeclav 6:2

ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela - KUČEROVÁ Aneta 1:3

ŠTEFCOVÁ Kristýna - ÉLLÖ Vivien 3:2

PETROVOVÁ Nikita - ADÁMKOVÁ Karin 0:3

ŠTEFCOVÁ Kristýna - KUČEROVÁ Aneta 0:3

ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela  - ADÁMKOVÁ Karin 0:3

PETROVOVÁ Nikita - ÉLLÖ Vivien 0:3

ŠTEFCOVÁ Kristýna - ADÁMKOVÁ Karin 3:1

PETROVOVÁ Nikita - KUČEROVÁ Aneta 0:3

 

 

 

 

 

 

 

 



Komentáře: 0

Zanechat komentář