Pinčesobchod
Nové žebříčky mužů a žen
Kategorie: Česko / 13 Ledna 2018

Celkovému pořadí vévodí Hana MATELOVÁ a Pavel ŠIRUČEK. Žebříčky však ještě nejsou oficiální a může dojít k úpravám.

ŽENY

  1. MATELOVÁ Hana (TTG Bingen/Munster-Sarmsheim)

  2. ŠTRBÍKOVÁ Renata (SKST Mart Hodonín)

  3. ČECHOVÁ Dana (MSK Gumotex Břeclav)

  4. VACENOVSKÁ Iveta (Le Chesnay 78 AS 1)

  5. KUBÁTOVÁ Hana (CDU SPORT-ST Ostrava)

  6. PĚNKAVOVÁ Kateřina (SKST Mart Hodonín)

  7. ADÁMKOVÁ Karin (MSK Gumotex Břeclav)

  8. KUČEROVÁ Aneta (MSK Gumotex Břeclav)

  9. ŠLEHOBROVÁ Simona (zahraničí)

  10. HARABASZOVÁ Lenka (NSU Neckarsulm)

  11. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré)

  12. TOMANOVSKÁ Kateřina (Le Chesnay 78 AS 1)

  13. TOMANOVÁ Tamara (CDU SPORT-ST Ostrava)

  14. ŠEVČÍKOVÁ Markéta (SKST Mart Hodonín)

  15. MIKULCOVÁ Kristýna (TT Moravský Krumlov)

  16. MYNÁŘOVÁ Karolína (SVS Hradec Králové)

 

MUŽI

  1. ŠIRUČEK Pavel (Dartom Bogoria Grodzisk)

  2. TREGLER Tomáš (TTC Ostrava 2016)

  3. GAVLAS Antonín (El Niňo Praha)

  4. VRÁBLÍK Jiří (KS Dekorglass Dzialdowo)

  5. KONEČNÝ Tomáš (3S Polonia Bytom)

  6. POLANSKÝ Tomáš (1. FC Saarbrucken-TT)

  7. JANČAŘÍK Lubomír (Post SV Muhlhausen)

  8. OBEŠLO Michal (BTK Rekord)

  9. KLEPRLÍK Jakub (El Niňo Praha)

  10. REITŠPIES David (El Niňo Praha)

  11. OLEJNÍK Martin (DTJ Hradec Králové)

  12. PROKOPCOV Dmitrij (Morliny Ostróda)

  13. PAVELKA Tomáš (KT Praha)

  14. KORBEL Petr (TTC Ostrava 2016)

  15. PLAČEK František (SV Schott Jena)

  16. ŠIMONČÍK Josef (SV Salamander Kornwestheim)

  17. HOŘEJŠÍ Miroslav (ZKS Palmiarnia Zielona Góra)

  18. BAJGER Ondřej (TTC Ostrava 2016)

  19. CRHA Jakub (TJ Sokol PP Hradec Králové 2)

  20. KRČIL František (TB(ASV Regenstauf)

  21. DAVID Petr (TV 1879 Hilpolstein)

  22. BRAUN Josef (NSU Neckarsulm)

  23. BINDAČ Miroslav (TJ Ostrava KST)

  24. MRKVIČKA Radek (UKS Villa-Verde Olesno)

  25. VOŽICKÝ Bohumil (Post SV Muhlhausen)

  26. PAVLICA Martin (TJ Sokol PP Hradec Králové 2)

  27. KRMASCHEK Roland (SV SR Hohenstein)

  28. BENEŠ Michal (SKST Baník Havířov)

  29. KOŠŤÁL Radek (SKST Borová-Liberec)

  30. KLÁSEK Marek (TJ Sokol PP Hradec Králové 2)

  31. KUČERA Stanislav (Kotlářka Praha)

  32. VÝBORNÝ Richard (TTC Wohlbach)



Komentáře: 0

Zanechat komentář