Pinčesobchod
Extraliga žen: Hradec Králové remizoval s Nuslemi, ostatní zápasy měly jednoznačný průběh
Kategorie: Česko / 29 Říjena 2017

Nejnapínavější utkání dalšího extraligového dvojkola se odehrálo na stolech pražských Nuslí. Jediný pražský tým v soutěži přivítal soupeřky z Hradce Králové a po velkém boji se nuselským podařilo utržit remízu. Královéhradecká Olesja STACHOVÁ dvakrát klopýtla, ale třemi body ji zastoupila Karolína MYNÁŘOVÁ. Na straně domácích se na pěti bodech podílely všechny hráčky. 

TJ Sokol Nusle Praha – SK Dobré 1:6

Markéta VONDRÁKOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 0:3 (-5,-9,-4)

Lenka RADNICOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 1:3 (7,-11,-7,-9)

Jaroslava VESELÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 0:3 (-7,-8,-5)

Lenka RADNICOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 3:1 (9,8,-8,7)

Markéta VONDRÁKOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 1:3 (-9,10,-6,-4)

Jaroslava VESELÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 1:3 (-3,6,-4,-6)

Lenka RADNICOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 2:3 (7,-9,-7,6,-6)

 

CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava – TJ Sokol Kyjov 6:1

Miroslava SÁGLOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:0 (5,9,4)

Hana KUBÁTOVÁ – Klára ŠEVČÍKOVÁ 3:0 (5,4,2)

Tamara TOMANOVÁ – Solomiya BRATEYKO 3:1 (10,1,-5,6)

Hana KUBÁTOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:1 (10,10,-13,5)

Miroslava SÁGLOVÁ – Solomiya BRATEYKO 0:3 (-9,-7,-9)

Tamara TOMANOVÁ – Klára ŠEVČÍKOVÁ 3:0 (8,2,7)

Hana KUBÁTOVÁ – Solomiya BRATEYKO 3:2 (-9,5,10,-9,9)

 

SKST Baník Havířov – SKST Mart Hodonín – Stavoimpex 1:6

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Kateřina PĚNKAVOVÁ 3:1 (-3,10,6,9)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 0:3 (-4,-10,-7)

Nikita PETROVOVÁ – Natalia PARTYKA 0:3 (-9,-7,-5)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Kateřina PĚNKAVOVÁ 1:3 (7,-6,-10,-3)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Natalia PARTYKA 2:3 (-6,8,-9,8,-3)

Nikita PETROVOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 0:3 (-5,-7,-4)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Natalia PARTYKA 1:3 (-4,-7,15,-4)

 

TJ Sokol Nusle Praha – SVS Hradec Králové 5:5

Markéta VONDRÁKOVÁ – Olesja STACHOVÁ 0:3 (-4,-3,-8)

Lenka RADNICOVÁ – Tereza JIRÁSKOVÁ 3:0 (11,2,8)

Jaroslava VESELÁ – Karolína MYNÁŘOVÁ 1:3 (6,-10,-8,-8)

Lenka RADNICOVÁ – Olesja STACHOVÁ 3:0 (7,6,9)

Markéta VONDRÁKOVÁ – Karolína MYNÁŘOVÁ 0:3 (-8,-7,-6)

Jaroslava VESELÁ – Tereza JIRÁSKOVÁ 3:0 (9,10,5)

Lenka RADNICOVÁ – Karolína MYNÁŘOVÁ 1:3 (-5,-4,8,-5)

Jaroslava VESELÁ – Olesja STACHOVÁ 3:2 (7,-14,-4,4,16)

Markéta VONDRÁKOVÁ – Tereza JIRÁSKOVÁ 3:0 (4,10,3)

Lenka RADNICOVÁ, Jaroslava VESELÁ – Olesja STACHOVÁ, Karolína MYNÁŘOVÁ 1:3 (8,-12,-11,-6)

 

MSK Gumotex Břeclav – SK Dobré 6:0

Aneta KUČEROVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 3:2 (5,-8,-3,8,2)

Karin ADÁMKOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 3:0 (6,6,7)

Dana ČECHOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 3:0 (7,7,6)

Karin ADÁMKOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 3:2 (-9,-10,2,9,11)

Aneta KUČEROVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 3:0 (3,9,9)

Dana ČECHOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 3:0 (1,5,7)

 

SKST Baník Havířov – TJ Sokol Kyjov 6:1

Nikita PETROVOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:1 (7,-10,7,8)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Klára ŠEVČÍKOVÁ 3:2 (-5,6,3,-9,5)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Solomiya BRATEYKO 1:3 (7,-5,-6,-3)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 3:2 (-9,8,-6,9,5)

Nikita PETROVOVÁ – Solomiya BRATEYKO 3:2 (12,-6,-5,9,4)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Klára ŠEVČÍKOVÁ 3:1 (-11,6,8,6)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Solomiya BRATEYKO 3:2 (7,-3,7,-13,5)

 

CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava – SKST Mart Hodonín – Stavoimpex 1:6



Komentáře: 0

Zanechat komentář