Pinčesobchod
V Tokyu se bude pro stolní tenisty předávat pět sad medailí
Kategorie: Ostatní / 16 Června 2017
Zobrazení: 656
Komentáře: 3

Mezinárodní olympijský výbor rozhodl, že na Olympijských hrách v Tokyu v roce 2020 se bude soutěžit v pěti disciplínách. Vedle dvouhry mužů a žen a soutěží družstev mužů a žen to bude ještě navíc v mixu. O tzv. smíšené soutěže se rozšířily ještě další sporty, např. atletika a triatlon. 

Dle slov opětovně zvoleného prezidenta ITTF Thomase Weikerta patřil stolní tenis na Olympijských hrách v Riu k velmi sledovaných sportům, a to nejen v televizi, ale také na sociálních sítích. Finále mixu na nedávném Mistrovství světa v Düsseldorfu potom sledovala vyprodaná hala, tedy cca 8000 lidí. Zařazení mixu do olympijského programu divákům určitě přinese ještě více zábavy. 

Mezinárodní olympijský výbor vedle smíšených disciplín zařadil do programu i pět nových sportu. Celkově se tak v Japonsku utkají sportovci ve 33 sportech.

Zdroje:BBCITTFKomentáře: 3

Češtinář napsal:
18 Června 2017
IP: 37.48.36.*
Admine,Tokyo máte jenom v Ostravě.Ve světě máme Tokio.

Tamara napsal:
18 Června 2017
IP: 109.81.208.*
Nebojme se přiznat, že obě varianty jsou správné. Musíte jen zkrátka omluvit, že se mi více líbí anglická podoba ;-)

Zdeněk Chovančí napsal:
19 Června 2017
IP: 93.185.11.*
Podstatu článku vidím jinde než v obsahu výše uvedených příspěvků.
MIX - jednoznačně souhlasím i v TT se zařazením nejen LOH a MS. Pravidelně byly součásti od OP po MČR i u nás. Také soutěže družstev 4 muži + 2 ženy byly zajímavá a podporovaly nejen ženský TT, ale i mužské výkony a vzájemnou podporu

Zanechat komentář