...
Pinčesobchod

Konečné žebříčky mládeže za sezónu 2016/2017

Kategorie: Jiný novinky - Ostatní / 15 Červenca 2017

Konečnému bodovému pořadí mládeže vévodí v juniorské kategorii Jiří MARTINKO a Zdena BLAŠKOVÁ, ve starším žactvu žebříček vede Tomáš MARTINKO a Linda ZÁDĚROVÁ. V kategorii mladšího žactva dominují Šimon BĚLÍK a Helena SOMMEROVÁ. Mezi nejmladšími jsou nejlepšími hráči Martin ŠÍP a Kateřina PISÁROVÁ. 

Osm nejlepších juniorů:

1. MARTINKO Jiří (TJ Ostrava KST) - ročník 1999

2. MIKOLAŠÍK Michal (Baník Havířov) - 1999

3. KOLDAS Tomáš (TJ Ostrava KST) - 2000

4. ONDERKA František (TJ Ostrava KST) - 2002

5. SKÁLA Radek (TTC MS Brno) - 2002

6. LAPČÍK Ondřej (SKST Hodonín) - 1999

7. GÓRECKI Jan (SKST Baník Havířov) - 1999

8. SIWIEC Matěj (SKST Baník Havířov) - 2001

 

Osm nejlepších juniorek:

1. BLAŠKOVÁ Zdena (SK Dobré) - ročník 2001

2. ČECHOVÁ Kateřina (Hannover 96) - 1999

3. PETROVOVÁ Nikita (Baník Havířov) - 1999

4. ILČÍKOVÁ Anežka (SKST Hodonín) - 2000

5. MATĚJOVSKÁ Anna (SKST Vlašim) - 2000

6. SLEZÁKOVÁ Stanislava (KST Hluk) - 1999

7. ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (Baník Havířov) - 2001

8. PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - 2001

 

Osm nejlepších kadetů:

1. MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST) - ročník 2002

2. SKÁLA Radek (TTC MS Brno) - 2002

3. ONDERKA František (TJ Ostrava KST) - 2002

4. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - 2004

5. VYBÍRAL Filip (Baník Havířov) - 2002

6. MOKREJŠ Jan (TJ Sokol PP Hradec Králové) - 2002

7. STACH Matěj (SK DDM Kotlářka Praha) - 2003

8. JADRNÝ Šimon (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2002

 

Osm nejlepších kadetek:

1. ZÁDĚROVÁ Linda (TTC MS Brno) - ročník 2003

2. PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim) - 2002

3. HRABICOVÁ Klára (Baník Havířov) - 2003

4. STRÁNSKÁ Anna (Viktorie Radim (2002)

5. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

6. NOVÁKOVÁ Martina (TJ Sokol PP Hradec Králové) - 2002

7. VAŠENDOVÁ Jana (TJ Ostrava KST) - 2003

8. ŠTRICOVÁ Niamh (SK DDM Kotlářka Praha) - 2002

 

Osm nejlepších mladších žáků:

1. BĚLÍK Šimon (TTC Ostrava 2016) - ročník 2004

2. KVĚTON Ondřej (Jiskra Domažlice) - 2004

3. BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - 2006

4. SKOTNICA Martin (SK Frýdlant nad Ostravicí) - 2004

5. PISÁR Jan (KST Rakovník) - 2004

6. ČERNOHORSKÝ Tomáš (TJ Sokol Vsetín) - 2004

7. KAREL Filip (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2004

8. WALDHAUSER Štěpán (SKST Liberec) - 2004

 

Osm nejlepších mladších žákyň:

1. SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - 2005

2. SEGETOVÁ Patricie (Sokol Děhylov) - 2004

3. HANÁKOVÁ Nela (Sokol Vsetín) - 2004

4. DOSEDĚLOVÁ Michaela (Baník Březenecká) - 2005

5. PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) - 2005

6. BŘEZINOVÁ Barbora (SK Frýdlant nad Ostravicí) - 2004

7. BÁRTOVÁ Tereza (TJ Sokol PP Hradec Králové) - 2005

8. BAČINOVÁ Lucie (SK Dobré) - 2004

 

Osm nejlepších nejmladších žáků:

1. ŠÍP Martin (SK DDM Kotlářka Praha) - ročník 2006

2. HITZGER Jakub (HB Ostrov Havlíčkův Brod) - 2006

3. MORÁVEK Jindřich (Jiskra Strážnice) - 2007

4. REMUNDA Matheos (Elizza Praha) - 2006

5. VOLHEJN Dan (Sokol Chrudim) - 2006

6. SIVÁK Jakub (SK Dobré) - 2007

7. NÁDVORNÍK Václav (Slavoj Praha) - 2006

8. KMENT Tomáš (TJ Nový Jičín) - 2006

 

Osm nejlepších nejmladších žákyň:

1. PISÁROVÁ Kateřina (KST Rakovník) - ročník 2006

2. SAZIMOVÁ Adéla (SK Dobré) - 2006

3. TONAROVÁ Tereza (TJ Sokol PP Hradec Králové) - 2006

4. MAZALOVÁ Veronika (Olmypia Bruntál) - 2006

5. LOŠŤÁKOVÁ Tereza (Jiskra Aš) - 2006

6. ŠČIBRÁNIOVÁ Magdaléna (TJ Nový Jičín) - 2007

7. ĎULÁKOVÁ Kateřina (KST Zlín) - 2006

8. JAROŇOVÁ Karolína (TTC Brandýs nad Labem) - 2007

Žebříčky ke stažení zde.


Komentáře: 0

Zanechat komentář