...
Pinčesobchod

V Hluku zvítězili Martin Skotnica, Tomáš Martinko a Ondřej Lapčík

Kategorie: Turnaje v ČR - Ostatní turnaje / 21 Srpna 2016

Na posledním ze tří turnajů Satellite Tour v Hluku se čeští hráči radovali z vítězství ve všech třech chlapeckých kategoriích. 

Martin SKOTNICA hájící barvy Frýdlantu nad Ostravicí v Hluku konečně prolomil stříbrné prokletí z Topolčan a z Havířova a dvouhru mladších žáků tentokrát vyhrál. Ve finále tak oplatil porážku Bennetu Robbenovi z Niedersachsenu.  Bronz v této kategorii získal ještě Vít Kadlec z pražské Elizzy. I ve dvouhře mladších dívek se prosadily české hráčky. Lucie BAČINOVÁ skončila na pěkném druhém místě, Michaela Dosedělová se umístila třetí. 

Dvouhra kadetů byla v Hluku čistě ostravskou záležitostí. Tomáš MARTINKO ve finále v pěti setech přehrál Františka ONDERKU. Na stupně vítězů se vedle Němce Mikaela Hartstanga probojoval ještě Šimon Jadrný. Singl kadetek patřil výhradně slovenským hráčkám. Jedinou českou medailistkou tak byla bronzová Kristýna Pěnkavová. 

I třetí chlapecký singl ovládl český hráč, a to Ondřej LAPČÍK. Ve finále si poradil se Slovákem Markusem Tonkovičem, který se do finále dokázal probojovat i v Havířově. Zajímavá byla dvouhra juniorek, kde se nakonec z vítězství radovala Ukrajinka v dresu Hodonína - Solomiya BRATEYKO. Ta v semifinále přemohla Nikitu Petrovovou, ačkoliv už prohrávala 0:2 na sety. Ve finále pak zdolala i havířovskou vítězku Margaritu Baltushite z Běloruska. Vedle Petrovové bronz brala i další havířovská hráčka - Gabriela Štěpánová. 


Komentáře: 0

Zanechat komentář