Pinčesobchod
Přehled ligových soutěží po první části sezóny
Kategorie: Česko / 17 Prosince 2016

El Niňo vévodí 1. lize mužů před Ostravou a Borovou. Nejlepším hráčem soutěže je Marek OBEŠLO. V 1. lize žen si nejlépe stojí týmy pražského Slavoje a Hodonína. 

1. liga mužů

1. SF SKK El Niňo Praha C

30

2. TJ Ostrava KST B

29

3. TJ Sokol Borová

28

Nejlepší hráči

1. Obešlo Marek

SF SKK El Niňo Praha C

93,33%

2. Zlámal Jaromír

AC Sparta Praha

86,49%

3. Kadlček Michal

TJ Sokol Borová

79,41%

 

Marek Obešlo

1. liga žen – skupina A

1. TJ Slavoj Praha

27

2. SKST Vlašim D

21

3. TJ Sokol Nusle Praha B

20

 Nejlepší hráčky

1. Rohlíková Michaela

TJ Slavoj Praha

92,86%

2. Stará Kateřina

SKST Vlašim B

91,67%

3. Diblíková Klára

TJ Slavoj Praha

78,26%

1. liga žen – skupina B

1. SKST MART Hodonín C

26

2. SKST Baník Havířov

25

3. KST GMC Blansko

22

Nejlepší hráčky

1. Ševčíková Markéta

SKST MART Hodonín C

100%

2. Petrovová Nikita

SKST Baník Havířov

90%

3. Chajda Marie

KST GMC Blansko

88,46%

 

Nikita Petrovová

2. liga mužů – skupina A

1. TTC Elizza Praha B (Hrnčiřík Jan, Thang Do Trong, Hlaváček Tomáš, Průša David, Novotný Petr, Šedivý Zdeněk, Marat Petr, Slobodzian Adam)

Nejlepší hráč: HRNČIŘÍK Jan (TTC Elizza Praha B) – 100%

2. liga mužů – skupina B

1. TJ Nový Jičín (Kratochvíl Michal, Knybel Kamil, Kratochvíl Tomáš, Kowal René)

Nejlepší hráč: KNYBEL Kamil (TJ Nový Jičín) - 87,50%

 

Kamil Knybel

2. liga žen – skupina A

1. Klub stolního tenisu Klatovy (Marešová Zdeňka, Hnojská Andrea, Jehlíková Petra, Plassová Jana, Marešová Zdeňka ml.)

Nejlepší hráčka: SOMMEROVÁ Helenka (SF SKK El Niňo Praha B) – 100%

 2. liga žen – skupina B

1. SKP Sever Ústí nad Labem (Nováková Martina, Hauznerová Michaela, Munková Irena, Smíšková Martina

Nejlepší hráčka: HUDEČKOVÁ Hana (TTC Brandýs nad Labem) 100%

2. liga žen – skupina C

1. SKST MART Hodonín D (Novotná Jana, Ševčíková Klára, Blechová Barbora, Šíblová Sára, Šprtová Karolína)

Nejlepší hráčka: NOVOTNÁ Jana (SKST MART Hodonín D) – 96,15%

 

Andrea Hnojská

3. liga mužů – skupina A

1. TJ Tatran Sedlčany (Faktor Radovan, Pejša Karel ml., Kocura Jiří, Drechsler Dušan)

Nejlepší hráč: KIRCHMAN Ondřej (Union Plzeň) – 96,77%

3. liga mužů – skupina B

1. TTC Litoměřice B (Hrnčíř Jan, Hruška Václav ml., Woznicki Patrik, Schoř Lukáš, Chrvala Radovan, Pospíšil Václav, Mít Michal)

Nejlepší hráč: PAPIRNÍK Pavel (TTC Brandýs nad Labem) – 90,63%

3. liga mužů – skupina C

1. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C (Brát Karel ml., Brož Petr, Koubek Vojtěch, Mokrej Jan, Hrunka Jakub, Hušek Adam, Jakubský Filip, Kačer Radek)

Nejlepší hráč: JELÍNEK Michal (TJ Jiskra Holice) – 90%

3. liga mužů – skupina D

1. SKST MART Hodonín C (Zajíc Miroslav, Gráf Jiří, Melek Milan, Hasil Tomáš, Mádel Ladislav, Brychta Edo, Mesaroš Petr, Skala Jan, Kováč Šimon)

Nejlepší hráč: ZAJÍC Miroslav (SKST MART Hodonín C) – 96,30%

3. liga mužů – skupina E

1. TTC Siko Orlová B (Novotný Jiří, Wawrosz Pavel, Sikora Filip, Gembala Jan, Heuman Ivan, Sikora Radek)

Nejlepší hráč: BOJKO Karel (TJ Sokol Šarovy) – 91,89% 



Komentáře: 1

ing. Roman Krat napsal:
19 Prosince 2016
IP: 90.177.255.*
Jménem novojičínského oddílu děkuji za zveřejnění průběžných výsledků (po 1.polovině soutěže) nejen I.ligy, ale i dalších soutěží včetně II. ligy skupiny B včetně fotografie našeho zatím úspěšného A družstva.
Ještě jednou díky zadavateli. Moc si toho vážím.
S pozdravem RK

Zanechat komentář