Pinčesobchod
Nasazovací žebříčky mládeže po první části sezóny
Kategorie: Česko / 21 Prosince 2017

Jan VALENTA se vrátil na pozici domácí juniorské jedničky. Své žebříčkové postavení si vylepšila také havířovská Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ, nebo Matěj STACH z pražské Kotlářky. Kadetka Linda ZÁDĚROVÁ nadále dominuje své kategorii stejně jako Štěpán BRHEL, Monika PAŘÍZKOVÁ, David SOCHOR nebo Vendula ŠICHANOVÁ. 

Nejlepších deset juniorů:

1. VALENTA Jan (TSM Kladno) - 2001

2. BAKO Radim (Baník Havířov) - 2001

3. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2002

4. PLACHTA Jakub (TJ Ostrava KST) - 2000

5. PRŮŠA David (Elizza Praha) - 2000

6. SKÁLA Radek (MS Brno) - 2002

7. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

8. BLINKA Michal (SKST Liberec) - 2001

9. STACH Matěj (Kotlářka Praha) - 2003

10. KOLDAS Tomáš (TTC Ostrava 2016) - 2000 

Jan Valenta se vrátil na pozici juniorské jedničky.


Nejlepších deset juniorek:

1. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré) - 2001

2. ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (Baník Havířov) - 2001

3. PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - 2001

4. ILČÍKOVÁ Anežka (SKST Hodonín) - 2000

5. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

6. MATĚJOVSKÁ Anna (SKST Vlašim) - 2000

7. SAZIMOVÁ Terezie (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) - 2000

8. ŠEVČÍKOVÁ Klára (SKST Hodonín) - 2000

9. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

10. PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim) - 2002

Postavení si vylepšila také havířovská Gabriela Štěpánová, která se zařadila hned za přímo nasazenou Zdenu Blaškovou.

Nejlepších osm kadetů:

1. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

2. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - 2003

3. STACH Matěj (Kotlářka Praha) - 2003

4. KVĚTON Ondřej (SK Jiskra Domažlice) - 2004

5. MORÁVEK Radim (TJ Jiskra Strážnice) - 2003

6. KAREL Filip (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2004

7. DUFEK Jan (KST Zlín) - 2003

8. SLAPNIČKA Jakub (TJ ČZ Strakonice) - 2003

Matěj Stach zvítězil na žebříčkovém turnaji kadetů.

Nejlepších osm kadetek:

1. ZÁDĚROVÁ Linda (MS Brno) - 2003

2. SOMMEROVÁ Helena (Kotlářka Praha) - 2005

3. KLEMPEREROVÁ Anna (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) - 2003

4. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - 2003

5. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhlov) - 2004

6. HNOJSKÁ Andrea (KST Klatovy) - 2003

7. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

8. KACÁLKOVÁ Kristýna (SKST Děčín) – 2003


Linda Záděrová je suverénní kadetskou jedničkou.

Nejlepších šest mladších žáků:

1. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

2. KADLEC Vít (Elizza Praha) - 2005

3. KOŠŤÁL Daniel (SKST Baník Havířov) - 2005

4. LEBEDA Matyáš (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) – 2005

5. ŠÍP Martin (Kotlářka Praha) - 2006

6. PODRAZIL Václav (AC Sparta Praha) - 2005

 

Vít Kadlec z pražské Elizzy drží druhou příčku mezi mladšími žáky. Na žebříčkovém turnaji ovšem ve finále zaskočil dosud neporaženého Štěpána Brhela.

Nejlepších šest mladších žákyň:

1. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

2. DOSEDĚLOVÁ Michaela (KST Jirkov) - 2005

3. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - 2006

4. BÁRTOVÁ Tereza (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

5. STRAKOVÁ Bára (Sokol Děhylov) – 2005

6. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - 2007

 

Kateřině Pisárové se žebříčkový turnaj také vydařil. 

Nejlepší kvarteto nejmladších žáků:

1. SOCHOR David (AC Sparta Praha) - 2007

2. MORÁVEK Jindřich (TJ Jiskra Strážnice) - 2007

3. HOLUB Štěpán (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2007

4. KRČEK Adam (STC Slaný) - 2007

Jindřich Morávek

Nejlepší kvarteto nejmladších žákyň:

1. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré)

2. ŠČIBRÁNIOVÁ Magdaléna (TJ Nový Jičín)

3. JAROŇOVÁ Karolína (TTC Brandýs nad Labem)

4. ROHOVÁ Michaela (TJ Jiskra Humpolec)

Magdaléna Ščibrániová.

Foto: ZÁLEWSKÝ František, VALOŠEK Miloš



Komentáře: 0

Zanechat komentář