Pinčesobchod
Poznali jste Marka Kláska?
Kategorie: Ostatní / 06 Prosince 2017
Zobrazení: 1236
Komentáře: 0

Minulý týden jsme zveřejnili dětskou fotografii jednoho českého hráče. Většina z vás správně uhodla, že se jednalo o bývalého reprezentanta a současného reprezentačního trenéra juniorů Marka KLÁSKA

Dvaačtyřicetiletý Marek KLÁSEK byl v reprezentaci už od svých mládežnických let. Hrál v těch nejlepších českých klubech i v zahraničí. V současné době je platným členem extraligového TJ Sokol PP Hradec Králové 2, za který příležitostně nastupuje i v 1. lize. Rodák z Vřesiny byl nejvýše na 83. příčce světového rankingu. Největších úspěchů dosáhl mezi léty 2003-2006. V té době skončil druhý ve dvouhře mužů na turnaji světového okruhu v Chile a zvítězil zde ve čtyřhře. Poté se podílel na zisku dvou bronzových medailí z ME družstev (2003, 2005). Na MS v roce 2006 bral český reprezentační tým 5. místo. Klásek byl také dvakrát nejúspěšnějším hráčem české extraligy a na domácí scéně získal hned několik mistrovských titulů včetně toho nejcennějšího ze dvouhry.

Marek Klásek slavil se svým týmem zisk titulu v 2. Bundeslize v roce 2016.

V současné době je Marek KLÁSEK reprezentačním trenérem českých juniorů. Pod jeho taktovkou například junioři získali stříbro na MEJ v Chorvatsku v roce 2016. 

Marek Klásek v pozici reprezentačního trenéra juniorů.Komentáře: 0

Zanechat komentář