Pinčesobchod
Začátek sezóny je v plném proudu! Co nás čeká v září?
Kategorie: Ostatní / 10 Září 2016

V září se můžete těšit na Letní paralympijské hry v Riu de Janeiru. Ivan KARABEC se účastní již svých šestých her. Společně se školním rokem je zahájen i seriál bodovacích turnajů mládeže a naplno se rozjedou také veškeré ligové soutěže. 

7.-11. září, Belarus Open, Minsk

Krátce po Czech Open v Olomouci se seriál World Tour přesune do Běloruska. Zde už ale s podstatně menší účastí. Přihlášeno je celkem 126 účastníků ze sedmnácti zemí. Nejvýše nasazenou hráčkou turnaje je stejně jako v Olomouci Japonka Hitomi SATO. V mužích Korejec Woojin JANG. České barvy zde bude reprezentovat pouze Karolína MYNÁŘOVÁ. 

Veškeré informace zde.

7.-18. září, Letní Paralympijské hry, Rio de Janeiro

Na Letní Paralympiádu se nominovali tři čeští stolní tenisté. Mezi nimi pochopitelně nechybí ani Ivan KARABEC, pro kterého to bude již šestá olympijská zkušenost. Dále se her zúčastní Jiří SUCHÁNEK a Daniel HORUT. 

Český paralympijský výbor

Oficiální stránky 

14.-18. září, Croatia Junior and Cadet Open, Varazdin

Není to tak dávno, co Chorvatsko hostilo juniorské Mistrovství Evropy. V polovině září, tato Čechy opěvovaná země, zase otevře své brány našim nejlepším mladým hráčům. Do Chorvatska se tak vypraví kadetští reprezentanti Šimon BĚLÍK, Dan JANOVSKÝ, Richard SIKL, Tomáš MARTINKO, Jan MOKREJŠ, Dalibor SKOPAL a dvě kadetky - Anna KLEMPEREROVÁ a Tereza JIRÁSKOVÁ. Už tak početnou českou výpravu doplňuje ještě juniorská složka: Jiří MARTINKO, Vlastimil BUBEN, Jan VALENTA, Tomáš KOLDAS, Barbora POLÍVKOVÁ, Klára ŠEVČÍKOVÁ a Anežka ILČÍKOVÁ.  

Veškeré informace zde

20.-24. září, Belgium Open, De Haan

Belgické městečko De Haan slibuje o něco větší účast než běloruská metropole. De Haan přivítá celkem 183 sportovců z 38 zemí. K favoritkám budou opět patřit Japonky. V mužích je nasazenou jedničkou Francouz Simon GAUZY. Z českých zástupců jsou přihlášeni Kristýna ŠTEFCOVÁ, Karin ADÁMKOVÁ, Ondřej BAJGER, Stanislav KUČERA, David REITŠPIES a Tomáš POLANSKÝ. 

Veškeré informace zdeKomentáře: 0

Zanechat komentář