Pinčesobchod
Všechny juniorky v Itálii zatím postupují
Kategorie: Zahraničí / 08 Března 2017

Na dalším turnaji světového okruhu v Itálii se postup do hlavní soutěže zdařil všem juniorkám. Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ dokonce neztratila ani set. Postoupila také Terezie SAZIMOVÁ, Kateřina ČECHOVÁ, Nikita PETROVOVÁ i Anežka ILČÍKOVÁ. Kadet Tomáš MARTINKO, který jako jediný startuje mezi juniory, rovněž postoupil. 

Kvalifikace, dvouhra juniorů

Skupina 16: 

John Oyebode (It.) – Tomáš MARTINKO 3:2 (7,9,-7,-6,8)

Tomáš MARTINKO – Konstantinos Lykostratis (Řec.) 3:0 (2,3,6)

Tomáš MARTINKO – Emanuel Cocinschi (Rum.) 3:1 (-7,6,4,8)

 

Kvalifikace, dvouhra juniorek

Skupina 5: 

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Natalia Brinza (Mold.) 3:0 (8,7,9)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Agata Paszek (Pol.) 3:0 (9,4,10)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Rita Vareja (Portug.) 3:0 (5,8,5)

Skupina 6: 

Nikita PETROVOVÁ – Karla Franovič (Chor.) 3:2 (8,9,-4,-5,7)

Nikita PETROVOVÁ – Raquel Martins (Portug.) 3:2 (-8,9,5,-9,6)

Nikita PETROVOVÁ – Gaia Smargiassi (It.) 3:1 (-9,3,6,8)

Skupina 11: 

Laura Tieferbrünner (Něm.) – Anežka ILČÍKOVÁ 3:1 (4,-6,9,8)

Anežka ILČÍKOVÁ – Simona Ettari (It.) 3:0 (9,8,10)

Anežka ILČÍKOVÁ – Vlada Caraulnaia (Mold.) 3:2 (-5,6,5,-15,7)

Skupina 12:

Kateřina ČECHOVÁ – Andrea Menger (Srb.) 3:1 (-9,5,11,10)

Kateřina ČECHOVÁ – Marcella Delasa (It.) 3:0 (8,8,3)

Kateřina ČECHOVÁ – Luciana Mitrofan (Rum.) 3:1 (-5,6,5,4)

Skupina 15: 

Terezie SAZIMOVÁ – Kata Fule (Maď.) 3:0 (11,6,7)

Dáša Šinkárová (Sloven.) – Terezie SAZIMOVÁ 3:1 (6,-13,8,9)

Terezie SAZIMOVÁ – Alexandra Pisco (Portug.) 3:0 (9,6,5)

 

Čtyřhra juniorek, 1. kolo: 

Anežka ILČÍKOVÁ, Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Ioana Singeorzan, Denisa Uritu (Rum.) 3:2 (-6,-8,4,5,7)

Čtyřhra juniorek, 2. kolo: 

Fanni Harasztovich, Marta Nagypal (Maď.) – Terezie SAZIMOVÁ, Dáša Šinkárová (Sloven.) 3:1 (9,5,-3,6)

Kateřina ČECHOVÁ, Nikita PETROVOVÁ – Klara Bardac, Sara Susac (Chor.) 3:0 (1,7,8)

Tatiana Jokic, Dragana Vignjevic (Srb.) – Anežka ILČÍKOVÁ, Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:1 (9,9,-7,3)

Zdena BLAŠKOVÁ, Tania Plaian (Rum.) – Yoeke Gunsing, Vera van Boheemen (Niz.) 3:1 (9,8,-8,9)

Čtyřhra juniorek, 3. kolo:

Kateřina ČECHOVÁ, Nikita PETROVOVÁ – Kata Fule, Fanni Gondor (Maď.) 3:1 (6,0,-9,1)

Zdena BLAŠKOVÁ, Tania Plaian – Danijela Karkusová, Andjela Manger (Srb.) 3:1 (5,5,-4,9)



Komentáře: 0

Zanechat komentář