Pinčesobchod
Czech Open v Olomouci už popáté!
Kategorie: Zahraničí / 30 Srpna 2016

Olomouc od zítřka hostí turnaj světového okruhu. Pětice českých reprezentantů - Lubomír JANČAŘÍK, Tomáš KONEČNÝ, Dmitrij PROKOPCOV, Hana MATELOVÁ a Renáta ŠTRBÍKOVÁ je nasazena přímo do hlavní soutěže, ostatní budou usilovat o postup v kvalifikaci. K největším favoritům turnaje se pak bude řadit početná japonská výprava.  

Dvouhra muži

Skupina 9: Stanislav KUČERA, Lubomír Pištej (Sloven.), Yuki Matsuyama (Jap.)

Skupina 10: Jiří VRÁBLÍK, Huang Chien-Tu (Taiwan), Ingemar Peter (Sloven.)

Skupina 13: Pavel ŠIRUČEK, Alessandro Baciocchi (It.), Amin Miralmasi (Iran)

Skupina 14: Jiří MARTINKO, Frane Kojič (Chor.), Qiu Liang (Něm.)

Skupina 16: Patrik KLOS, Hampus Soderlund (Šv.), Claus Nielsen (Dán.)

Skupina 19: Ondřej BAJGER, Sathyian Gnanasekaran (Ind.), Tomáš Kopanyi (Sloven.)

Skupina 20: Vlastimil BUBEN, Fabian Akerstrom (Šv.), Koyo Kanamitsu (Jap.)

Skupina 21: Jan VALENTA, Kirill Gerassimenko (Kaz.), Romain Ruiz (Fr.)

Skupina 24: Tomáš TREGLER, Krisztian Nagy (Maď.), Petr Fedotov (Rus.)

Skupina 25: David RIETŠPIES, Peter Šereda (Sloven.), Damiano Seretti (It.)

Skupina 27: Antonín GAVLAS, Yang Tzu-Yi (Taiwan), Tomoya Fujimura (Jap.)

Skupina 28: Jakub KLEPRLÍK, Ryotaro Ogata (Jap.), Nandor Ecseki (Maď.)

Skupina 35: Tomáš POLANSKÝ, Martin Allegro (Bel.), Ravindra Kotiyan (Ind.)

Skupina 36: František PLAČEK, Qiu Dang (Něm.), Felipe Olivares (Chile), Park Chan-Hyeok (Kor.)

Skupina 37: Petr DAVID, Yukiya Uda (Jap.), Andrea Landrieu (Fr.), Lee Jungsang (Kor.)

 

Dvouhra ženy

Skupina 1: Dana ČECHOVÁ, Rahel Aschwanden (Švýc.), Emina Hadziahmetovič (Bosna a Herc.)

Skupina 2: Kateřina TOMANOVSKÁ, Manika Batra (Ind.), Melanie Diaz (Portor.), Lucia Truksová (Sloven.)

Skupina 3: Kristýna ŠTEFCOVÁ, Saki Shibata (Jap.), Alina Nikitčanka (Běl.), Reeth Tennison (Ind.)

Skupina 5: Kristýna MIKULCOVÁ, Gui Lin (Braz.), Mercedes Nagyvaradi (Maď.), Olga Kim (Uzb.)

Skupina 6: Lenka HARABASZOVÁ, Alex Galič, Izabela Lupulesku (Srb.), Pooja Sahasrabudhe (Ind.)

Skupina 7: Karolína MYNÁŘOVÁ, Yoon Hyobin (Kor.), Lin Po-Shuan (Taiwan), Katarzyna Slifirczyk (Pol.)

Skupina 8: Tamara TOMANOVÁ, Maki Shiomi (Jap.), Lin Chia-Hsuan (Taiwan), Jennifer Jonsson (Šv.)

Skupina 9: Barbora KAPOUNOVÁ, Mouma Das (Ind.), Mariia Vinogradova (Rus.), Andreea Clapa (Rum.)

Skupina 11: Aneta KUČEROVÁ, Natalia Bajor (Pol.), Stephanie Loeuillette (Fr.), Hitoe Asai (Jap.)

Skupina 12: Karin ADÁMKOVÁ, Elena Troshneva (Ros.), Magdalena Sikorska (Pol.), Celine Reust (Švýc.)

Skupina 14: Nikita PETROVOVÁ, Linda Bergström (Šv.), Wan Yuan (Něm.), Katsiaryna Baravok (Běl.)

Skupina 16: Markéta ŠEVČÍKOVÁ, Irina Ciobanu (Rum.), Alina Arlouskaja (Běl.), Aleksandra Falarz (Pol.)

Výsledkový servis zde.



Komentáře: 0

Zanechat komentář