Pinčesobchod
Extraliga žen: CDU Ostrava potrápila Moravský Krumlov
Kategorie: Česko / 26 Února 2017

O vítězi utkání mezi Ostravou a Moravským Krumlovem musela rozhodnout až závěrečná pětisetová čtyřhra. 

TT Moravský Krumlov – CDU SPORT – ST Ostrava 6:4

Jana TELECKÁ – Markéta RUSNÁKOVÁ 0:3 (-6,-9,-5)

Dana ČECHOVÁ – Marie HRACHOVÁ 3:0 (2,2,10)

Kristýna MIKULCOVÁ – Hana BARTOŠOVÁ 0:3 (-6,-9,-8)

Dana ČECHOVÁ – Markéta RUSNÁKOVÁ 3:0 (5,4,4)

Jana TELECKÁ – Hana BARTOŠOVÁ 0:3 (-3,-2,-7)

Kristýna MIKULCOVÁ – Marie HRACHOVÁ 0:3 (-5,-6,-10)

Dana ČECHOVÁ – Hana BARTOŠOVÁ 3:2 (-6,-12,10,7,7)

Kristýna MIKULCOVÁ – Markéta RUSNÁKOVÁ 3:0 (7,7,5)

Simona ERTLOVÁ – Marie HRACHOVÁ 3:1 (-8,3,8,3)

Dana ČECHOVÁ, Kristýna MIKULCOVÁ – Hana BARTOŠOVÁ, Marie HRACHOVÁ 3:2 (5,8,-10,-10,3)

 

TJ Sokol Nusle Praha – SKST Mart Hodonín B 1:6

Vendula TENGLOVÁ – Solomiya BRATEYKO 2:3 (-10,4,-10,7,-6)

Lenka RADNICOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 3:1 (8,-9,2,2)

Markéta VONDRÁKOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 0:3 (-4,-9,-3)

Lenka RADNICOVÁ – Solomiya BRATEYKO 1:3 (-7,-7,8,-2)

Vendula TENGLOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 1:3 (6,-8,-5,-9)

Markéta VONDRÁKOVÁ – Anežka ILČÍKOVÁ 0:3 (-5,-3,-5)

Lenka RADNICOVÁ – Veronika KMEŤOVÁ 1:3 (-9,2,-7,-9)

 

MSK Gumotex Břeclav – CDU SPORT – ST Ostrava 6:2

CHENG Xinyue – Miroslava SÁGLOVÁ 3:1 (-6,5,7,10)

Karin ADÁMKOVÁ – Marie HRACHOVÁ 3:0 (12,6,9)

Vivien ELLÖ – Hana BARTOŠOVÁ 3:1 (9,5,-4,7)

Karin ADÁMKOVÁ – Miroslava SÁGLOVÁ 3:1 (4,8,-12,7)

CHENG Xinyue – Hana BARTOŠOVÁ 0:3 (-12,-7,-7)

Vivien ELLÖ – Marie HRACHOVÁ 3:0 (2,11,7)

Karin ADÁMKOVÁ – Hana BARTOŠOVÁ 2:3 (4,6,-6,-7,-9)

Vivien ELLÖ – Miroslava SÁGLOVÁ 3:0 (4,8,1)

 

SKST Vlašim – SKST Mart Hodonín A 0:6

Tereza PYTLÍKOVÁ – Renáta ŠTRBÍKOVÁ 0:3 (-7,-9,-4)

Anna MATĚJOVSKÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 1:3 (13,-7,-10,-6)

Sára BERANOVÁ – Lenka HARABASZOVÁ 0:3 (-3,-3,-4)

Anna MATĚJOVSKÁ – Renáta ŠTRBÍKOVÁ 0:3 (-6,-3,-1)

Tereza PYTLÍKOVÁ – Lenka HARABASZOVÁ 0:3 (-8,-7,-7)

Sára BERANOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 0:3 (-3,-7,-8)

 

SVS Hradec Králové – SK Dobré 2:6

Tereza KOZÁKOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 2:3 (-6,6,-9,7,-8)

Olesja STACHOVÁ – Kristýna ŠTEFCOVÁ 3:1 (9,-10,6,8)

Karolína MYNÁŘOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 3:2 (10,-8,7,-9,2)

Olesja STACHOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 2:3 (-11,-6,7,14,-0)

Tereza KOZÁKOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 0:3 (-7,-2,-10)

Karolína MYNÁŘOVÁ – Dagmar BLAŠKOVÁ 1:3 (-8,5,-8,-9)

Olesja STACHOVÁ – Zdena BLAŠKOVÁ 0:3 (-9,-5,w.o.)

Karolína MYNÁŘOVÁ – Daniela ROZÍNKOVÁ 0:3 w.o.

 

TT Moravský Krumlov – KST BOKA Hluk 6:1

Kristýna MIKULCOVÁ – Ivana WEBEROVÁ 3:1 (4,9,-10,12)

Dana ČECHOVÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 3:0 (3,6,3)

Simona ERTLOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:0 (6,2,6)

Dana ČECHOVÁ – Ivana WEBEROVÁ 3:0 (4,8,1)

Kristýna MIKULCOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:1 (9,-7,9,5)

Jana TELECKÁ – Monika VYBÍRALOVÁ 1:3 (-1,8,-4,-7,)

Dana ČECHOVÁ – Stanislava SLEZÁKOVÁ 3:0 (6,3,6)

 

TJ Sokol Nusle Praha – SKST Mart Hodonín A 2:6

 

Vendula TENGLOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 1:3 (10,-8,-10,-3)

Lenka RADNICOVÁ – Renáta ŠTRBÍKOVÁ 0:3 (-8,-4,-8)

Olga PROCHÁZKOVÁ – Lenka HARABASZOVÁ 1:3 (8,-3,-8,-6)

Lenka RADNICOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 3:0 (6,7,8)

Vendula TENGLOVÁ – Lenka HARABASZOVÁ 3:2 (-6,11,5,-9,5)

Olga PROCHÁZKOVÁ – Renáta ŠTRBÍKOVÁ 0:3 (-6,-2,-9)

Lenka RADNICOVÁ – Lenka HARABASZOVÁ 1:3 (9,-7,-7,-8)

Olga PROCHÁZKOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 0:3 (-4,-6,-9)



Komentáře: 0

Zanechat komentář