Pinčesobchod
Český pohár: Obhajoba Břeclavi a El Niňa
Kategorie: Česko / 10 Prosince 2017
Zobrazení: 666
Komentáře: 2

Hráči pražského El Niňa nedali ve finále královéhradeckému DTJ mnoho šancí a s přehledem zvítězili. Bronz získala TJ Ostrava KST. Také ženské finále mělo víceméně jasného favorita. Břeclav zde porazila Ostravu 5:1, když bodovala pouze Tamara Tomanová přes Danu Čechovou. Vůbec nejdramatičtější utkání dne ovšem sehrála Ostrava s později třetím Moravským Krumlovem v semifinále. 

Ženy, semifinále

CDU SPORT – STOLNÍ TENIS OSTRAVA – MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 5:4.

Tamara TOMANOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 3:1 (5,6,-5,5)

Miroslava SÁGLOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 1:3 (-3,9,-4,-11)

Hana KUBÁTOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 3:0 (3,8,5)

Tamara TOMANOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:2 (-8,8,7,-6,7)

Hana KUBÁTOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 1:3 (7,-9,-12,-8)

Miroslava SÁGLOVÁ – Jekaterina ČERNAVSKAJA 0:3 (-5,-2,-4)

Hana KUBÁTOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:1 (-9,10,7,9)

Tamara TOMANOVÁ – Jekaterina ČERNAVSKAJA 1:3 (-5,9,-6,-9)

Miroslava SÁGLOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 3:2 (14,-7,7,-7,9)

 

MSK Gumotex Břeclav – SK Dobré 5:0.

Dana ČECHOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 3:2 (12,-6,-11,7,8)

Vivien ÉLLÖ – Dagmar BLAŠKOVÁ 3:0 (8,8,3)

Karin ADÁMKOVÁ – Eliška KOĎOUSKOVÁ 3:0 (3,6,5)

Dana ČECHOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 3:0 (10,2,7)

Karin ADÁMKOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 3:1 (-9,13,4,5)

 

Finále

MSK Gumotex Břeclav – CDU SPORT – STOLNÍ TENIS OSTRAVA 5:1

Vivien ÉLLÖ – Hana KUBÁTOVÁ 3:0 (9,9,11)

Aneta KUČEROVÁ – Miroslava SÁGLOVÁ 3:0 (4,5,9)

Dana ČECHOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 2:3 (-8,-5,7,2,-7)

Aneta KUČEROVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 3:2 (10,-6,-9,9,8)

Vivien ÉLLÖ – Tamara TOMANOVÁ 3:2 (15,7,-12,-10,6)

Dana ČECHOVÁ – Miroslava SÁGLOVÁ 3:1 (5,-8,4,2)

 

Utkání o 3. místo

MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov – SK Dobré 5:1

Barbora KAPOUNOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 2:3 (-9,7,8,-8,-6)

Kristýna MIKULCOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 3:2 (-11,9,7,-11,11)

Jekaterina ČERNAVSKAJA – Zdena BLAŠKOVÁ 3:1 (9,4,-7,7)

Barbora KAPOUNOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 3:1 (8,-8,8,9)

Jekaterina ČERNAVSKAJA – Daniela ROZÍNKOVÁ 3:2 (7,-13,3,-10,7)

Kristýna MIKULCOVÁ – Eliška KOĎOUSKOVÁ 3:0 (2,5,6)

 

Muži, semifinále

SF SKK EL Niňo Praha – TJ Ostrava KST 5:1

David REITŠPIES – Miroslav BINDAČ 3:2 (-5,7,7,-6,4)

Jakub KLEPRLÍK – Patrik KLOS 3:2 (5,-12,7,-11,7)

Antonín GAVLAS – Jiří MARTINKO 2:3 (6,-8,7,-6,-8)

David REITŠPIES – Patrik KLOS 3:0 (8,10,8)

Antonín GAVLAS – Tomáš SADÍLEK 3:1 (10,-6,4,7)

Jakub KLEPRLÍK – Jiří MARTINKO 3:1 (7,-6,4,7)

 

DTJ Hradec Králové – SF SK Kotlářka EN Praha 5:0

David PALKOVSKÝ – Marek OBEŠLO 3:1 (10,-9,8,4)

Martin KOBLÍŽEK – Tomáš MÁLEK 3:1 (8,-8,6,13)

Martin OLEJNÍK – Stanislav KUČERA 3:0 (10,8,12)

David PALKOVSKÝ – Tomáš MÁLEK 3:2 (-8,8,10,-5,5)

Martin OLEJNÍK – Marek OBEŠLO 3:0 (7,8,8)

 

Finále

SF SKK EL Niňo Praha – DTJ Hradec Králové 5:0

David REITŠPIES – David PALKOVSKÝ 3:0 (11,6,4)

Antonín GAVLAS – Martin KOBLÍŽEK 3:0 (1,3,5)

Jakub KLEPRLÍK – Martin OLEJNÍK 3:0 (6,7,8)

David REITŠPIES – Martin KOBLÍŽEK 3:0 (8,5,8)

Jakub KLEPRLÍK – David PALKOVSKÝ 3:0 (7,4,9)

 

Utkání o 3. místo

TJ Ostrava KST – SF SK Kotlářka EN Praha 5:3

Patrik KLOS – Marek OBEŠLO 3:0 (7,3,5)

Tomáš SADÍLEK – Stanislav KUČERA 1:3 (-5,-8,8,-12)

Jiří MARTINKO – Tomáš MÁLEK 3:0 (7,2,3)

Patrik KLOS – Stanislav KUČERA 2:3 (-12,9,-9,7,-8)

Jiří MARTINKO – Marek OBEŠLO 3:0 (8,4,5)

Tomáš SADÍLEK – Tomáš MÁLEK 3:1 (-11,6,4,8)

Jiří MARTINKO – Stanislav KUČERA 2:3 (7,-4,10,-8,-11)

Patrik KLOS – Tomáš MÁLEK 3:1 (-6,11,3,9)



Komentáře: 2

Karel napsal:
10 Prosince 2017
IP: 158.196.49.*
Nemáte trochu zmatek v tom kdo hrál semifinále a finále?!

Tamara napsal:
11 Prosince 2017
IP: 89.177.84.*
Ne

Zanechat komentář