Pinčesobchod
Pár slov k vydařené vánoční exhibici v Čeladné
Kategorie: Ostatní / 19 Prosince 2016

V sobotu 17. prosince se uskutečnila Vánoční exhibice Milana Orlowského a Jindřicha Panského. Zájem o akci byl veliký. Do Čeladné, kde se celá akce konala, se přijelo podívat téměř tři sta lidí!

,,Myslím, že Vánoční exhibice Milana a Jindry skutečně nadchla všechny přítomné diváky, a to jak stolní tenisty, tak i lidi, kteří sami nehrají. Program zpestřila ukázka umění mladých hráčů z Frýdlantu nad Ostravicí a smíšená čtyřhra v podání Ivety Vacenovské a Milana Orlowského proti zlatému páru Marie Hrachová a Jindřich Panský. Tito dva si připomínali třicet let od zisku zlaté medaile z ME v roce 1986 v Praze. Poté už začala samotná show Jindry a Milana. Diváci si přišli na své. Je až neskutečné co tito dva borci ve svých letech předvádějí. Na závěr proběhla tombola a malá autogramiáda a focení s fanoušky," popisuje průběh vydařené akce Pavel KRPEC, jeden ze spoluorganizátorů.

 

,,Závěrem bych chtěl poděkovat všem sponzorům, kteří na tuto akci přispěli, samozřejmě hlavním aktérům večera a také všem divákům, kteří si našli čas a přišli," dodává Krpec.Komentáře: 1

Pavel Kubala napsal:
21 Prosince 2016
IP: 82.150.189.*
http://pines.rajce.idnes.cz/

Zanechat komentář