...
Pinčesobchod

BTM Praha: Favorité ve finále nezaváhali, překvapením je pouze vítězství Venduly Šichanové

Kategorie: Turnaje v ČR - turnaje ČR / 11 Září 2017

První bodovací turnaj mládeže přinesl nejvyšší bodové zisky největším favoritům, ačkoliv většina z nich to ve finále neměla vůbec jednoduché. V juniorské kategorii zvítězili Jan VALENTA a Anežka ILČÍKOVÁ. V kadetské dvouhře Šimon BĚLÍK a Helena SOMMEROVÁ. Dvouhru mladšího žactva ovládli Štěpán BRHEL a Michaela DOSEDĚLOVÁ. V kategorii těch nejmladších se radovali Jindřich MORÁVEK a Vendula ŠICHANOVÁ. Posledně jmenovaná zvítězila poté, co porazila první a druhou nasazenou hráčku turnaje. 

Dvouhra dorostenců, semifinále:

Jan Valenta (TSM Kladno)-Jakub Plachta (TJ Ostrava KST) 3:1 (9,-10,3,4)

Filip Černota (AC Sparta Praha)-Michal Blinka (SKST Liberec) 3:1 (8,-10,9,12)

Finále: Jan Valenta-Filip Černota 3:2 (-5,-9,6,5,7)

 

Dvouhra dorostenek, semifinále: 

Anežka Ilčíková (SKST Hodonín)-Tereza Pytlíková (SKST Vlašim) 3:0 (8,9,10)

Gabriela Štěpánová (SKST Baník Havířov)-Terezie Sazimová (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:0 (5,4,9)

Finále: Anežka Ilčíková-Gabriela Štěpánová 3:1 (-4,8,9,8)

 

Čtyřhra dorostenců, finále: Michal Blinka (SKST Liberec), Filip Vybíral (TJ Ostrava KST)-Radim Bako, Vojtěch Mynář (SKST Baník Havířov) 3:2 (-10,-11,10,7,8).

Čtyřhra dorostenek, finále: Tereza Pytlíková (SKST Vlašim), Gabriela Štěpánová (SKST Baník Havířov)-Anna Matějovská, Barbora Polívková (SKST Vlašim) 3:0 (5,7,9).

 

Dvouhra mladších žáků, semifinále:

Štěpán Brhel (SKST Hodonín)-Matyáš Lebeda (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:1 (7,5,-10,5)

Vít Kadlec (TTC Elizza Praha)-Daniel Košťál (SKST Baník Havířov) 3:1 (7,-4,7,6)

Finále: Štěpán Brhel-Vít Kadlec 3:2 (8,-13,7,-9,5)

 

Dvouhra mladších žákyň, semifinále:

Michaela Dosedělová (KST Jirkov)-Tereza Bártová (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:1 (8,-7,12,7)

Monika Pařízková (SKST Liberec)-Kateřina Pisárová (KST Rakovník) 3:2 (-9,6,-8,5,6)

Finále: Michaela Dosedělová-Monika Pařízková 3:2 (6,-10,-7,6,8).

 

Čtyřhra mladších žáků, finále: Štěpán Brhel (SKST Hodonín), Vít Kadlec (TTC Elizza Praha)-Michael Kopecký, Martin Šíp (SK DDM Kotlářka Praha) 3:1 (7,10,-7,8).

Čtyřhra mladších žákyň, finále: Tereza Bártová (TJ Sokol Hradec Králové 2), Michaela Botková (TJ AŠ Mladá Boleslav)-Kateřina Ďuláková (KST Zlín), Adéla Sazimová (SK Dobré) 3:1 (5,-5,6,7)


Dvouhra kadetů, semifinále:

BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - MORÁVEK Radim (TJ Jiskra Strážnice) 3:0

KVĚTON Ondřej (SK Jiskra Domažlice) - KAREL Filip (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:1

Finále: BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - KVĚTON Ondřej (SK Jiskra Domažlice) 3:2

Čtyřhra kadetů, finále: KVĚTON Ondřej (TJ Jiskra Domažlice)/ŠTALZER Adam (TJ Ostrav KST) - SKOTNICA Martin (TTC Ostrava 2016)/SLAPNIČKA Jakub (TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV) 3:2


Dvouhra kadetek, semifinále:

SEGETOVÁ Patricie (TJ Sokol Děhylov) - HNOJSKÁ Andrea (KST Klatovy) 2:3

VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) 1:3

Finále: HNOJSKÁ Andrea (KST Klatovy) - SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) 0:3

Čtyřhra kadetek, finále: VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST)/HRABICOVÁ Klára (SKST Baník Havířov) - KLEMPEREROVÁ Anna (TJ Sokol Hradec Králové 2)/PLACHÁ Liliana (TSM Kladno) 3:0


Dvouhra nejmladších žáků, semifinále:

MORÁVEK Jindřich (TJ Jiskra Strážnice) - OVESNÝ Vratislav (KST Zlín) 3:0

SOCHOR David (TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita) - KRČEK Adam (STC Slaný) 3:1

Finále: MORÁVEK Jindřich (TJ Jiskra Strážnice) - SOCHOR David (TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita) 3:2

Čtyřhra nejmladších žáků, finále: MORÁVEK Jindřich (TJ Jiskra Strážnice)/RŮŽIČKA Jakub (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - HOLUB Štěpán/JINEK Matyáš (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:1


Dvouhra nejmladších žákyň, semifinále:

ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - ŠČIBRANIOVÁ Magdaléna (TJ Nový Jičín) 3:2

JAROŇOVÁ Karolína (TTC Brandýs nad Labem) - ROHOVÁ Michaela (TJ Jiskra Humpolec) 3:0

Finále: ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - JAROŇOVÁ Karolína (TTC Brandýs nad Labem) 3:2

Čtyřhra nejmladších žákyň, finále: ŠČIBRANIOVÁ Magdaléna (TJ Nový Jičín)/JAROŇOVÁ Karolína (TTC Brandýs nad Labem) - ANTOŠOVÁ Bára (TJ Tatran Hostinné)/ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) 3:0


Komentáře: 0

Zanechat komentář