...
Pinčesobchod

Redukované žebříčky mládeže na sezónu 2017/2018

Kategorie: Jiný novinky - Ostatní / 09 Srpna 2017

Před prvním bodovacím turnajem mládeže, který se uskuteční za měsíc v Praze, budou nejvýše nasazenými hráči Tomáš KOLDAS, Zdena BLAŠKOVÁ, Šimon BĚLÍK, Linda ZÁDĚROVÁ, Štěpán BRHEL, Helena SOMMEROVÁ, Jindřich MORÁVEK a Magda ŠČIBRÁNIOVÁ. 

Osm nejlepších juniorů:

1. KOLDAS Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2000

2. ONDERKA František (TJ Ostrava KST) - 2002

3. SKÁLA Radek (TTC MS Brno) - 2002

4. SIWIEC Matěj (SKST Baník Havířov) - 2001

5. ČAMR František (TTC Elizza Praha) - 2000

6. PRŮŠA David (TTC Elizza Praha) - 2000

7. BAKO Radim (SKST Baník Havířov) - 2001

8. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2002

 

Osm nejlepších juniorek:

1. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré) - ročník 2001

2. ILČÍKOVÁ Anežka (SKST Hodonín) - 2000

3. MATĚJOVSKÁ Anna (SKST Vlašim) - 2000

4. ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (Baník Havířov) - 2001

5. PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - 2001

6. JIRÁSKOVÁ Tereza (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) - 2001

7. SAZIMOVÁ Terezie (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) - 2000

8. ŠEVČÍKOVÁ Klára (SKST Hodonín) - 2000

 

Osm nejlepších kadetů:

1. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

2. STACH Matěj (SK DDM Kotlářka Praha) - 2003

3. DUFEK Jan (KST Zlín) - 2003

4. SLAPNIČKA Jakub (TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV) - 2003

5. ŠTALZER Adam (TJ Ostrava KST)

6. KVĚTON Ondřej (TJ Jiskra Domažlice)

7. MORÁVEK Radim (TJ Jiskra Strážnice)

8. KAREL Filip (HB Ostrov Havlíčkův Brod)

 

Osm nejlepších kadetek:

1. ZÁDĚROVÁ Linda (TTC MS Brno) - ročník 2003

2. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

3. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

4. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - 2003

5. KLEMPEREROVÁ Anna (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) - 2003

6. KACÁLKOVÁ Kristýna (SKST Děčín) - 2003

7. PLACHÁ Liliana (TSM Kladno) - 2003

8. HNOJSKÁ Andrea (KST Klatovy) - 2003

 

Čtyři nejlepší mladší žáci:

1. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

2. KADLEC Vít (TTC Elizza Praha) - 2005

3. KOŠŤÁL Daniel (SKST Baník Havířov) - 2005

4. LEBEDA Matyýš (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) - 2005

 

Čtyři nejlepší mladší žákyně:

1. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

2. DOSEDĚLOVÁ Michaela (Baník Březenecká) - 2005

3. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

4. BÁRTOVÁ Tereza (TJ Sokol PP Hradec Králové) - 2005

 

Čtyři nejlepší nejmladší žáci:

1. MORÁVEK Jindřich (Jiskra Strážnice) - 2007

2. SIVÁK Jakub (SK Dobré) - 2007

3. HOLUB Štěpán (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2007

4. JINEK Matyáš (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2007

 

Čtyři nejlepší nejmladší žákyně:

1. ŠČIBRÁNIOVÁ Magdaléna (TJ Nový Jičín) - 2007

2. JAROŇOVÁ Karolína (TTC Brandýs nad Labem) - 2007

3. ROHOVÁ Michaela (TJ Jiskra Humpolec) - 2007

4. ŠICHANOVÁ Vendula (SK Dobré) - 2007

 


Komentáře: 0

Zanechat komentář