Pinčesobchod
Český pohár kořistí Břeclavi a El Niňa
Kategorie: Česko / 11 Prosince 2016

Břeclavské stolní tenistky obhájily vítězství. Stejně jako loni i letos ve finále zdolaly Hodonín. Ve finále zazářila nejen Aneta KUČEROVÁ, ale také Karin ADÁMKOVÁ. Obě hráčky přehrály jak Lenku HARABSZOVOU, tak Renátu ŠTRBÍKOVOU. Mezi muži se z přesvědčivého vítězství radovali hráči pražského El Niňa. 

 Ženy, semifinále

MSK Gumotex Břeclav – CDU Sport ST Ostrava 5:1

Vivien ELLÖ – Markéta RUSNÁKOVÁ 3:0 (4,1,3)

CHENG Xinyue – Hana BARTOŠOVÁ 0:3 (-9,-10,-9),

Aneta KUČEROVÁ – Miroslava SÁGLOVÁ 3:0 (9,7,11)

Vivien ELLÖ – Hana BARTOŠOVÁ 3:0 (6,8,4)

Aneta KUČEROVÁ – Markéta RUSNÁKOVÁ 3:0 (8,2,6)

Karin ADÁMKOVÁ – Miroslava SÁGLOVÁ 3:1 (4,-7,7,8)

 

SKST Mart Hodonín – TT Moravský Krumlov 5:0

Natalia PARTYKA – Kristýna MIKULCOVÁ 3:0 (7,7,4)

Lanka HARABASZOVÁ – Dana ČECHOVÁ 3:0 (8,6,5)

Renáta ŠTRBÍKOVÁ – Simona ERTLOVÁ 3:1 (10,5,-10,7)

Natalia PARTYKA – Dana ČECHOVÁ 3:2 (-6,-6,5,6,7)

Renáta ŠTRBÍKOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:0 (9,3,10)

 

Finále

MSK Gumotex Břeclav – SKST Mart Hodonín 5:4

Karin ADÁMKOVÁ – Natalia PARTYKA 0:3 (-11,-4,-1)

Aneta KUČEROVÁ – Lenka HARABASZOVÁ 3:2 (5,-9,5,-9,4)

Vivien ELLÖ – Renáta ŠTRBÍKOVÁ 0:3 (-8,-9,-8)

Aneta KUČEROVÁ – Natalia PARTYKA 0:3 (-8,-11,-2)

Karin ADÁMKOVÁ – Renáta ŠTRBÍKOVÁ 3:0 (5,8,6)

Vivien ELLÖ – Lenka HARABASZOVÁ 3:0 (6,6,3)

Aneta KUČEROVÁ – Renáta ŠTRBÍKOVÁ 3:2 (6,-7,5,-8,7)

Vivien ELLÖ – Natalia PARTYKA 2:3 (-8,9,4,-9,-9)

Karin ADÁMKOVÁ – Lenka HARABASZOVÁ 3:1 (-9,-5,8,6)

 

O 3. místo

TT Moravský Krumlov – CDU Sport ST Ostrava 5:1

Kristýna MIKULCOVÁ – Marie HRACHOVÁ 3:1 (6,-10,5,7)

Barbora KAPOUNOVÁ – Markéta RUSNÁKOVÁ 3:1 (5,7,-11,7)

Simona ERTLOVÁ – Hana BARTOŠOVÁ 3:0 (9,4,9)

Barbora KAPOUNOVÁ – Marie HRACHOVÁ 3:2 (-8,-8,5,3,5)

Kristýna MIKULCOVÁ – Hana BARTOŠOVÁ 2:3 (9,-5,4,-13,-1)

Simona ERTLOVÁ – Markéta RUSNÁKOVÁ 3:0 (7,7,13)

 

Muži, semifinále

DTJ Hradec Králové – SF SK Kotlářka Praha 5:4

Martin OLEJNÍK – Jakub NĚMEČEK 3:0 (6,7,4)

Martin KOBLÍŽEK – Stanislav KUČERA 0:3 (-9,-3,-3)

David PALKOVSKÝ – Petr KAUCKÝ 1:3 (9,-8,-9,-9)

Martin OLEJNÍK – Stanislav KUČERA 3:0 (5,4,5)

David PALKOVSKÝ – Jakub NĚMEČEK 1:3 (-6,8,-5,-5)

Martin KOBLÍŽEK – Petr KAUCKÝ 3:2 (-11,9,6,-6,8)

David PALKOVSKÝ – Stanislav KUČERA 1:3 (7,-4,-8,-6)

Martin OLEJNÍK – Petr KAUCKÝ 3:0 (10,6,5)

Martin KOBLÍŽEK – Jakub NĚMEČEK 3:2 (9,8,-8,-4,6)

 

SK SKK El Niňo Praha – SKST Liberec B 5:1.

Jakub KLEPRLÍK – Jakub SEIBERT 3:0 (11,2,5)

David REITŠPIES – Pavel GIRETH 3:0 (4,1,2)

Ondřej BAJGER – Petr ŠILHÁN 3:0 (9,7,7)

David REITŠPIES – Jakub SEIBERT 2:3 (9,7,-5,-8,-7)

Jakub KLEPRLÍK – Petr ŠILHÁN 3:1 (-9,4,7,5)

Ondřej BAJGER – Pavel GIRETH 3:0 (7,7,8)

 

Finále

SK SKK El Niňo Praha – DTJ Hradec Králové 5:1

David REITŠPIES – David PALKOVSKÝ 3:0 (4,4,3)

Ondřej BAJGER – Martin OLEJNÍK 0:3 (-4,-5,-5)

Jakub KLEPRLÍK – Martin KOBLÍŽEK 3:0 (1,4,10)

David REITŠPIES – Martin OLEJNÍK 3:1 (8,6,-6,5)

Jakub KLEPRLÍK – David PALKOVSKÝ 3:0 (2,11,5)

Ondřej BAJGER – Martin KOBLÍŽEK 3:0 (7,6,7)

 

O 3. místo

SF SK Kotlářka Praha – SKST Liberec B 5:1

Petr KAUCKÝ – Jakub SEIBERT 2:3 (10,-9,6,-4,-9)

Jakub NĚMEČEK – Pavel GIRETH 3:0 (6,8,8)

Stanislav KUČERA – Petr ŠILHÁN 3:1 (6,-11,9,6)

Jakub NĚMEČEK – Jakub SEIBERT 3:0 (10,10,5)

Petr KAUCKÝ – Petr ŠILHÁN 3:0 (6,6,4)

Stanislav KUČERA – Pavel GIRETH 3:0 (9,5,15)



Komentáře: 0

Zanechat komentář