...
Pinčesobchod

Adam Štalzer oplatil porážku Bělíkovi a slaví první vítězství ve dvouhře kadetů

Kategorie: Turnaje v ČR - turnaje ČR / 20 Listopadu 2017

Pokračování seriálu BTM přineslo hned několik překvapivých výsledků především ve dvouhře juniorů. Nasazená jednička Jan VALENTA podlehl ve čtvrtfinále Šimonovi BĚLÍKOVI, který ale posléze nestačil na Tomáše MARTINKA, jež celý turnaj následně vyhrál, když ve finále přehrál oddílového kolegu Jakuba PLACHTU. Také ve finále kadetské dvouhry uspěl hráč ostravského KST, a to Adam ŠTALZER, který oplatil Bělíkovi porážku z finále ostravského ,,bodováku". Singl kadetek ovládla brněnská Linda ZÁDĚROVÁ, juniorkám vévodila Tereza PYTLÍKOVÁ.

Dvouhra dorostenců, semifinále: 

Tomáš Martinko (TJ Ostrava KST) – Šimon Bělík (TTC Ostrava 2016) 3:1 (-4,6,8,3)

Jakub Plachta (TJ Ostrava KST) – Radim Bako (SKST Baník Havířov) 3:2 (4,6,-8,-9,10)

Finále: Tomáš Martinko – Jakub Plachta 3:1 (-10,7,9,5).

 

Dvouhra dorostenek, semifinále: 

Kristýna Pěnkavová (SKST Vlašim) – Terezie Sazimová (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:1 (8,9,-6,9)

Tereza Pytlíková (SKST Vlašim) – Linda Záděrová (TTC MS Brno) 3:2 (15,-6,-6,9,8)

Finále: Tereza Pytlíková – Kristýna Pěnkavová 3:0 (11,9,5)

 

Dvouhra mladších žáků, semifinále: 

Štěpán Brhel (SKST Hodonín) – Daniel Košťál (SKST Baník Havířov) 3:2 (9,-4,-10,2,5)

Vít Kadlec (TTC Elizza Praha) – Matyáš Lebeda (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:0 (4,6,8)

Finále: Štěpán Brhel – Vít Kadlec 3:1 (-6,6,10,8)

 

Dvouhra mladších žákyň, semifinále: 

Monika Pařízková (SKST Liberec) – Bára Straková (TJ Sokol Děhylov) 3:0 (8,8,8)

Tereza Bártová (TJ Sokol Hradec Králové 2) – Kateřina Pisárová (KST Rakovník) 3:1 (9,-6,10,6)

Finále: Monika Pařízková – Tereza Bártová 3:2 (-2,6,-8,7,5)

 

Dvouhra nejmladších žáků, semifinále: 

David Sochor (AC Sparta Praha) - Adam Krček (STC Slaný) 3:0

Jindřich Morávek (Jiskra Strážnice) - Štěpán Holub (HB Ostrv Havlíčkův Brod) 3:0

Finále: David Sochor (AC Sparta Praha) - Jindřich Morávek (Jiskra Strážnice) 3:0

 

Dvouhra nejmladších žáků, semifinále: 

Vendula Šichanová (SK Dobré) - Romana Korpová (Jiskra Kamenický Šenov) 3:0

Magda Ščibraniová (TJ Nový Jičín) - Karolína Jaroňová (TTC Brandýs nad Labem) 3:2

Finále: Vendula Šichanová (SK Dobré) - Magda Ščibraniová (TJ Nový Jičín) 3:0

 

Dvouhra staršího žactva, semifinále:

Adam Štalzer (TJ Ostrava KST) - Ondřej Květon (Jiskra Domažlice) 3:1

Šimon Bělík (TTC Ostrava 2016) - Matěj Stach (Kotlářka Praha) 3:0

Finále: Adam Štalzer (TJ Ostrava KST) - Šimon Bělík (TTC Ostrava 2016) 3:0

 

Dvouhra starších žákyň, semifinále:

Linda Záděrová (MS Brno) - Anna Klempererová (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:1

Helena Sommerová (Kotlářka Praha) - Andrea Hnojská (KST Klatovy) 3:0

Finále: Linda Záděrová (MS Brno) Helena Sommerová (Kotlářka Praha) 3:0


Komentáře: 0

Zanechat komentář