Pinčesobchod
MČR mladšího žactva: Ondřej Květon a Michaela Dosedělová
Kategorie: Česko / 21 Května 2017

Poslední mistrovský šampionát mládeže je za námi. Ze singlových titulů se překvapivě radovala Michaela DOSEDĚLOVÁ a Ondřej KVĚTON. Domažlický hráč navíc získal titul i ve čtyřhře s Martinem SKOTNICOU. Debl dívek patřil dvojici Eva POKORNÁ a Monika PAŘÍZKOVÁ.  Smíšenou čtyřhru ovládl pár Filip KAREL a Nela HANÁKOVÁ. 

Dvouhra mladších žáků, semifinále: 

Štěpán Brhel (SKST Hodonín) – Šimon Bělík (TTC Ostrava 2016) 3:1 (5,-8,10,5)

Ondřej Květon (Jiskra Domažlice) – Tomáš Černohorský (Sokol Vsetín) 3:0 (6,5,8)

Dvouhra mladších žáků, finále: Ondřej Květon – Štěpán Brhel 3:1 (4,5,-9,10)


Dvouhra mladších žákyň, semifinále: 

Michaela Dosedělová (Baník Bzenecká Chomutov) – Patricie Segetová (TJ Sokol Děhylov) 3:2 (11,9,-7,-8,8)

Nela Hanáková (TJ Sokol Vsetín) – Monika Pařízková (SKST Liberec) 3:0 (10,10,4)

Dvouhra mladších žákyň, finále: Michaela Dosedělová – Nela Hanáková 3:2 (5,-10,2,-7,5)


Čtyřhra mladších žáků, semifinále: 

Ondřej Květon (Jiskra Domažlice), Martin Skotnica (SK Frýdlant nad Ostravicí) – Ladislav Dobiáš (DDM Soběslav), David Smažík (SK Pedagog ČB) 3:2 (2,-8,-11,5,6)

Šimon Bělík (TTC Ostrava 2016), Filip Karel (HB Ostrov Havlíčkův Brod) – Tomáš Černohorský (Sokol Vsetín), Bořek Otáhal (SK Přerov) 3:1 (5,9,-10,6)

Čtyřhra mladších žáků, finále: Ondřej Květon, Martin Skotnica – Šimon Bělík, Filip Karel 3:2 (-6,9,-6,9,10)


Čtyřhra mladších žákyň, semifinále: 

Barbora Březinová (SK Frýdlant nad Ostravicí), Nela Hanáková (TJ Sokol Vsetín) – Lucie Bačinová (SK Dobré), Štěpánka Vrzalová (KST Hluk) 3:0 (5,5,14)

Monika Pařízková (SKST Liberec), Eva Pokorná (KST ZŠ Vyšší Brod) – Klaudie Holubová (TJ Sokol Plzeň V), Patricie Segetová (TJ Sokol Děhylov) 3:0 (2,4,9)

Čtyřhra mladších žákyň, finále: Monika Pařízková, Eva Pokorná – Barbora Březinová, Nela Hanáková 3:2 (-9,-4,6,10,12)


Smíšená čtyřhra, semifinále: 

Jan Pisár (KST Rarovník), Lucie Bačinová (SK Dobré) – Martin Skotnica, Barbora Březinová (SK Frýdlant nad Ostravicí) 3:0 (9,9,10)

Filip Karel (HB Ostrov Havlíčkův Brod), Nela Hanáková (TJ Sokol Vsetín) – Ondřej Květon (Jiskra Domažlice), Eva Pokorná (KST ZŠ Vyšší Brod) 3:2 (-19,7,6,-10,7)

finále: Filip Karel, Nela Hanáková – Jan Pisár, Lucie Bačinová 3:0 (7,4,3).

 



Komentáře: 0

Zanechat komentář