Pinčesobchod
BTM: Dvouhru juniorek překvapivě vyhrála kadetka Linda Záděrová
Kategorie: Česko / 22 Říjena 2017

Seriál BTM pokračoval na severu Moravy. Ve dvouhře juniorů všechny soupeře překvapil havířovský Radim BAKO, totéž se podařilo i kadetce Lindě ZÁDĚROVÉ. Kadetské soutěže už ale byly v režii favoritů. Z vítězství se tak radoval Šimon BĚLÍK a Helena SOMMEROVÁ. Své postavení potvrdil také Štěpán BRHEL ve dvouhře mladších žáků. Mezi mladšími žačkami tentokrát kralovala Monika PAŘÍZKOVÁ z Liberce a v soutěžích nejmladšího žactva se radovali David SOCHOR a Vendula ŠICHANOVÁ.

Dvouhra dorostenců, semifinále: 

Tomáš Martinko (TJ Ostrava KST) – Radek Skála (TTC MS Brno) 3:1 (-10,11,3,13)

Radim Bako (SKST Baník Havířov) – Šimon Bělík (TTC Ostrava 2016) 3:2 (-8,8,6,-9,10)

Finále: Radim Bako – Tomáš Martinko 3:1 (-7,7,7,5)

 

Dvouhra dorostenek, semifinále: 

Klára Ševčíková (SKST Hodonín) – Gabriela Štěpánová (SKST Baník Havířov) 3:1 (7,4,-3,10)

Linda Záděrová (TTC MS Brno) – Jana Vašendová (TJ Ostrava KST) 3:2 (-3,9,7,-7,5)

Finále: Linda Záděrová – Klára Ševčíková 3:1 (10,6,-8,7)

 

Dvouhra mladších žáků, semifinále: 

Štěpán Brhel (SKST Hodonín) – Matyáš Lebeda (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:2 (-12,10,8,-6,12)

Daniel Košťál (SKST Baník Havířov) – Vít Kadlec (TTC Elizza Praha) 3:2 (11,-9,-6,4,7)

Finále: Štěpán Brhel – Daniel Košťál 3:1 (-12,1,8,7).

Čtyřhra mladších žáků, finále: Štěpán Brhel (SKST Hodonín), Vít Kadlec (TTC Elizza Praha) – Daniel Košťál (SKST Baník Havířov), Václav Podrazil (AC Sparta Praha) 3:2 (6,9,-10,-7,9)

 

Dvouhra mladších žákyň, semifinále: 

Michaela Dosedělová (KST Jirkov) – Kateřina Pisárová (KST Rakovník) 3:0 (8,6,6)

Monika Pařízková (SKST Liberec) – Bára Straková (TJ Sokol Děhylov) 3:0 (6,6,6)

Finále: Monika Pařízková – Michaela Dosedělová 3:2 (8,3,-10,-9,10)

Čtyřhra mladších žákyň, finále: Monika Pařízková (SKST Liberec), Kateřina Pisárová (KST Rakovník) – Kristýna Holíková (TJ Sokol Vsetín), Nela Kupčíková (TJ Lomnice) 3:0 (4,5,9)

 

Dvouhra nejmladších žákyň, semifinále: 

ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - ANTOŠOVÁ Bára (TJ Tatran Hostinné) 3:2

JAROŇOVÁ Karolína (TTC Brandýs nad Labem) - ŠČIBRÁNIOVÁ Magdaléna (TJ Nový Jičín) 1:3

Finále: ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - ŠČIBRÁNIOVÁ Magdaléna (TJ Nový Jičín) 3:0

Finále čtyřhry nejmladších dívek: ŠČIBRÁNIOVÁ Magdaléna/JAROŇOVÁ Karolína - ANTOŠOVÁ Bára/ŠICHANOVÁ Vendula 3:1

 

Dvouhra nejmladších žáků, semifinále: 

MORÁVEK Jindřich (TJ Jiskra Strážnice) - HOLUB Štěpán (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 2:3

SOCHOR David (AC Sparta Praha) - VRANKA Ondřej (KST Zlín) 3:0

Finále: SOCHOR David (AC Sparta Praha) HOLUB Štěpán (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:0

Finále čtyřhry nejmladších žáků: HOLUB Štěpán/JINEK Matyáš MORÁVEK Jindřich/RŮŽIČKA Jakub 3:0

 

Dvouhra kadetů, semifinále: 

BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - KVĚTON Ondřej (Jiskra Domažlice) 3:2

ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) - SKOKAN Viktor (TTC Litoměřice) 3:0

Finále: BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST) 3:1

 

Dvouhra kadetek, semifinále: 

SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) 3:2

KLEMPEREROVÁ Anna (TJ Sokol Hradec Králové 2) - KACÁLKOVÁ Kristýna (SKST Děčín) 3:0

 

Finále: SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - KLEMPEREROVÁ Anna (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:1



Komentáře: 0

Zanechat komentář