Pinčesobchod
Tomáš Polanský a Angličanka Ho Tin Tin mají opět jistou medaili
Kategorie: Zahraničí / 15 Červenca 2016

Tomáš POLANSKÝ po boku Angličanky HO Tin Tin opět získá ve smíšené čtyřhře medaili. Před třemi lety anglicko-český pár vybojoval stříbro.  O tom, jaký kov to bude v Záhřebu, rozhodne zítřek. Do dalšího dne se v singlu probojovali už jen dva čeští reprezentanti, a to právě Tomáš POLANSKÝ a Zdena BLAŠKOVÁ. Zastoupení máme ale ještě i v deblových disciplínách. 

Junioři, dvouhra, 2. kolo: 

Jiří MARTINKO – Maxim Chaplygin (Rus.) 4:0 (10,7,10,6)

Tomáš POLANSKÝ – Paulo Silva (Port.) 4:0 (3,6,2,13)

Junioři, dvouhra, 3. kolo: 

MARTINKO Jiří - LIND Anders (DEN) 0:4

POLANSKÝ Tomáš - MANOLE Alexandre (ROU) 4:0

Juniorky, dvouhra, 2. kolo:

Nikita PETROVOVÁ – Andreea Clapa (Rum.) 4:2 (12,-9,5,-12,7,5)

Erika Front (Šv.) – Stanislava SLEZÁKOVÁ 4:3 (-9,-8,3,9,-9,14,5)

Agata Zagrzewska (Pol.) – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 4:0 (4,9,10,9)

Juniorky, dvouhra, 3. kolo:

Nikita PETROVOVÁ - LUPULESKU Izabela (SRB) 0:4

 

Kadeti, dvouhra, 2. kolo: 

Tomáš MARTINKO – Owen Cathcart (Ir.) 4:3 (11,3,-7,9,-7,-3,14)

Matěj SIWIEC – Quentin Jaques (Bel.) 4:2 (-6,-13,11,9,9,11)

Jan VALENTA – Cristian-Stefan Bogdan (Rum.) 4:1 (-9,8,6,5,6)

Kadeti, dvouhra, 3. kolo: 

Jan VALENTA - Jules CAVAILLE (FRA) 2:4

Tomáš MARTINKO - Vladimir SIDORENKO (RUS) 0:4

Matěj SIWIEC - Vladislav URSU (MDA) 0:4

Kadetky, dvouhra, 2. kolo:

Claire Picard (Fr.) – Tereza PYTLÍKOVÁ 4:0 (4,7,8,9)

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ – Helga Dario (Maď.) 4:2 (-10,7,6,-6,10,7)

Zdena BLAŠKOVÁ – Luciana-Camelia Mitrofan (Rum.) 4:1 (7,2,5,-12,6)

Kadetky, dvouhra, 3. kolo:

LAURENTI Jamila (ITA) - Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 4:2

LUTZ Camille (FRA) - BLAŠKOVÁ Zdena 2:4

 

Junioři, smíšená čtyřhra, čtvrtfinále: 

Tomáš POLANSKÝ, Ho Tin Tin (Angl.) – Maxim Chaplygin, Maria Malanina (Rus.) 3:0 (4,7,5)

Darko Jorgič, Tamara Pavčnik – Jiří MARTINKO, Nikita PETROVOVÁ 3:1 (10,-8,5,11)

Kadeti smíšená čtyřhra, čtvrtfinále: 

Maciej Kolodziejczyk (Rak.), Tania Plaian (Rum.) – Carlo Rossi (It.), Zdena BLAŠKOVÁ 3:1 (13,-7,4,11)

 

Kadeti, čtyřhra, 2. kolo: VALENTA Jan, LI Tiago (POR) - NEMACIUC Mihai, HURLOI Vlad (ROU) 3:1

Kadetky, čtyřhra, 2. kolo: BLAŠKOVÁ Zdena, STRAZAR Katarina (SLO) - MITROFAN Luciana-Camelia, ZAHARIA, Elena - Adriana (ROU) 3:2

 

Junioři, čtyřhra, 2. kolo: 

KISELEV, Maxim, IVONIN Denis (RUS) - BUBEN Vlastimil, GRININGER Thomas (AUT) 3:0

KLOS Patrik, MARTINKO Jiří - DILLING Andreas (DEN), SODERLUND Simon (SWE) 1:3

Juniorky, čtyřhra, 2. kolo: 

HARTBRICH, Leonie (HUN), MOSTAFAVI Leili (FRA) - ŠEVČÍKOVÁ Markéta, SLEZÁKOVÁ Stanislava 1:3



Komentáře: 0

Zanechat komentář