...
Pinčesobchod

MČR: O medailistech ve dvouhře juniorů a juniorek do 21 let je rozhodnuto!

Kategorie: Turnaje v ČR - Mistrovství ČR / 03 Března 2017

Do semifinále se probojovali oba obhájci titulu - Tomáš POLANSKÝ i Zdena BLAŠKOVÁ. Český postjunior se ale pořádně zapotil s Matějem SIWIECEM, přesto si vítězství nenechal vzít. Ve hře o titul jsou ještě Stanislav KUČERA, David REITŠPIES a Jakub NĚMEČEK. Ve dvouhře postjuniorek se pokusí Blaškové překazit obhajobu Kateřina ČECHOVÁ, Stanislava SLEZÁKOVÁ a Kristýna ŠTEFCOVÁ. 

Dvouhra mužů do 21 let, 1. kolo:

Tomáš POLANSKÝ (1. FC Saarbrücken TT) – Stanislav DUSÍK (SF SKK El Niňo Praha) 4:0 (6,8,4,3)

Matěj SIWIEC (SKST Baník Havířov) – Tomáš MÁLEK (SF SKK El Niňo Praha) 4:2 (8,-9,6,-9,10,6)

Vojtěch ROZÍNEK (SKST Baník Havířov) – Jiří MARTINKO (TJ Ostrava KST) 4:2 (9,4,-1,-9,10,3)

Jakub NĚMEČEK (SF SKK El Niňo Praha) – Vlastimil BUBEN (Sokol PP Hradec Králové) 4:1 (12,15,10,-6,7)

Stanislav KUČERA (SF SKK El Niňo Praha) – Jan GORECKI (SKST Baník Havířov) 4:0 (4,8,6,3)

Patrik KLOS (TJ Ostrava KST) – Ondřej LAPČÍK (SKST Hodonín) 4:2 (-7,9,8,-2,5,8)

Martin KOBLÍŽEK (DTJ Hradec Králové) – Michal MIKOLAŠÍK (SKST Baník Havířov) 4:0 (10,3,5,5)

David REITŠPIES (SF SKK El Niňo Praha) – Jan VALENTA (TSM Kladno) 4:1 (4,8,10,-5,5)

2. kolo: 

Tomáš POLANSKÝ – Matěj SIWIEC 4:3 (8,-6,-6,5,5,-10,7)

Jakub NĚMEČEK – Vojtěch ROZÍNEK 4:3 (6,7,-4,8,-1,-7,6)

Stanislav KUČERA – Patrik KLOS 4:2 (-8,3,5,-10,9,6)

David REITŠPIES – Martin KOBLÍŽEK 4:0 (7,3,5,5)

 

Dvouhra žen do 21 let, 1. kolo: 

Kateřina ČECHOVÁ (Hannover 96) – Lucie NOVOTNÁ (SKST Hodonín) 4:1 (6,5,4,-8,6)

Nikita PETROVOVÁ (SKST Baník Havířov) – Markéta RUSNÁKOVÁ (CDU SPORT – ST Ostrava) 4:0 (1,5,8,8)

Kristýna ŠTEFCOVÁ (SK Dobré) – Kamila SIKOROVÁ (SKST Baník Havířov) 4:0 (4,2,5,6)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ (SKST Mart Hodonín) – Klára DIBLÍKOVÁ (TJ Slavoj Praha) 4:0 (9,5,8,4)

Stanislava SLEZÁKOVÁ (KST Hluk) – Karolína MYNÁŘOVÁ (SVS Hradec Králové) 4:3 (13,-5,8,-11,9,-9,7)

Veronika KMEŤOVÁ (SKST Hodonín) – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ (SKST Baník Havířov) 4:1 (6,3,3,-9,9)

Anežka ILČÍKOVÁ (SKST Mart Hodonín) – Terezie SAZIMOVÁ (Sokol PP Hradec Králové) 4:2 (6,-5,14,10,-9,7)

Zdena BLAŠKOVÁ (SK Dobré) – Denisa HOŠKOVÁ (TJ Sokol Králův Dvůr) 4:0 (7,8,7,3)

2. kolo: 

Kateřina ČECHOVÁ – Nikita PETROVOVÁ 4:1 (4,-4,9,9,4)

Kristýna ŠTEFCOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 4:0 (8,6,2,5)

Stanislava SLEZÁKOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 4:2 (7,1,-10,-5,7,8)

Zdena BLAŠKOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 4:1 (-12,7,5,5,10)


Komentáře: 0

Zanechat komentář