...
Pinčesobchod

Extraliga žen: MK Řeznovice stále s čistým štítem

Kategorie: Profesionální liga - Extraliga / 15 Říjena 2017

Vedle mistrovského Hodonína v nejvyšší české soutěži žen doposud neprohrály ještě Řeznovice, ačkoliv v Hradci Králové to vůbec neměly jednoduché. Tým tentokrát nepodržela Japonka Mitsuki YOSHIDA, ale bezchybná Ruska Ekaterina CHERNYAVSKAYA. Pražské Nusle v obou svých zápase sice prohrály, ale Lenka RADNICOVÁ si připsala cenné vítězství nad Kateřinou PĚNKAVOVOU. V severomoravském derby zvítězila Ostrava nad Havířovem 6:1, kdy dvakrát bodovala legenda Marie HRACHOVÁ. Více výsledků v článku.

SVS Hradec Králové - MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov 4:6

Tereza JIRÁSKOVÁ – Jekaterina ČERNAVSKAJA 1:3 (9,-7,-1,-8)

Karolína MYNÁŘOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 3:1 (6,-12,9,11)

Olesja STACHOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 3:2 (-5,5,-11,4,10)

Karolína MYNÁŘOVÁ – Jekaterina ČERNAVSKAJA 1:3 (-7,1,-6,-6)

Tereza JIRÁSKOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 0:3 (-10,-8,-6)

Olesja STACHOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 3:1 (10,4,-12,6)

Karolína MYNÁŘOVÁ – Barbora KAPOUNOVÁ 3:0 (6,6,11)

Olesja STACHOVÁ – Jekaterina ČERNAVSKAJA 2:3 (5,-6,6,-10,-8)

Tereza JIRÁSKOVÁ – Mitsuki YOSHIDA 0:3 (-5,-5,-2)

Olesja STACHOVÁ, Karolína MYNÁŘOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ, Mitsuki YOSHIDOVÁ 0:3 (-4,-9,-7)

 

TJ Sokol Kyjov   TJ Sokol Nusle Praha 6:2

Anežka ILČÍKOVÁ – Jaroslava VESELÁ 2:3 (10,6,-10,-3,-6)

Solomiya BRATEYKO – Vendula TENGLOVÁ 3:1 (4,9,-5,2)

Veronika KMEŤOVÁ – Lenka RADNICOVÁ 2:3 (5,-7,-6,8,-7)

Solomiya BRATEYKO – Jaroslava VESELÁ 3:2 (9,-10,4,-7,3)

Anežka ILČÍKOVÁ – Lenka RADNICOVÁ 3:1 (-9,6,6,9)

Veronika KMEŤOVÁ – Vendula TENGLOVÁ 3:1 (8,-7,10,2)

Solomiya BRATEYKO – Lenka RADNICOVÁ 3:2 (-12,9,4,-12,6)

Veronika KMEŤOVÁ – Jaroslava VESELÁ 3:2 (4,7,-9,-9,9)

 

SKST Baník Havířov – CDU SPORT – STOLNÍ TENIS OSTRAVA 1:6

Nikita PETROVOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 1:3 (-4,8,-6,-9)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Marie HRACHOVÁ 1:3 (-11,-4,7,-5)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 1:3 (6,-4,-6,-6)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 2:3 (11,5,-9,-9,-7)

Nikita PETROVOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 3:2 (-7,7,11,-8,9)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Marie HRACHOVÁ 2:3 (-9,7,5,-10,-9)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 1:3 (9,-8,-8,-8)

Marie Hrachová 

SKST Mart Hodonín – Stavoimpex – TJ Sokol Nusle Praha 6:2

GUO Lin – Jaroslava VESELÁ 3:0 (7,11,7)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Vendula TENGLOVÁ 3:0 (6,4,9)

Kateřina PĚNKAVOVÁ – Lenka RADNICOVÁ 2:3 (-9,9,-5,9,-8)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Jaroslava VESELÁ 3:1 (7,12,-11,6)

GUO Lin – Lenka RADNICOVÁ 3:0 (8,5,2)

Kateřina PĚNKAVOVÁ – Vendula TENGLOVÁ 3:0 (9,5,6),

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Lenka RADNICOVÁ 0:3 (-7,-4,-10)

Kateřina PĚNKAVOVÁ – Jaroslava VESELÁ 3:0 (7,5,4)

Lenka Radnicová

TJ Sokol Kyjov – MSK Gumotex Břeclav 0:6

Anežka ILČÍKOVÁ – Karin ADÁMKOVÁ 0:3 (-3,-6,-10)

Solomiya BRATEYKO  – Dana ČECHOVÁ 0:3 (-7,-6,-11)

Veronika KMEŤOVÁ – Vivien ELLÖ 0:3 (-5,-12,-11)

Solomiya BRATEYKO – Karin ADÁMKOVÁ 1:3 (-8,-5,9,-8)

Anežka ILČÍKOVÁ – Vivien ELLÖ 0:3 w.o

Veronika KMEŤOVÁ – Aneta KUČEROVÁ 2:3 (7,-9,6,-10,-8)

 

SK Dobré – KST Hluk 6:1

Daniela ROZÍNKOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:2 (5,7,-8,-4,5)

Zdena BLAŠKOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:0 (10,9,9)

Dagmar BLAŠKOVÁ – Libuše HORÁKOVÁ 3:0 (3,7,6)

Zdena BLAŠKOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:0 (6,8,9)

Daniela ROZÍNKOVÁ – Libuše HORÁKOVÁ 3:0 (4,6,5)

Dagmar BLAŠKOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 2:3 (5,-6,4,-8,-6)

Zdena BLAŠKOVÁ – Libuše HORÁKOVÁ 3:1 (5,-12,7,9)

 

SVS Hradec Králové – KST Hluk 6:2

Terezie SAZIMOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 1:3 (9,-9,-6,-12)

Karolína MYNÁŘOVÁ – Libuše HORÁKOVÁ 3:0 (4,15,5)

Olesja STACHOVÁ – Stanislava SLEZAKOVÁ 3:1 (7,7,-9,9)

Karolína MYNÁŘOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:0 (2,8,6)

Terezie SAZIMOVÁ – Stanislava SLEZAKOVÁ 0:3 (-2,-4,-10)

Olesja STACHOVÁ – Libuše HORÁKOVÁ 3:0 (8,7,5)

Karolína MYNÁŘOVÁ – Stanislava SLEZAKOVÁ 3:1 (6,-4,12,8)

Olesja STACHOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:1 (10,-5,10,3)


Komentáře: 0

Zanechat komentář